Webparty — Diskusné fórum

A_Touch_Of_Evil

 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-04 23:15:48

  A čo ten minaret? Už stojí?

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-07-04 23:15:29

  "Európa Stage opäť hostí debaty Café Európa k aktuálnym európskym témam. Diskutovať sa bude o utečeneckej kríze, ruskej propagande a extrémizme."
  To je fakt pekný hudobný festival len čo je pravda. Táto kravina je tiež súčasťou lineupu?

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-17 01:43:03

  @emo
  festivalová sezóna iba začína? To fakt? Pohoďáci asi fakt nepoznajú iné festivaly okrem Pohody, ináč by si musel vedieť, že festivalová sezóna v Európe je už v plnom prúde a v celej Európe sa už uskutočnilo viacero veľkých, významných hudobných festivalov, väčšinou väčších a významnejších než Pohoda. A často aj festivalov s dlhšou tradíciou ako Pohoda.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-16 00:35:11

  @elis
  Môžeš mi povedať ktorá skupina z tohtoročnej Pohody mala najnovší album na prvom mieste v britskom albumovom rebríčku + v albumových rebríčkoch v ďalších asi 25 štátoch a na 4-tom mieste v albumovom rebríčku v USA? Ja Ti hneď aj poviem. Žiadna. Ani tie najväčšie hviezdy tohtoročnej Pohody nie. The Prodigy mali síce najnovší album v Británii na prvom mieste ale nikde inde už nie a v USA boli až na 127 mieste, čo teda nie je bohviečo. PJ Harvey takisto, v Británii na prvom mieste a okrem toho už nikde inde a v USA až na 63 mieste. A ešte ktorá skupina z tohtoročnej Pohody dokáže zaplniť alebo dokonca vypredať veľké štadióny na celom svete na samostatných koncertoch? Odpoveď je opäť tá istá. Žiadna. Ale Iron Maiden dokážu aj v roku 2016 dobyť albumové rebríčky na celom svete a zaplniť štadióny na celom svete.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-15 21:46:26

  @Bernard_Black
  odkiaľ si zobral, že by som mal ostať doma. Ja nezostanem doma, len nepôjdem na Pohodu. Ja pôjdem na Iron Maiden, to bude lepšie ako Pohoda. A pred tým pôjdem do Čiech na Rock for people a ďalší víkend na Moravu na Masters of Rock, kde budú Slayer, Megadeth, Testament atď. Sú aj iné festivaly a iné akcie ako Pohoda, ak si o tom ešte nepočul.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-15 21:28:05

  Ale aby bolo jasné, nie som nejaký ortodoxný metalista a niektoré skupiny a spevákov, ktoré budú na tohtoročnej Pohode, by som si aj pozrel a hlavne vypočul. Ale muselo by to byť na inom festivale a nie na predraženej, spolitizovanej, slniečkárskej, dúhovej multi-kulti Pohode. A nesmel by tam byť samozrejme minaret. Ale myslím, že na žiadnom inom festivale minaret nehrozí. Bol som už na mnohých festivaloch aj u nás, ale hlavne v zahraničí a minaret som ešte na žiadnom festivale nevidel a určite ani neuvidím. Na Pohodu nepôjdem a na žiadnom inom festivale minaret určite nebude.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-15 21:22:46

  @Bernard_Black
  jasné každý, kto nechce minaret tak musí byť hneď xenofób, rasista, neonacista, rusofil, volič Kotlebu alebo Kollára a musí čítať Zem a vek. Typická slniečkárska logika. A typické čierno-biele videnie sveta v duchu kto nie je s nami je proti nám za aké by sa nemusel hanbiť ani sám Kotleba. Som rád, že nebudem na predraženom festivale s ľuďmi ako si Ty.

  Zobraziť vlákno
 • A_Touch_Of_Evil
  2016-06-15 21:18:14

  Kašlem na Pohodu aj na minaret. Radšej pôjdem deň pred Pohodou na žilinské letisko na Iron Maiden, tam nebude žiaden minaret, žiadna politika, žiadne mimovládky, ani Pišta Suchohríb tam nebude, ani Kiska, ale zato tam bude super muzika určite lepšia než na Pohode.

  Zobraziť vlákno