Webparty — Diskusné fórum

A_Touch_Of_Evil

 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-09 21:38:28

  @Oliver_Janik
  Myslím, že na Pohode sú aj horšie veci než to fajčenie, ktoré kazia dojem. Hlavne ten minaret.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-08 19:03:51

  Slniečkári a čo keby ste sa tak skúsili bozkávať pod skutočným minaretom? Najlepšie niekde v Saudskej Arábii. Ako by to dopadlo?

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-05 21:25:59

  Kým na najväčšom festivale na Slovensku bude stáť minaret, tak toto sa stalo v minulých dňoch na niekoľkých festivaloch vo Švédsku.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408470-svedska-policie-resi-desitky-sexualnich-napadeni-na-hudebnich-festivalech.html

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-04 23:32:50

  "Café Europa: Prečo sa bojíme utečencov?
  12:00 - 12:50, M. Hvorecký / Z. Števulová, R. Abbas, M. Dubéci
  O postojoch slovenskej verejnosti k utečeneckej kríze, ako aj o konkrétnej skúsenosti zo života utečenca budú hovoriť Zuzana Števulová, riaditeľka mimovládnej neziskovej organizácie Liga za ľudské práva, Rasha Abbas, sýrska spisovateľka a novinárka žijúca v Nemecku a Martin Dubéci, analytik a aktivista z občianskeho združenia Progresívne centrum. Diskusiu, ktorá bude prebiehať v angličtine, bude moderovať slovenský spisovateľ Michal Hvorecký."
  Skrátka niet nad vyváženú diskusiu. To je tá "pestrosť" na spôsob Pohody.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-04 23:15:48

  A čo ten minaret? Už stojí?

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-04 23:15:29

  "Európa Stage opäť hostí debaty Café Európa k aktuálnym európskym témam. Diskutovať sa bude o utečeneckej kríze, ruskej propagande a extrémizme."
  To je fakt pekný hudobný festival len čo je pravda. Táto kravina je tiež súčasťou lineupu?

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-17 01:43:03

  @emo
  festivalová sezóna iba začína? To fakt? Pohoďáci asi fakt nepoznajú iné festivaly okrem Pohody, ináč by si musel vedieť, že festivalová sezóna v Európe je už v plnom prúde a v celej Európe sa už uskutočnilo viacero veľkých, významných hudobných festivalov, väčšinou väčších a významnejších než Pohoda. A často aj festivalov s dlhšou tradíciou ako Pohoda.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-16 00:35:11

  @elis
  Môžeš mi povedať ktorá skupina z tohtoročnej Pohody mala najnovší album na prvom mieste v britskom albumovom rebríčku + v albumových rebríčkoch v ďalších asi 25 štátoch a na 4-tom mieste v albumovom rebríčku v USA? Ja Ti hneď aj poviem. Žiadna. Ani tie najväčšie hviezdy tohtoročnej Pohody nie. The Prodigy mali síce najnovší album v Británii na prvom mieste ale nikde inde už nie a v USA boli až na 127 mieste, čo teda nie je bohviečo. PJ Harvey takisto, v Británii na prvom mieste a okrem toho už nikde inde a v USA až na 63 mieste. A ešte ktorá skupina z tohtoročnej Pohody dokáže zaplniť alebo dokonca vypredať veľké štadióny na celom svete na samostatných koncertoch? Odpoveď je opäť tá istá. Žiadna. Ale Iron Maiden dokážu aj v roku 2016 dobyť albumové rebríčky na celom svete a zaplniť štadióny na celom svete.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-15 21:46:26

  @Bernard_Black
  odkiaľ si zobral, že by som mal ostať doma. Ja nezostanem doma, len nepôjdem na Pohodu. Ja pôjdem na Iron Maiden, to bude lepšie ako Pohoda. A pred tým pôjdem do Čiech na Rock for people a ďalší víkend na Moravu na Masters of Rock, kde budú Slayer, Megadeth, Testament atď. Sú aj iné festivaly a iné akcie ako Pohoda, ak si o tom ešte nepočul.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-15 21:28:05

  Ale aby bolo jasné, nie som nejaký ortodoxný metalista a niektoré skupiny a spevákov, ktoré budú na tohtoročnej Pohode, by som si aj pozrel a hlavne vypočul. Ale muselo by to byť na inom festivale a nie na predraženej, spolitizovanej, slniečkárskej, dúhovej multi-kulti Pohode. A nesmel by tam byť samozrejme minaret. Ale myslím, že na žiadnom inom festivale minaret nehrozí. Bol som už na mnohých festivaloch aj u nás, ale hlavne v zahraničí a minaret som ešte na žiadnom festivale nevidel a určite ani neuvidím. Na Pohodu nepôjdem a na žiadnom inom festivale minaret určite nebude.

  Zobraziť vlákno