8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
Urpiner stage
Orange stage
Aréna Slovenskej sporiteľne
Aktuality.sk
 
Za oponou. Čo odkrýva investigatívna žurnalistika.
10:00 – 11:00
 
Spravodlivé Slovensko SK
12:20 – 13:20
 
30 rokov Slovenska
14:40 – 15:40
 
Ťažký týždeň LIVE ŠPECIÁL
17:00 – 18:00
EUrópa stage
 
Uhol_92: Apokabaret SK
10:00 – 11:00
 
WELCOME TO STUPIDITY – sad street show SK/CZ/HR
11:15 – 12:00
 
Café Europa: Vojna na Ukrajine a hybridné hrozby okolo nás
12:20 – 13:20
 
Café Europa: Hudba – Keď rinčia zbrane, majú múzy mlčať?
14:40 – 15:40
NAY tanečný dom
 
„Pohoda, smiem prosiť?“ – spoločenské tance
09:00 – 10:00
 
SPIŠ/neSPIŠ – goralské a židovské tance
11:10 – 12:10
 
Flitre v rytme
13:30 – 14:30
 
Liraz IR/IL
18:10 – 19:10
 
Go_A UA
22:50 – 23:50
Herbert Club
Žiť energiou – GEM stage
 
JAM@GEM
11:10 – 12:10
 
Ladies & Gentleman: The Creators of GEM!
14:40 – 15:25
 
Vodík – šanca pre budúcnosť
17:00 – 18:00
SPHÉRA / ESET (OPEN) SPACE / Visual stage
 
Deti vo Sphére, sprevádzajú Zuzana Didová a Nikol Váňová
08:00 – 09:00
 
ESET (OPEN) SPACE: Čaká nás storočie pandémií?
10:00 – 10:45
 
ESET (OPEN) SPACE: Dokážeme sa ubrániť kybervojne?
11:15 – 12:00
 
ESET (OPEN) SPACE: Čelí svet potravinovej kríze?
12:30 – 13:15
 
Transart Communication: I. Kovács (HU)
15:50 – 16:50
 
Tomáš Janypka vo Sphére SK
18:10 – 19:10
 
Kolektív Aunaki SK
20:30 – 22:30
 
Astrofyzici vo Sphére: Od zrnka prachu ku galaxiám
22:50 – 23:50
Café Kušnierik
 
Gyncast Live: Tehotnosť a festivaly SK
11:10 – 11:55
 
SOZA: Ženy v hudbe
13:40 – 14:25
Garáž
Bazzookas Bus
Family Park
 
Bratislavské bábkové divadlo: Rozprávky o Malej tučnej víle SK
09:00 – 10:00
 
DFS Kornička
11:10 – 12:10
 
Divadlo Na Hojdačke: Fedor z krajiny Mala
13:30 – 14:30
 
Funny Fellows: Kto sa nehrá, z kola von SK
15:50 – 16:50
 
Neberte nám princeznú a Iné pesničky - Toddler Punk, Eva Šušková + Superar
18:10 – 19:10
Family park – workshopy
 
LAB Nadácie Orange: Kreslenie s 3D perami
12:30 – 14:20
 
Dobrodružstvo ľanového semiačka
14:40 – 17:40
 
Z. Wienk, J. Kemka: Ako vraniak Albín odvahu našiel
17:00 – 18:00
Optimistan Nadácie Orange
 
Memento Vita
11:10 – 12:10
 
Nadácia Orange: Videohry – postrach aj zábava
12:20 – 13:20
 
Nadácia Orange: Online predátori
14:40 – 15:40
 
Citronáda nielen o hokeji
17:00 – 18:00
 
Hana Lasicová, Magda Vášáryová, Braňo Jobus: V radosti o Milanovi Lasicovi
19:20 – 20:20
 
PiNKBUS
21:40 – 22:40
.týždeň
 
Informačná vojna na Slovensku a ako ju zastaviť?
10:00 – 11:00
 
Týždeň s .týždňom LIVE
12:20 – 13:20
 
Chlieb a hry, pop a politika
14:40 – 15:40
 
Dá sa vyhrať zápas o Slovensko?
17:00 – 18:00
 
Artemis a návrat človeka na Mesiac
19:40 – 20:20
 
Ostrovy pozitívnej deviácie v Rusku
21:40 – 22:40
 
Orchester z krajiny ticha – diskusia + film Lucie Kašovej
00:00 – 01:00
Literárny stan Martinus
 
FéderTeáter: Krutá Marta
08:50 – 09:50
 
Literárny cirkus KK Bagalu
10:00 – 11:00
 
Medzi básňou a piesňou
11:10 – 12:10
 
Heather Morris (NZ) – Tri sestry NZ
12:20 – 13:20
 
Poviedka 2021 SK
13:30 – 14:30
 
Hallgrímur Helgason (IS) / Mesiac autorského čítania
14:40 – 15:40
 
Reinhard Kleist (DE): Boxer DE
17:00 – 18:00
 
Dagsson (IS) – A tomuto sa mám smiať? IS
19:20 – 20:20
 
BEST OF AZYL 2021
21:40 – 22:40
Bezdymová zóna 18+
 
Tvorba umeleckého diela s M. HULOU Valenčíkovou SK
13:55 – 16:30
 
Talkshow s Hulou a NobodyListen SK/CZ
14:40 – 15:40
 
Stand up
17:00 – 18:00
 
Drone Show powered by BEZDYMOVÁ ZÓNA
01:15 – 01:25
LeasePlan Roller Disco
 
Detská Roller Univerzita
10:10 – 12:10
 
Walk the (in)line - workshop
13:30 – 14:30
 
Táňa + Gešo SK
18:10 – 19:10
 
Visitor Star DJ set: Bibi (SK)
20:30 – 21:30
 
Y.O.R.X. SK
22:50 – 23:50
 
DJ Džbán SK
00:00 – 02:10
Stan Univerzity Komenského
 
Ako sme prežili covid a čo sme mohli robiť lepšie
13:30 – 14:00
 
Jill Biden a ďalšie stretnutia z ukrajinskej hranice
14:00 – 14:30
 
Elfovia vs. trollovia: boj o sociálne siete
15:50 – 16:20
 
Inkluzívna univerzita - o rode sa nestačí len rozprávať.
16:20 – 16:50
 
Fyzika cestovania v čase
18:10 – 18:40
Urpiner zóna
 
Pohľad do zákulisia pivovaru
13:30 – 14:30
 
Dukla BB – olympijskí víťazi SK
15:50 – 16:50
 
Peter Konečný: Pivo a kinematografia – najlepšie svetové videoklipy
18:10 – 19:10
Radar
 
Cabaret Citronato FR
19:20 – 20:20