Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023

casovac

 • casovac
  13. 4. 2016, 09:54

  Potešili ste s Mbongwana Star, určite aj cookie nemá nič proti.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  6. 4. 2016, 09:21

  Dnešný Pitchfork dal novému albumu Ash Koosha 7,5 bodu, slušné. Tento rok je veľmi podarený na neznáme mená.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  30. 3. 2016, 09:56

  Pekne, pekne, stránka ako lusk:)

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  17. 3. 2016, 13:57

  Cookieho chápem, asi sa za posledné roky dosť vytratil ten waau efekt pri potvrdených menách. Asi sme si pomaly začali zvykať, že tu začnú chodiť tie najväčšie hviezdy, program bude každý rok lepší, a ono nič. Taký je totiž trh, keď zistíte, že v termíne Pohody sú dva výborné festivaly v Portugalsku a Španielsku, tak je malá šanca, že pekný kus koláča získa aj Pohoda, nemyslím veľké mená ako Radiohead, Arcade Fire ..., ale menšie o ktoré je tiež určite veľký záujem. Tu ide len o peniaze, keď Michal hovorí, že všetci zdvíhajú ceny každým rokom, tak je na tom určite niečo pravdy. Slovensko je malý trh a rozpočet Pohody je v porovnaní s takou Primaverou - 11 mil. EUR podstatne menší. Navyše to vyzerá, že za posledných 10 rokov sa veľmi rozmohlo organizovanie festivalov. Keď pozerám históriu niektorých zahraničných akcií, tak veľa ich začalo fungovať vo veľkom len za posledné roky. Veľa akcií znamená veľa ponúk aj pre menšie mená a tým pádom väčšie výdavky organizátorom. Na záver, tento ročník považujem určite za vydarenejší, dotiahnúť sem Sigur Ros a PJ Harvey v čase, keď budu hrať na najväčších festivaloch je umenie. Dúfam, že nás agentúra ešte poteší 1-2 menšími kvalitnými menami.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  2. 3. 2016, 12:17

  Mac DeMarco určite bude, ale nie na Pohode:)

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  1. 3. 2016, 17:38

  V porovnaní s organizáciou festivalu maličkosť, ale plánujete robiť redizajn tejto stránky? Už dosť dlhú dobu straší na úvodnej stránke "pokračovať na starú stránku". Celé to tu je také nemastné-neslané. Úplne by stačil jeden spoľahlivý dizajn aj na pár rokov, ako majú aj iné festivaly väčšieho kalibru (Primavera, Werchter, Opener, ...) a nie každý rok vrážať peniaze a čas do zmeny vizuálu. Mne to osobne až tak nevadí, ale zahraničný návštevník asi nebude veľmi ohúrený týmto dočasným dizajnom.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  9. 2. 2016, 09:27

  Neviem, čo všetko môže byť označené ako fenomenálne ale títo sú v tej dobe v EU a majú aspoň približne voľné termíny: Beck, LCD Soundsystem, Florence, Robert Plant a prípadne aj Chemical Brothers. Ešte možno Prodigy a At the drive-in-tí zatiaľ majú naplánované koncerty do konca júna.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  2. 2. 2016, 18:15

  Kedy už konečne prídu na Pohodu Belle and Sebastian?

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  28. 1. 2016, 16:02

  Opener v Polsku skromne pridal: LCD Soundsystem, The Last Shadow Puppets a At the Drive-In.

  Zobraziť vlákno
 • casovac
  26. 1. 2016, 09:27

  Kto ešte dúfa v Radiohead asi nestojí nohami na zemi. 8.7. hrajú v Lisabone, čo je 3000 km od Trenčína, presun techniky kamiónmi za menej ako jeden deň je nezmysel. A predpokladám, že suma za nich je teraz pekne veľká. Maybe next year.

  Zobraziť vlákno