Core crew

Michal Kaščák
CEO & Booking
michal@pohodafestival.sk

Katarína Hittrichová
Partnership Director
katarina@pohodafestival.sk

Monika Matiašovská
Booking & Contracts & Artist Hospitality
monika@pohodafestival.sk

Ľubica Ščambová
Catering Director & Guest Service
lubica@pohodafestival.sk

Anton Repka
PR & Media Director
tono@pohodafestival.sk

Radka Vargová
Office Manager & Merchandise
radka@pohodafestival.sk

Michal Sládek
Production Manager
sladek@pohodafestival.sk

Matwe Kaščák
Partnership & Media & Booking
matwe@pohodafestival.sk

Andreas Imrich
Production Manager
pm@pohodafestival.sk

Suzanne Verschueren
International PR
suzanne@pohodafestival.sk

Temporary Staff

Ľubica Zahoranová
Gastro & Menší Predajcovia
gastro@pohodafestival.sk

Alžbeta Vrzgula
Divadelné predstavenia / Booking asistentka
divadlo@pohodafestival.sk

Jana Vašáková
Neziskové organizácie
ngo@pohodafestival.sk

Matej Borovička
Kreatívna zóna
kreativnazona@pohodafestival.sk

Martin Královič
Vedúci Dobrovoľníkov http://volunteers.pohodafestival.sk
volunteers@pohodafestival.sk

Tamara Radovičová & Andrej Kosnáč
Vedúci Nápojových Centier https://nc.pohodafestival.sk/
nc@pohodafestival.sk

Lucia Paulíková
Vedúca Brigádnikov
workers@pohodafestival.sk

Nikolas Bezunk
Vedúci Brigádnikov
workers@pohodafestival.sk

Dominik Pavlov
Vedúci Páskovačov
paskovaci@pohodafestival.sk

Eva Apoštolová
Predajcovia
predajcovia@pohodafestival.sk

Hlavné kontakty

Všeobecné otázky

Pozri sekciu Info.

+421 2 207 08 251
office@pohodafestival.sk

Pohoda Shop

Prostredná 46
900 21 Svätý Jur
zobraziť na mape
Otváracie hodiny:
PO10:00 – 16:00
UTzatvorené
ST10:00 – 16:00
ŠT10:00 – 16:00
PIA10:00 – 16:00
SO-NEzatvorené

radka@pohodafestival.sk

Fakturačná adresa

POHODA FESTIVAL, s. r. o.
Zochova 6-8
811 03 Bratislava
Slovakia
zobraziť na mape

Korešpondenčná adresa

Pohoda festival, s. r. o.
Prostredná 46
900 21 Svätý Jur
Slovakia
zobraziť na mape

Adresa festivalu

Letisko Trenčín
Legionárska 160
911 04 Trenčín
Slovakia
zobraziť na mape