Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
severni_vitr
-
severni_vitr
5. 6. 2026, 10:29@PEKY ja som chodil doteraz na Pohodu vlakom takže som neriešil parking, tento rok musím ísť autom a tá suma sa mi tiež zdá šialená, ale bohužiaľ nemám veľmi na výber
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
4. 6. 2026, 21:13@PEKY vieš si kúpiť v pondelok 4-dňový parking za 88 EUR
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
3. 6. 2026, 22:24@tomik typická tupá slovač, len závisť, hejt a nenávisť
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
3. 6. 2026, 18:37Dnes sa mal spustiť dodatočný predaj parkingu...
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
25. 3. 2026, 20:08@haluzman jasné, viem ako to chodí len som pozeral Grape aké tam majú dnb mená tak reku že skúaim aj tu podpichnúť
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
23. 3. 2026, 21:29Budú aj dramače?
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
2. 2. 2026, 20:40@jay95 Michal bol dnes ráno v FMku a spomímal tam, že väčšie zahraničné mená by mali pribudnúť už len z elektroniky a potom už len SK scéna, naznačil že prídu Chiki liki tu-a
Zobraziť vlákno -
severni_vitr
5. 1. 2026, 18:01Fatboy Slim by bol fajn návrat, čo poviete? :-)
Zobraziť vlákno