Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
YAZDA Pohoda

YAZDA Pohoda

Pre milovníkov a milovníčky cyklistiky a Pohody sme si tento rok pripravili niečo jedinečné. Zážitok, ktorý vie byť výzvou, no zároveň veľký a epický krok pre ekologickú dopravu.

20. jún 2024

Cyklistika je viac ako len bicyklovanie, rovnako ako Pohoda je viac než len hudobný festival. Predstavujeme ti najekologickejšiu prepravu na tento festival s názvom YAZDA. Nie je to len o tom, ako sa dostať na trenčianske letisko, ale tvoj pohodový festivalový víkend začne už komunitnou YAZDOU, ktorá bude mať všetko, čo miluješ na cestnej cyklistike.

Klub ziletky.cc na čele s Yakshom pripravili cyklo balík, ktorý vyrazí z Bratislavy do Trenčína so zástavkami v Trnave, v Leopoldove, v Piešťanoch a v Novom Meste Nad Váhom a ty máš možnosť byť súčasťou tejto historicky prvej najekologickejšej prepravy na Pohodu, ktorá bude zakončená exkluzívnou spanilou jazdou cez festivalový areál.

Poď na bike s Yakshom, klubom ziletky.cc, MTBIKER a Isadore a buď súčasťou YAZDY, na ktorú nezabudneš. Zatiaľ čo budeš točiť nohami, bude postarané o ostatok. MTBIKER spolu s Isadore zabezpečuje sprievodné vozidlá, ktoré do Trenčína zoberú všetku batožinu, ktorú si na festival plánuješ vziať. Zároveň po YAZDE zabezpečia stráženie bicyklov, aby si si ničím nerušený užil(a) skutočnú Pohodu.

Dôležité informácie

Štart: 11.7. o 10:00 hod.
Miesto štartu: Pradiareň, v blízkosti predajne Isadore
Trasa: nájdeš ju na tomto odkaze
Pridať sa k nám môžeš v nasledovných mestách:

  • Bratislava - Pradiareň
  • Trnava - upresníme
  • Leopoldov - upresníme
  • Piešťany - upresníme
  • Nové Mesto nad Váhom - upresníme
  • Trenčín - areál festivalu

Počet miest je obmedzený.

LINK NA REGISTRÁCIU.


Na podujatie sa môžeš prihlásiť pomocou tlačidla „Zúčastním sa“. Všetkým registrovaným cyklistom a cyklistkám pred YAZDOU príde krátky dotazník, ktorý sa bude týkať dolaďovania posledných detailov, preferencie dopravy v nedeľu, ako aj záujmu o jednotlivé body programu na festivale.
Posledná a najdôležitejšia informácia: YAZDA je zadarmo a potrebuješ len cestný bicykel + lístok na festival POHODA 2024.

Tešíme sa na Teba!