Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

MCDema

Organizátori su fašisti

 • MCDema
  11. 7. 2022, 20:55

  @svajka emo je konšpirátor a hoaxer, má psychózne bludy o rope a o maďarsku 1956, Kaščák neustále fňuká a vyplakáva po rozhovoroch nielen v SME, a chce sa zas nabaliť, pri vstupnom 159 a viac, dá len domáce kapely.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  8. 7. 2022, 21:24

  Ďakujem Organizátorom Pohody, že konečne ukázali svoju pravú tvár. Zablokovali ma, zcenzúrovali ma na facebočiku za moje právo na slobodný prejav, slobodu slova. Slušne som napísal, že dávajú priestor pre extrémistov aj skupinu Rozpor, aby mohli páchať trestné činy, tým, že propagujú zakázané extrémistické vlajky nebezpečnej teroristickej skupiny Antifa, ktoré spadajú medzi extrémistické znaky. Už to rieši extrémistické oddelenie NAKA. Nato, že hlavný organizátor Michal Kaščák má už 50 rokov, by mohol už dostať aj zdravý rozum, a neplakať furt na videách Sme, o tom ako sú v mínuse, všetko je drahšie, primitívne útočiť na politikov, pritom iným sa vtierať do priazne a nadmerne nad únosnú mieru ich vnucovať mládeži na Pohode. Každý trestný čin musí byť spravodlivo potrestaní, rovnaký meter na každý extrémistický čin.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  5. 7. 2022, 18:26

  Dúfam, že tam príde čo najmenej Liberalnych fanatikov, čo obmedzujú všetkych naokolo svojou chorou politikou. Už to preháňajú, riadna sekta jehovistov. Naštastie to je len pár platených dilinkov z mimovládok, platených z USA. Som strašne smutnučký, koľko agresívnych nenávistných komentárov primitívnych ľudí s ukrainskými profilovkami sa objavilo pod fotkami s traktorom, to len ukazuje ich pravú tvár, pritom sa tak trápne nasilu snažia byť veľmi ľudskí a mierumilovní a tolerantní. Strašne ako sa pretvarujú a snažia pôsobiť chrumkavučko. A ona realita je niekde uplne inde. Liberálny extrémista na Slovensku nikdy nebude vodca.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  2. 7. 2022, 22:17

  @Ivco Je toto Hudobný festival? Radsej keby ste zvacsili priestory pre navstevnikov lebo mat stan pre techno pre 50 ludi je hanba, pri 30 000 navstevnikov, hlavne plackajte ze vsetko je drahe a ste stale v minuse fňuk, asi za politicku propagandu mladeže mimovladky z USA malo platia. Slovenske vlajky kde su na pohode, či sa hanbite za krajanov Slovákov a za Slovensko? Sláva Slovensku za to že tu musíme žit s ultraliberalnymi agresivnymi fanatikmi, čo širia nenavisť voči všetkemu čo je slovenské.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  2. 7. 2022, 22:10

  Je toto Hudobný festival? Radsej keby ste zvacsili priestory pre navstevnikov lebo mat stan pre techno pre 50 ludi je hanba, pri 30 000 navstevnikov, hlavne plackajte ze vsetko je drahe a ste stale v minuse fňuk, asi za politicku propagandu mladeže mimovladky z USA malo platia. Slovenske vlajky kde su na pohode, či sa hanbite za krajanov Slovákov a za Slovensko? Sláva Slovensku za to že tu musíme žit s ultraliberalnymi agresivnymi fanatikmi, čo širia nenavisť voči všetkemu čo je slovenské.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  7. 7. 2018, 16:40

  @user56faee91b3968 Ja ťa vyzývam k ľudskosti a tolerancii. Láskavo.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  7. 7. 2018, 15:03

  @user56faee91b3968 Zem nemá vek, Kiska je daňový podvodník aj trest zaplatil, klaňajte sa mu, toto nemá s hudobným festivalom a hudbou nič spoločné. Ovečky.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  7. 7. 2018, 14:26

  Milí Pohoďáci, tiež ste si to všimli na koncerte extrémistickej protislovenskej skupiny Mediál Bananana? absolútne nechápem, prečo tam mali zástavy s hákovými krížmi 70rokov po druhej svetovej vojne. Oni sú odkád , z marsu? mali by sa zobudiť. Je to choré. Pezinok rok 1944.

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  6. 7. 2018, 20:26

  @cookie velice pekné dievča slniečkárka

  Zobraziť vlákno
 • MCDema
  6. 7. 2018, 16:37

  @Dz3ma nech žije billa slovakia and Zem nemá Vek,,, na veky veku a nikdy jinak. Heil Kiska na strá.y

  Zobraziť vlákno