Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
J
Jana_Lo
-
@Murdoc vdaka za info :)
Zobraziť vlákno -
@Magda_Lena dakujem za ponuku. To je parking pre karavany? Tam ma vsak s osobnym autom nepustia, ci? :/
Zobraziť vlákno -
Prosim, najde sa niekto, kto moze posunut Parking listok (prip. plus streda) - P1, P2, P3? Vdaka :)
Zobraziť vlákno