Core crew

Michal Kaščák
CEO & Booking
michal@pohodafestival.sk

Katarína Hittrichová
Partnership Director
katarina@pohodafestival.sk

Monika Satková
Booking & Contracts & Artist Hospitality
monika@pohodafestival.sk

Ľubica Ščambová
Catering Director & Guest Service
lubica@pohodafestival.sk

Anton Repka
PR & Media Director
tono@pohodafestival.sk

Mária Rusinová
Office Manager & Merchandise
maria@pohodafestival.sk

Michal Sládek
Production Manager
sladek@pohodafestival.sk

Matwe Kaščák
Partnership & Media
matwe@pohodafestival.sk

Andreas Imrich
Production Manager
pm@pohodafestival.sk

Temporary Staff

Ľubica Zahoranová
Gastro & Menší Predajcovia
gastro@pohodafestival.sk

Alžbeta Vrzgula
Divadelné predstavenia
divadlo@pohodafestival.sk

Jana Vašáková
Neziskové organizácie
ngo@pohodafestival.sk

Matej Borovička
Kreatívna zóna
kreativnazona@pohodafestival.sk

Andrej Kosnáč
Vedúci Nápojových Centier
nc@pohodafestival.sk

Lukáš Kočiš a Frederika Kovalčíková
Vedúci Brigádnikov
workers@pohodafestival.sk

Martin Královič
Vedúci Dobrovoľníkov http://volunteers.pohodafestival.sk
volunteers@pohodafestival.sk

Eva Apoštolová
Predajcovia
predajcovia@pohodafestival.sk

Hlavné kontakty

Všeobecné otázky

+421 2 207 08 251
office@pohodafestival.sk

Pohoda Shop
maria@pohodafestival.sk

Fakturačná adresa

POHODA FESTIVAL, s. r. o.
Zochova 6-8
811 03 Bratislava
Slovakia
zobraziť na mape

Korešpondenčná adresa

Pohoda festival, s. r. o.
Prostredná 46
900 21 Svätý Jur
Slovakia
zobraziť na mape

Adresa festivalu

Letisko Trenčín
Legionárska 160
911 04 Trenčín
Slovakia
zobraziť na mape