9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

gress

 • gress
  24. 1. 2019, 14:04

  @bella_matribus_detestas POKE festival... to je taká škoda, že to nevydržalo.. pekne to robili, fajn miesto, hudba, doteraz mi je ľúto, že som nešiel a mohol som... škoda, možno keby to je na druhom konci republiky, bolo by všetko inak :))

  Každopádne jo, pivko by sa hodilo, ale tak snáď do Pohody bude príležitosť, by sa asi aj nám už patrilo prísť na východ :) Fusion už ja pase, tam sa treba registrovať vopred, ešte v decembri. Tých festivalov momentálne je toľko, že človek ani nevie, kam skôr by išiel :)

  Zobraziť vlákno
 • gress
  22. 1. 2019, 13:22

  @Krpaty akože ešte je na súdenie elektroniky skoro, oznamovanie len začne, no zhodneme sa, že horšie to začať nemohlo :D

  Zobraziť vlákno
 • gress
  21. 1. 2019, 18:11

  @tomillies som myslel, že to je preklep. Každopádne to nič nemení na tom, že to je skvelý booking a zjavne konečne dôvod tam zavítať...

  Zobraziť vlákno
 • gress
  21. 1. 2019, 13:41

  Richie Hawtin CLOSE na Colours... krása

  Zobraziť vlákno
 • gress
  11. 1. 2019, 07:29

  @hujer hej, bol som to ja. Ale tak ako sa vraví, opakovanie je matka múdrosti :)) Ja stále verím, že to tak bude.

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 1. 2019, 18:40

  @Hopkirk Myslím, že sa úplne chápeme a pre mňa je momentálne Pohoda hlavne o tej multižánrovosti a spoznávávaní mien, na ktoré by som inak nešiel. Každopádne elektronika bola vždy tou časťou, ktorou sa Pohoda pýšila, ktorá ma udržala v mojich začiatkoch v účasti na Pohode a proste len som smutný, že sa upustilo od niekdajších DNB/techno nocí (Grape v tomto iba kopíruje staršie ročníky Pohody a vychádza mu to) s kvalitnými DJ's. Však nebolo to ani dávno, keď sa na hlavnom stage oslavovalo 20 rokov Subclubu technom... Proste aj posledný ročník a sobotnajší program v Space aréne po polnoci nebol hodný Pohody, B-complex je fajn, ale už to je skôr draq show ako poriadna dnb párty, experimentálna Sophie, hm, ok... Každopádne verím, že nejaké tie skvelé mená ešte prídu a na nejaké Sofi Tukker zabudnem :) Ale tak na letisku sa vidíme isto :)

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 1. 2019, 13:13

  @Hopkirk si ma nepochopil, toto bolo myslené k elektronike, k line-upu celkovo až tak pripomienky nemám, z Lykke Li sa aj teším celkom, viď vlákno nižšie a môj príspevok ;)

  Zobraziť vlákno
 • gress
  8. 1. 2019, 07:42

  @user56faee91b3968 tak tak, Grape zase potvrdil, že elektroniku bookuje rozumne... (Jon Hopkins, Adriatique, The Black Madonna, Aphrodite, Andy C, ...), zatiaľ čo Pohoda začala úplnou bombou, ktorú by som nečakal ani na Grape. :(
  Som teda zvedavý s čím teda príde Pohoda, Jon Hopkins mal byť to meno, ktoré by svietilo na plagáte Pohody... Alternatíva mi napadá Bicep live, ktorí mali fajn tour posledný rok. Aktuálnych skvelých mien je veľa, tak snáď nám nezostanú oči pre plač...

  Zobraziť vlákno
 • gress
  7. 1. 2019, 14:21

  @Krpaty Mac DeMarco bude v piatok, Michael Kiwanuka vo štvrtok? podľa stránky...

  čo sa týka lineupu, tak podľa mňa zatiaľ fajn vyskladané s celkom rare menami (Lykke Li, The Roots), o to ma viac mrzí booknutie SOFI TUKKER s komunikáciou (súťaž o lístok), ako keby išlo o neviem koho, pritom to je grc, gýč.

  Zobraziť vlákno
 • gress
  7. 1. 2019, 12:18

  @Darkov_tato tak ako píšeš, pre mňa Michael Kiwanuka najväčší objav, veľmi sa teším na jeho koncert, tak ako sa teším na KOKOKO!, pri nich si hneď spomeniem na koncert Batidy, ktorý bol úplne skvelý.
  Každopádne som zvedavý na elektroniku a dúfam, že už oznamení SOFI TUKKER nebudú "hlavnou hviezdou" niektorého z večera v Space aréne... to by bolo smutné.

  Zobraziť vlákno