Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

gress

 • gress
  15. 2. 2019, 13:34

  @LKW Keď som sa bavil ešte na Pohode s Michalom, tak vravel, že chcú sa zamyslieť nad dramaturgiou Space arény, tak snáď to bude k dobrému. Zároveň aj Matwe niekedy dávno vo Fuge naznačoval, že je sa na čo tešiť, tak veríme, že hej :)) (snáď tým nemyslel Sofi Tukker :D) Každopádne už by sa patrilo oznámiť niečo aj z tohto súdku.

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 2. 2019, 17:17

  @drunkkmachine hej, na Dannho bol skvelý crowd, verím, že podobne tak bude aj na Skeptu, i keď bude na main stage.

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 2. 2019, 09:17

  Skepta! Ďakujem <3

  A už môžete aj s tou elektronikou začať :))

  Zobraziť vlákno
 • gress
  24. 1. 2019, 14:04

  @bella_matribus_detestas POKE festival... to je taká škoda, že to nevydržalo.. pekne to robili, fajn miesto, hudba, doteraz mi je ľúto, že som nešiel a mohol som... škoda, možno keby to je na druhom konci republiky, bolo by všetko inak :))

  Každopádne jo, pivko by sa hodilo, ale tak snáď do Pohody bude príležitosť, by sa asi aj nám už patrilo prísť na východ :) Fusion už ja pase, tam sa treba registrovať vopred, ešte v decembri. Tých festivalov momentálne je toľko, že človek ani nevie, kam skôr by išiel :)

  Zobraziť vlákno
 • gress
  22. 1. 2019, 13:22

  @Krpaty akože ešte je na súdenie elektroniky skoro, oznamovanie len začne, no zhodneme sa, že horšie to začať nemohlo :D

  Zobraziť vlákno
 • gress
  21. 1. 2019, 18:11

  @tomillies som myslel, že to je preklep. Každopádne to nič nemení na tom, že to je skvelý booking a zjavne konečne dôvod tam zavítať...

  Zobraziť vlákno
 • gress
  21. 1. 2019, 13:41

  Richie Hawtin CLOSE na Colours... krása

  Zobraziť vlákno
 • gress
  11. 1. 2019, 07:29

  @hujer hej, bol som to ja. Ale tak ako sa vraví, opakovanie je matka múdrosti :)) Ja stále verím, že to tak bude.

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 1. 2019, 18:40

  @Hopkirk Myslím, že sa úplne chápeme a pre mňa je momentálne Pohoda hlavne o tej multižánrovosti a spoznávávaní mien, na ktoré by som inak nešiel. Každopádne elektronika bola vždy tou časťou, ktorou sa Pohoda pýšila, ktorá ma udržala v mojich začiatkoch v účasti na Pohode a proste len som smutný, že sa upustilo od niekdajších DNB/techno nocí (Grape v tomto iba kopíruje staršie ročníky Pohody a vychádza mu to) s kvalitnými DJ's. Však nebolo to ani dávno, keď sa na hlavnom stage oslavovalo 20 rokov Subclubu technom... Proste aj posledný ročník a sobotnajší program v Space aréne po polnoci nebol hodný Pohody, B-complex je fajn, ale už to je skôr draq show ako poriadna dnb párty, experimentálna Sophie, hm, ok... Každopádne verím, že nejaké tie skvelé mená ešte prídu a na nejaké Sofi Tukker zabudnem :) Ale tak na letisku sa vidíme isto :)

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 1. 2019, 13:13

  @Hopkirk si ma nepochopil, toto bolo myslené k elektronike, k line-upu celkovo až tak pripomienky nemám, z Lykke Li sa aj teším celkom, viď vlákno nižšie a môj príspevok ;)

  Zobraziť vlákno