Počasie

Počasie priamo na festivale monitorujú profesionáli zo Slovenského hydrometeorologického ústavu. Je 3x denne aktualizované na festivalovej stránke aj vo festivalovej aplikácii.

Dané obdobie roka by malo byť v Trenčíne teplé a slnečné letné počasie, ale odporúčame sa vždy pripraviť na mokrý i suchý variant a aj na studenšie noci a rána. Vzhľadom na zákaz vstupu do areálu s dáždnikom (z bezpečnostných dôvodov) odporúčame priniesť si pršiplášť, nepremokavý odev a obuv. Vzhľadom na predpokladaný dlhý pobyt na slnku odporúčame dostatočne sa chrániť pred prípadným úpalom (šiltovky, klobúky, opaľovacie a ochranné krémy, pitný režim...). Zabezpečenie dostatku pitnej vody na festivale je samozrejmosťou, je k dispozícii bez obmedzenia zdarma.

Letisko Trenčín je ideálnou kombináciou trávy a hladeného betónu. Všetky priestory s predpokladanou vyššou koncentráciou ľudí sú situované na betóne, pred veľkými pódiami na tráve sú podlahy, tie sú aj v stanoch, takže je zamedzený prípadný vznik blata alebo prachu. Hlavné komunikačné zóny vedú taktiež po betóne.

Festival sa koná za každého počasia, s výnimkou prírodných katastrof.