Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
Aqdrk
-
Aqdrk
21. 6. 2026, 17:51sa už mohla pohoda za 30 rokov naučiť poskladať timeline a zverejniť ju oficialne skôr, ako 2 týždne pred festivalom. Po minulom roku, keď to zvládli 13.6. som tajne dúfal…
Zobraziť vlákno
…ale aj to neoficiálne, čo sa už dá vidieť, vôbec nepotešilo. Tento rok mi dramaturgicky nesedí. Nemám tam žiadne wow mená. A z toho čo poznám, alebo som si stihol napočúvať sa všetko kríži krížom krážom už teraz. Streda vôbec nevyzerá na plnohodnotný festivalový deň, ako ho Michal prezentoval. Ešteže nejdem. Aj štvrtok má od plnohodnotného ďaleko podľa tej neoficiálnej timeline. Akože, kto nechce/nepotrebuje vidieť Gorillaz, tak v tom čase môže čo? Využiť menšie rady na pivo? Vyplakávať tu nad kríženiami nemá zmysel, aj tak to tu zrejme nikto nečíta, alebo hrajú mŕtvych chrobákov. Z tých 30 je to moj 28 ročník. Ale rozhodne už teraz viem, že nie najlepsí. Sorry za ten nasratý tón. Rozčúlila ma tá timeline -
Aqdrk
25. 10. 2025, 16:50@jay95 Od limuzín cez hadraplány, nekonečný žúr
Zobraziť vlákno
Bosá si opitá, ja epický trubadúr
Dal som Pont d´Avignon aj more levandúl,
Ale nikdy by som neveril, že uvidím The Cure -
Aqdrk
9. 10. 2025, 23:57 -
Aqdrk
5. 10. 2025, 19:43R.I.P. DJ TRÁVA
Zobraziť vlákno -
Aqdrk
3. 7. 2025, 09:09@tack aj tie 15 min pauzy už sú nejaký ten rôčik. Nie je to žiadna tohtoročná novinka. Takže denník N buď číta webparty neskoro, alebo je ten článok neaktuálny ;)
Zobraziť vlákno -
Aqdrk
13. 6. 2025, 15:53@cookie pridávam sa k čakateľom. Aj pivo kúpim na letisku ochotnému ňuňušikovi
Zobraziť vlákno -
Aqdrk
13. 6. 2025, 15:50@Jan nemáš pravdu. Pohoda roky rokúce má tie sloty vo väčšine prípadov naraz na polovici pódií a naraz na druhej. Možno si to pletieš s nejakým iným festivalom. Stačí pozrieť clash napríklad z 2023 https://clashfinder.com/s/pohoda2023/
Zobraziť vlákno
dôvody vysvetlili -
Aqdrk
13. 6. 2025, 15:47@pohoda_musi_chodit_viac_na_webparty ja som bol jedným zo žiadateľov o skoršie zverejnenie a takto mi to vyhovuje. Mohlo by to byť aj oveľa skôr :). Hlavne nech je kostra a zbytok už sa podoliepa. Ďakujeeem
Zobraziť vlákno -
Aqdrk
29. 5. 2025, 10:12@pohoda_musi_chodit_viac_na_webparty Keď už máte obsadené všetky sloty, nebolo by zlé zverejniť program o niečo skôr ako 2 týždne pred festivalom, nech si vie človek v dostatočnom predstihu všetko naplánovať, napočúvať., rozhodnúť sa čo mu dá prednosť pri kríženia resp. nezameriavať sa na interpretov, ktori su časovo v konflikte s inymi interpretmi, alebo vlastnými plánmi. 2 týždne pred festivalom je naozaj neskoro pre ľudí ktorí sa na festival zodpovedne pripravujú, teda mňa :). Vďaka
Zobraziť vlákno -
Aqdrk
10. 4. 2025, 12:57bude to bažant
Zobraziť vlákno