karel

  • karel
    22. 6. 2026, 16:07

    @kela ja treba myslel ze ventolin bdue hrat nekde ve 2 rano kdyz to oznamovali jako mega show na jednu z nejvetsich stages ;D i muly rok jsem nanho nemel cas

    Zobraziť vlákno
  • karel
    21. 6. 2026, 22:12

    @Aqdrk aspon nejak nahradit ty zrusena jmena ciste z respektu pochopim ze v nejakem pripade to neni mozne ale pokud by onemocna pulka programu, prece to nenechaji lezet ladem ;D - kazdopadne ja jsem teprve pohoda “cucák” a neni to ani muj 5 rocnik a jsem velice nadseny z programu. Rozepre ohledne nedostatecneho programu tak nedokazu posoudit. Naopak moc bych byl rad kdybych pohodu napr. 10 let zpet zazil

    Zobraziť vlákno
  • karel
    19. 6. 2026, 17:53

    @monghi TBATBATBATBATBATBATBA...xD tu clashes prosím s tym neco udelat (ale vim ze je to spis bezradne ;( )

    Zobraziť vlákno
  • karel
    18. 6. 2026, 20:00

    @Jan stejne ako soft play?

    Zobraziť vlákno
  • karel
    16. 6. 2026, 20:03

    @Mofo vracim se sem na nho z primavery z porta a přes všecky hejty se kterjma se dalo počítat jeho show byla plná nadšení a samotný damon byl plnej energie, krom něho jsem se osobně dočkal premiery massive attacku, kteří by se opravdu na pohodu hodili

    Zobraziť vlákno
  • karel
    16. 6. 2026, 18:16

  • karel
    19. 5. 2026, 12:53

    @kela na to si taky pamatujem :d lebo bych ho chtel taky videt ale jestli tka prodrazi ltak to uz radsi prodigyho a jine vetsi jmena

    Zobraziť vlákno
  • karel
    3. 5. 2026, 21:55

    @tack aha sem to blbje ochopil ja ze se areal otvírá v utery xD protoze proc by oznamovali ze budou areal otevirat ve stredu (8.) vsak to se otevrit musí uz :D

    Zobraziť vlákno
  • karel
    15. 4. 2026, 22:29

    @Murdoc souhlas jsem rád, že nejsem jediný kdo si toho všíma, ještě předtím když tato stage byla jen stan na mě působibila přivětivěji - v horkách jsem se tam chodil válet do trávy a stínu ted tam je jenom studená a tvrdá podlaha :/

    Zobraziť vlákno
  • karel
    30. 3. 2026, 10:42

    @haluzman zůstávám stále optimsitickej :)

    Zobraziť vlákno