Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
Murdoc
Certified Pohoda maniac since 2008
-
Murdoc
4. 11. 2025, 10:41@Lubos_Petko no, nějak nás budou muset odseparovat. myslím, že se po středečním programu bude uzavírat areál a do stanových městeček pustí jen ty s celofestivalovou permanentkou a zbytek půjde na parkoviště. nebo nás do stanového pustí všechny a odfiltrují to až ve čtvrtek na checkpointech nebo budeme muset všichni znova na bránu pro novou pásku...? jsem sám zvědavý
Zobraziť vlákno -
Murdoc
28. 10. 2025, 10:55@Peter_BB díky kamoši. Lístky máme upgradované. Cena zaskočila, ale zase chápu, že den služeb a kapel navíc není zadarmo. A je to Pohoda, takže není o čem. Přeju to hlavně zdejším Kjůristům, je hezké vidět jakou z toho máte všichni radost :) já mám domácí úkol do léta lépe na poslouchat. Aspoň teď doplním díru ve vzdělání.
Zobraziť vlákno -
Murdoc
28. 10. 2025, 09:53Ahoj, zapomněl jsem si to pustit dneska :( Další byste mi někdo info, o čem se v rádiu mluvilo? Samozřejmě kromě toho, co už je na webu...
Zobraziť vlákno -
Murdoc
23. 10. 2025, 15:49@wratko letos asi budeme hádat každé jendo jméno, nebo co...? :)
Zobraziť vlákno -
Murdoc
22. 10. 2025, 14:10@Doktor_Zivago Je možné, že by se mohli objevit na podiu s Gorillaz (dělali s nimi song Momentary Bliss - tehdy ještě jako Slaves). Ale dost možná je to taky jenom náhoda.
Zobraziť vlákno -
Murdoc
22. 10. 2025, 08:37@haluzman kde jsi to slyšel?
Zobraziť vlákno -
Murdoc
17. 10. 2025, 09:28@Peter_BB To by bylo hezké, ale Gott měl v tomhle úplně jinou výchozí pozici. To se asi opakovat nebude.
Zobraziť vlákno -
Murdoc
15. 10. 2025, 22:35@CeceX tak beru to asi jako společné úsilí středoevropských festivalů, nebo si Damon prostě řekl že chce obrazit menší fesťáky, kde ještě nebyli... ale zrovna u RFP mi vzhledem k jejich současné dramaturgii připadá, že se spíš jen svezli a vzali je taky, když už byla možnost. Ale mezi ten jejich současný lineup zas tolik nezapadají.
Zobraziť vlákno -
Murdoc
15. 10. 2025, 15:00@Jan no nevím, jestli vyloženě ohrnují nosy, ale většina fanoušků se spíš raduje z Limp Bizkit a těch dalších pop-rock věcí. už jen to ukazuje, jak jsou pro takový festival Gorillaz trochu ústřel stranou.
Zobraziť vlákno -
Murdoc
15. 10. 2025, 12:35No, takže Gorillaz na RFP. Upřímně me to trochu naštvalo, ale zase který promotér by tohle nebooknul.
Zobraziť vlákno