Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023
8:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
0:00
0:30
1:00
1:30
2:00
2:30
3:00
3:30
4:00
4:30
5:00
5:30
6:00
6:30
7:00
7:30
8:00
8:30
Urpiner stage
Orange stage
Aréna Slovenskej sporiteľne
Aktuality.sk
 
Divadlo L+S: Kontrabas SK
10:00 – 11:30
 
Dezinfo, hoaxy a kyberbezpečnosť
12:20 – 13:20
 
Čo sa deje na Ukrajine? Aj my sme vo vojne.
14:40 – 15:40
 
Budúcnosť slovenského hokeja. Mladí Slováci si chcú podmaniť NHL.
17:00 – 18:00
EUrópa stage
 
Café Európa: Zvládneme hlad a vysoké ceny?
12:20 – 13:20
 
Café Európa: Tri roky s prezidentkou SK
14:40 – 15:40
 
Stasik UA
17:00 – 17:20
NAY tanečný dom
 
HUSTLE DANCE
09:00 – 10:00
 
ČArdáš / ČApáš – tance Rómov zo Zemplína
11:10 – 12:10
 
CLIP DANCE: BLACK MIDI – John L
13:30 – 14:30
Herbert Club
Žiť energiou – GEM stage
 
JAM@GEM
11:10 – 12:10
 
Čistá energia – zodpovednosť nás všetkých
14:40 – 15:40
 
Can a festival change the world?
17:00 – 17:45
SPHÉRA / ESET (OPEN) SPACE / Visual stage
 
Deti vo Sphére, sprevádzajú Zuzana Didová a Nikol Váňová
08:00 – 09:00
 
ESET (OPEN) SPACE: Kde sú hranice umelej inteligencie?
10:00 – 10:45
 
ESET (OPEN) SPACE: Je moderný urbanizmus cestou k udržateľnosti?
11:15 – 12:00
 
ESET (OPEN) SPACE: Ako zmení Slovensko klimatická kríza?
12:30 – 13:15
 
Peter Kalmus SK
14:00 – 14:30
 
Transart Communication : Rokko Juhász (SK): Black Hole, Čierna diera SK
15:50 – 16:50
 
Súčasná kultúra v súčasnej dobe
18:10 – 19:10
 
Astrofyzici vo Sphére: Od počiatku vesmíru, až po jeho zánik
22:50 – 23:50
Café Kušnierik
 
Liga za duševné zdravie: Narcizmus všedného dňa a narcizmus v politike
11:10 – 12:10
 
SOZA: Napíš si svoj hit
13:40 – 14:25
 
Ekumenická Bohoslužba
07:30 – 09:00
Garáž
Bazzookas Bus
Family Park
 
Kazizúbkovia
09:00 – 09:30
 
Divadlo Morgonrock: Lovec plastov Zero Waste SK
10:00 – 11:00
 
Eva Šušková + Tomáš Boroš: Recyklovaný orchester
11:10 – 12:10
 
Ukrajinskí študenti a študentky tanečných škôl z Kyjeva a Charkova
13:30 – 14:30
 
Dano Heriban – Čosi úsmevné SK
15:50 – 16:50
 
Vrbovskí víťazi + Komorný orchester mesta Trenčín SK
18:10 – 19:10
Family park – workshopy
 
LAB Nadácie Orange: Kreslenie s 3D perami
12:20 – 14:20
 
Dobrodružstvo ľanového semiačka
14:40 – 18:40
 
Návrat: Rodič v pohode
17:00 – 18:00
Optimistan Nadácie Orange
 
T.I.T.S.: Tumor – karcinogenní romance
10:00 – 11:30
 
Prečo bocian mešká
12:20 – 13:20
 
Nadácia Orange a Bystriny: Miesta, ktoré oživujú mestá
14:40 – 15:40
 
Nadácia Orange a Bystriny: No country for culture
17:00 – 18:00
 
Talostan
19:20 – 20:20
 
Slzy Janka Borodáča: Moral insanity
21:40 – 22:40
.týždeň
 
Veľký test odolnosti voči dezinformáciám
10:00 – 11:00
 
Veľké témy v modernej psychiatrii – od psychedelík k transrodovosti
12:20 – 13:20
 
Zaskočený večnosťou SK
14:40 – 15:40
 
Ako spacifikovať dezolátov v uliciach
17:00 – 18:00
 
Ukrajina – Biela vrana Európy
19:20 – 20:20
 
Lebo medveď?
21:40 – 22:40
 
Pohoda on the Ground (réžia Lucia Kašová, 2022)
00:00 – 01:00
Literárny stan Martinus
 
Fantastický kvíz
08:50 – 09:50
 
LENTIKULAR: viacrozmerná poézia
10:00 – 11:00
 
Anasoft litera 2021
11:10 – 12:10
 
LiteRAPtúra
12:20 – 13:20
 
Jón Kalman Stefánsson (IS) + Sigríður Hagalín Björnsdóttir (IS) / Mesiac autorského čítania
13:30 – 14:30
 
Ako vzniká vojnová reportáž
14:40 – 15:40
 
Rakúsky cisár reportáže – Martin Pollack (AT) AT
17:00 – 18:00
 
Slam Poetry SK/CZ
19:20 – 20:20
 
Fest Áčko 2021
21:40 – 22:40
Bezdymová zóna 18+
 
Sobotný piknik
13:30 – 15:40
 
Tvorba umeleckého diela s M. HULOU Valenčíkovou SK
15:40 – 17:30
 
Talkshow s Hulou SK
17:30 – 18:00
LeasePlan Roller Disco
 
Detská Roller Univerzita
10:10 – 12:10
 
Walk the (in)line –workshop
13:30 – 14:30
 
Double trouble DJ set (Kintlerka a Uhríčka) SK (FR?)
18:10 – 19:10
 
Visitor Star DJ set: Holubka (SK)
20:30 – 21:30
 
Wychitawacs SK
22:50 – 23:50
 
Meth Damon SK
00:00 – 02:10
Stan Univerzity Komenského
 
Čo má spoločné festival Pohoda, mesto Bratislava a pápež František
13:30 – 14:00
 
Ako pomáha nová vizuálna identita Univerzite Komenského?
14:00 – 14:30
 
Ako spravujeme majetok univerzity a prečo trvajú rekonštrukcie internátov tak dlho
15:50 – 16:20
 
Čo pomôže rozpoznať hoax: preklep, clickbait, superlatív?
16:20 – 16:50
 
Čím sa líši zákulisie festivalu od zákulisia univerzity?
18:10 – 18:40
Urpiner zóna
 
Pohľad do zákulisia pivovaru
13:30 – 14:30
 
Pivo – chlieb náš každodenný
15:50 – 16:50
 
Peter Konečný: Pivo a kinematografia / filmový kvíz
18:10 – 19:10
Radar
 
Cabaret Citronato FR
19:20 – 20:20