Webparty — Diskusné fórum

A_Touch_Of_Evil

 • A_Touch_Of_Evil
  2018-08-05 00:47:05

  @samoT A mimochodom na tom Wackene je minimálne 3 krát toľko ľudí ako na Pohode a vypredaný bol dlhé mesiace pred Pohodou.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-08-05 00:45:08

  @samoT
  Kiska áno, ale Kiske na Pohode určite nebol. Michael Kiske je bývalý spevák Helloweenu z 80-tych rokov, ktorý s nimi teraz opäť spieva na aktálnom turné.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-08-04 21:21:40

  Na festivale Wacken Open Air, ktorý je teraz v Nemecku
  https://stream.wacken.com
  práve skončili Arch Enemy a o chvíľu pôjde hrať Helloween. A bude aj Kiske.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-08-03 19:14:47

  @monghi
  ale ešte lepšie sú z festivalu Wacken Open Air v Nemecku, ktorý je teraz:
  https://stream.wacken.com/
  Akurát teraz pred chvíľou tam dohrali Children of Bodom z Fínska. A teraz za chvíľu pôjde nemecká speváčka Doro. A po nej pôjdu hrať opäť Fíni, aj keď s holandskou speváčkou. Samozrejme Nightwish. A po nich nemecký Running Wild a na záver švédsky In Flames. Na záver dnešného dňa samozrejme, bude to aj zajtra. Zajtra tam budú napr. Arch Enemy, dúfam že aj z nich bude stream.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-08-02 22:41:47

  @boomer Childish Gambina? To je ten komerčný hiphoper čo má ten akože hit alebo skôr otrasný komerčný shit This Is America? Však to je úplný grc. Nechutný komerčný hnoj a k tomu ešte spolitzovaný. Typická dnešná otrasná komerčná hitparádová sracka pre hlúpe detičky.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-08-02 22:38:06

  @Brain NiN alebo L7 by som si tiež pozrel, ale radšej niekde inde ako na Pohode. Trebárs na Nova Rocku by to mohlo byť.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-05-21 20:56:04

  Line up Frequency tohto roku síce nie je nič moc, ale nie je to ani úplná katastrofa. Zopár dobrých skupín sa tam nájde, čo som pozeral. Podľa mňa je lepší než line up Pohody, ale to je vec názoru. Čo je ale úplná katastrofa, tak to je tohtoročný line up Szigetu. To je čistá katastrofa, tak zlý line up ako tento rok ešte Sziget asi nemal. Úplne zlý a úplne komerčný. Tam tam rok fakt skoro nič nie je, čo by stálo za to. Len tá najhoršia súčasná komercia.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-03-04 16:38:30

  @Honza_H
  Ale zato z line-upu Nova Rocku poznám skoro všetko a rovnako aj z line-upu Masters of Rock. Aj vrátane menej známych skupín a aj nových, mladých skupín ako The Raven Age, The Charm The Fury alebo Beast in Black, ktorí budú tento rok na Nova Rocku.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-03-04 16:32:51

  @Honza_H
  Aby som pravdu povedal, tak z tohtoročného line-upu Pohody nepoznám skoro nič. Akurát ten Chemical Brothers samozrejme a ešte Ziggyho. A ešte trochu Finka a Trosky aspoň podľa názvu a to je asi tak všetko. Na Pohodu síce nechodím ale väčšinou z line-upu Pohody aspoň čo to poznám, tento rok skoro nič. Ale nemyslím si že je to chyba, aspoň nie je moja.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2018-01-30 20:23:01

  "takze kapely,ktore su nominovane na Grammy a su na prvom mieste v hitparade su nezaujimave????"
  To snáď nemyslíš vážne? Veď väčšina tých, ktorí boli tento rok nominovaní na Grammy sú úplný odpad. Až na pár vzácnych výnimiek, s tým že Avenged Sevenfold sa nakoniec rozhodli Grammy bojkotovať. A čo sa týka hitparád, tak tam je dnes samý odpad. V singlových úplne. V albumových sa sem tam niečo nájde. Ale singlové hitparády, tak to je dnes úplná katastrofa. Stačí si len pozrieť aktuálny americký singlový rebríček:
  https://www.billboard.com/charts/hot-100
  Čistá katastrofa. Také zlé to snáď ešte nikdy nebolo ako dnes. Pritom napríklad v 80-tych rokoch prevažovali v hitparádach dobré songy, vtedy bolo veľa dobrej hudby aj v singlových hitparádach. A ešte aj v 90-tych rokoch sa tam našlo veľa dobrých songov. Hlavne v 80-tych rokoch bolo v hitparádach aj veľa Rocku. Vlastne ak rátam aj Pop Rock, tak väčšina. A to už ani nehovorím o tom, že veľká časť hitov z 80-tych a v o čosi menšej miere aj 90-tych rokov sú dodnes známe, často až notoricky známe, kým dnešné hity sú hity na jednu sezónu.

  Zobraziť vlákno