Webparty — Diskusné fórum

K

Krpaty

 • Krpaty
  2018-05-12 10:59:10

  @boomer Ako fanusik AM som sklamany z toho kam sa "posunuli" stylovo, ale dokazal by som to akceptovat, ak by ten posun nebol nasilu a bol by inovacny a originalny. Tento ich novy pocin je vsak stylove vykradnutie 60'/70'/80' rokov s absentujucim naznakom originality. Chalani si myslia,ze ked si nahodia vytahane kosielky a zvonove nohavice, daju ciernobiely efekt na foto, tak sa prenesu o 40 rokov naspat, ale tak to uplne nefunguje... 11 trackov, ktore su vsetky na jedno kopyto. Vedel som, ze tento album bude nieco uplne ine ako zvysok, ale posun k takejto sr4cke som az necakal.

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2018-05-11 19:32:24

  @iamwaldy dokonale vystihnuté

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2018-04-17 13:22:02

  @Samo Popravde, ten minuloročný koncert vo Viedni ma za srdce zrovna nechytil. Z trojice koncertov (1,3,4.11.2017) Nick Cave, Gorillaz a Kasabian bolo toto vystúpenie najslabšie. Gorillaz mám rád v podstate od začiatku, ale tento sólo koncert k novému albumu mi prišiel strašne "suchý". Prišli, odohrali a odišli, ako stroje. Možno niekto, kto tam bol má iný názor, ale ja som to videl takto. Preto "dúfam", že ak má Pohoda team ešte v zálohe nejakého headlinera, tak ním nebudú práve oni. Ale vzhľadom na to, že veľké meno typu Gorillaz už asi netreba čakať, je to vlastne jedno :D

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2018-01-18 19:34:39

  @Doktor_Zivago Myslím,že to niesu všetky európske festy. Ešte niečo pribudne. Ale Pohoda na základe dátumov nevychádza pravdepodobne, keďže 4.7 hrá v Paríži a 7.7 v Belgicku

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2018-01-17 11:02:32

  @Peter_BB Tak keď si to zoberieš celosvetovo, Jack má po x rokoch návrat. Jeho prevažná šnúra koncertov sa koná teraz hlavne v US jedine v júli si odskočí do Európy, aj to možno iba na pár dni. Čiže preto mi Amster a Paríž prídu "relatívne blízko", či už geograficky alebo aj časovo. Hlavne pri niekom ako JW. Druhá vec je otázka financií, to je jasné. Ale jasné, chápem tomu tvojmu vysvetleniu :relatívne blízko a máš pravdu.

  Ono to nebol ani tak lobbing. A tip už tým duplom nie, skôr len také "zbožné prianie do vetra". Je mi jasné, že Jack je meno, ktoré pokiaľ by bola možnosť, tak to agentúra rieši už od septembra a nie v polke januára po ohlase tuto voľajakého Krpatého na webparty :).

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2018-01-17 08:55:04

  Viem, že Jack White je položka sama o sebe, ale tak blízko v dátume Pohody nebol dlho a bohvie kedy zas bude(27-28.6 London, 2.7 Amsterdam, 3-4.7 Paris). To by bolo požužláníčko, pokiaľ by sa ho podarilo dotiahnuť. Aj keď je pravdepodobne cez rozpočet.
  Btw. good luck dnes večer!

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2017-11-08 19:50:24

  7.7 Pearl Jam v Polsku. Hm?

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2017-11-06 11:17:04

  @boomer Mal som to šťastie a spravil som si radosť trojkombom Nick Cave, Gorillaz a Kasabian so supportom Slaves. Nick bol jednoznačne top. Väčšinu koncertu som mal otvorené ústa a nechápal som. Bola to dosť temná spoveď, presne niečo také som čakal .
  Gorillaz boli z tých troch dní najslabší, presne ako píšeš, setlist bol fajn. Ale prišlo mi to strašne "umelé" resp. bez emócii, ako stroje. Ale aspoň som rád, že som videl Damona naživo. A trocha ma zamrzelo, že si "odbili" hodinu dvadsaťpäť a páchli preč. Mne zvuk prišiel v pohode, možno záležalo kde si stál/sedel. Aj deň predtým na Nickovi to bolo fajn a pritom som nemal ideálnu polohu voči pódiu.

  Kasabian si šli svoje, mal som mierne obavy po novom albume(aj po niektorých live show, kde boli chlapci mierne dosť prestrelení), ale nesklamali. Spravili klasickú showku pozliepanú z noviniek a starých hitov. Tým, že som ich prepásol v 2012 na pohode, bola moja motivácia vidieť ich naživo velice veľká.
  Slaves bol neskutočný náklad, tiež som ich na pohode premeškal, preto keď som videl, že budú supportovať Kasabian, neváhal som ani sekundu nad zakúpením lístka. Nášlap jak sviňa.
  Jedine ma mrzí, že už som nedal QOTSA, keď hrali včera, ale po 4roch dňoch vo Viedni už nebola energia a ani čas :D.

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2017-05-17 12:42:51

  @ShapeIess Škoda, že za posledné dva roky tu boli asi 4 krát, z toho v tomto roku 2x (KE a MT)

  Zobraziť vlákno
 • Krpaty
  2017-05-15 13:29:19

  @thom Súhlasím. Dlho, predlho som zvažoval, či tento rok pôjdem. Po ohlásení Alt-J, Squarepushera, boys noize a slaves, som si vravel, že celkom pekne sa to črtá. Počkám klasický do marca-apríla a potom kupujem za 89. No ale dávkou troch "jednokopytových" speváčiek a what does the fuck, teda fox say, ma iba usvedčilo v tom, že tento rok vynechám. Miesto toho si dám takú jesennú pohodu indoor in Vienna. 1.11 Nick Cave, 2.11 Gorillaz a 4.11 Kasabian.

  Každopádne prajem good luck a príjemnú zábavu všetkým, nech počasie vydá a nech sa areál zaplní do posledného lístka.

  Zobraziť vlákno