Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

casovac

 • casovac
  1. 3. 2016, 17:38

  V porovnaní s organizáciou festivalu maličkosť, ale plánujete robiť redizajn tejto stránky? Už dosť dlhú dobu straší na úvodnej stránke "pokračovať na starú stránku". Celé to tu je také nemastné-neslané. Úplne by stačil jeden spoľahlivý dizajn aj na pár rokov, ako majú aj iné festivaly väčšieho kalibru (Primavera, Werchter, Opener, ...) a nie každý rok vrážať peniaze a čas do zmeny vizuálu. Mne to osobne až tak nevadí, ale zahraničný návštevník asi nebude veľmi ohúrený týmto dočasným dizajnom.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  9. 2. 2016, 09:27

  Neviem, čo všetko môže byť označené ako fenomenálne ale títo sú v tej dobe v EU a majú aspoň približne voľné termíny: Beck, LCD Soundsystem, Florence, Robert Plant a prípadne aj Chemical Brothers. Ešte možno Prodigy a At the drive-in-tí zatiaľ majú naplánované koncerty do konca júna.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  2. 2. 2016, 18:15

  Kedy už konečne prídu na Pohodu Belle and Sebastian?

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  28. 1. 2016, 16:02

  Opener v Polsku skromne pridal: LCD Soundsystem, The Last Shadow Puppets a At the Drive-In.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  26. 1. 2016, 09:27

  Kto ešte dúfa v Radiohead asi nestojí nohami na zemi. 8.7. hrajú v Lisabone, čo je 3000 km od Trenčína, presun techniky kamiónmi za menej ako jeden deň je nezmysel. A predpokladám, že suma za nich je teraz pekne veľká. Maybe next year.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  18. 1. 2016, 13:21

  Colours v Ostrave budú mať Mbongwana Star, tých by stálo za to pozvať aj na Pohodu. Na aoty.org druhý najlepší album za rok 2015.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  11. 1. 2016, 09:32

  Skutočne čierny pondelok pre hudbu. Nech si hovorí kto čo chce, ale on bol jeden z mála za posledné desaťročia, ktorý nikdy nestagnoval svojou tvorbou na mieste, hľadal ustavične niečo nové, alebo sa aspoň neopakoval. Aj keď nie som veľký expert na jeho tvorbu, tá rozmanitosť mi vždy imponovala. RIP

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  30. 10. 2015, 17:21

  Ak ste nepostrehli, Pitchfork má od včera v Paríži 3 dňový festival, ktorý ide aj cez livestream: http://pitchfork.com/news/61790-pitchfork-festival-paris-livestreams-all-weekend/
  Niektoré veci sú a budú aj v archíve. Zo včera napríklad neskutočný Destroyer, treba ich na Pohode:)

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  15. 10. 2015, 16:50

  Nazdar ľudia, akosi je tu v poslednej dobe málo príspevkov, nikto nepíše čo nové objavil, alebo by chcel vidieť budúci rok na Pohode. Za mňa pár vecí, ktoré ma celkom zaujali posledné mesiace:
  Destroyer - Poison Season - stále si k tomuto albumu hľadám cestu. Posledný Kaputt bol láska na prvé počutie.
  posledný The Libertines - neveril som, ale ustáli comeback so cťou.
  Public Image Ltd. - What The World Needs Now... - nič svetoborné, ale slušné
  Kurt Vile - b'lieve i'm goin down - jeho predchádzajúcu tvorbu veľmi nepoznám, ale tento posledný album je fakt dobrý
  Sexwitch - Sexwitch - hypnotické rytmy
  Julia Holter - Have You in My Wilderness - doteraz pre mňa neznáma dievčina, ale tu na WP ju často spomínate. Parádny album, pomaly začínam počúvať aj ostatné jej veci.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  25. 8. 2015, 15:20

  Pre Taus: Ten počet návštevníkov bol asi menej, prestrelil som, ale na Lamara sa to pekne zaplnilo. Presne si vystihla, že sa nebolo veľmi na čo pozerať okrem kapiel, ktoré ale stáli za to. Mne to aj vyhovovalo, žiadne zbytočné rozptyľovanie, len hudba. Inak som čakal, že to bude klasický open-air a nie 2 stany, tie by sa veľmi hodili pri daždi (mraky sice boli, ale prachu). Keď som to videl po vstupe, pomyslel som si: "To sa všetci zmestíme do tých stanov?" :) Veľmi ma neoslovil program v prvý deň, preto som išiel až na ďalší, kde som mal favoritov TV on the radio a Future Islands. Ale čítam, že každý sme zažili trocha iný koncert:)
  Krakov je fakt pekný, môžem potvrdiť, služieb a možností pre turistov veľa, možno až príliš, Poliaci sa vedia predať a snažia sa vyťažiť z tohto čo sa dá. Ceny, ale naproti tomu nejak vysoké.

  Zobraziť vlákno