Core crew

Michal Kaščák
CEO & Booking
michal@pohodafestival.sk

Katarína Hittrichová
Partnership Director
katarina@pohodafestival.sk

Monika Satková
Booking & Contracts & Hospitality
monika@pohodafestival.sk

Ľubica Ščambová
Catering Director & Guest Service
lubica@pohodafestival.sk

Anton Repka
PR & Media Director
tono@pohodafestival.sk

Mária Rusinová
Office Manager & Merchandise
maria@pohodafestival.sk

Michal Sládek
Production Manager
sladek@pohodafestival.sk

Matwe Kaščák
Partnership & Production Assistant
matwe@pohodafestival.sk

Andreas Imrich
Production Manager
pm@pohodafestival.sk

Temporary Staff

Ľubica Zahoranová
Gastro & Small Sellers
gastro@pohodafestival.sk

Alžbeta Vrzgula
Theatre Performances
divadlo@pohodafestival.sk

Jana Vašáková
NGO's
ngo@pohodafestival.sk

Matej Borovička
Creative Zone
kreativnazona@pohodafestival.sk

Lukáš Kočiš a Frederika Kovalčíková
Leaders of Seasonal Workers
workers@pohodafestival.sk

Martin Královič
Leader of Volunteers http://volunteers.pohodafestival.sk
volunteers@pohodafestival.sk

Eva Apoštolová
Sellers & Stalls
predajcovia@pohodafestival.sk

Hlavné kontakty

+421 2 207 08 251
office@pohodafestival.sk

Pohoda Shop
maria@pohodafestival.sk

Fakturačná adresa

POHODA FESTIVAL, s. r. o.
Zochova 6-8
811 03 Bratislava
Slovakia
zobraziť na mape

Korešpondenčná adresa

Pohoda festival, s. r. o.
Prostredná 46
900 21 Svätý Jur
Slovakia
zobraziť na mape

Adresa letiska

Letisko Trenčín
Legionárska 160
911 04 Trenčín
Slovakia
zobraziť na mape