Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
karel
-
karel
22. 6. 2026, 16:07@kela ja treba myslel ze ventolin bdue hrat nekde ve 2 rano kdyz to oznamovali jako mega show na jednu z nejvetsich stages ;D i muly rok jsem nanho nemel cas
Zobraziť vlákno -
karel
21. 6. 2026, 22:12@Aqdrk aspon nejak nahradit ty zrusena jmena ciste z respektu pochopim ze v nejakem pripade to neni mozne ale pokud by onemocna pulka programu, prece to nenechaji lezet ladem ;D - kazdopadne ja jsem teprve pohoda “cucák” a neni to ani muj 5 rocnik a jsem velice nadseny z programu. Rozepre ohledne nedostatecneho programu tak nedokazu posoudit. Naopak moc bych byl rad kdybych pohodu napr. 10 let zpet zazil
Zobraziť vlákno -
karel
19. 6. 2026, 17:53@monghi TBATBATBATBATBATBATBA...xD tu clashes prosím s tym neco udelat (ale vim ze je to spis bezradne ;( )
Zobraziť vlákno -
karel
18. 6. 2026, 20:00@Jan stejne ako soft play?
Zobraziť vlákno -
karel
16. 6. 2026, 20:03@Mofo vracim se sem na nho z primavery z porta a přes všecky hejty se kterjma se dalo počítat jeho show byla plná nadšení a samotný damon byl plnej energie, krom něho jsem se osobně dočkal premiery massive attacku, kteří by se opravdu na pohodu hodili
Zobraziť vlákno -
karel
16. 6. 2026, 18:16 -
karel
19. 5. 2026, 12:53@kela na to si taky pamatujem :d lebo bych ho chtel taky videt ale jestli tka prodrazi ltak to uz radsi prodigyho a jine vetsi jmena
Zobraziť vlákno -
karel
3. 5. 2026, 21:55@tack aha sem to blbje ochopil ja ze se areal otvírá v utery xD protoze proc by oznamovali ze budou areal otevirat ve stredu (8.) vsak to se otevrit musí uz :D
Zobraziť vlákno -
karel
15. 4. 2026, 22:29@Murdoc souhlas jsem rád, že nejsem jediný kdo si toho všíma, ještě předtím když tato stage byla jen stan na mě působibila přivětivěji - v horkách jsem se tam chodil válet do trávy a stínu ted tam je jenom studená a tvrdá podlaha :/
Zobraziť vlákno -
karel
30. 3. 2026, 10:42@haluzman zůstávám stále optimsitickej :)
Zobraziť vlákno