Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniaJan
-
nevravel nieco Michal dnes na tom Efemku o nahrade za Action Bronsona a Olivera?
Zobraziť vlákno -
@kela
Zobraziť vlákno
Ako Soft Play este chapem, lebo odriekli skoro a od tej doby pribudlo vela mien a nieco z toho bolo asi aj miesto nich...ale velke mena ako action bronson a oliver tree si pytaju nahradu, boli zruseny nedavno a od tej doby ziadne vacsie meno nepribudlo...a stale verim ze aspon jedno meno by sa mohlo podarit -
@jay95
Zobraziť vlákno
Ale mozu za to naozaj ti headlineri? Cure je v samostny den ktory sa akoby plati "naviac". A ked beriem klasicky festival za klasicke vstupne tak su tam gorillaz ktori su sice poriadne drahi, ale zas som mal pocit ze to je vykompenzovane na ostatnych headlineroch - neviem ci prodigy su v dnesnej dobe este tak velmi relevantni a drahi - nezabijajte ma prosim, viete ako to myslim snad...a lykke li fakt nie je uplne headliner meno, po minule roky ked mala hrat nikdy nebola oznacovana za headlinera, skoro stredne meno a to mala vacsou slavu ako dnes...takze som myslim ze gorillaz sa vykompenzovalo na slabsich dalsich headlineroch, ale ocividne sa vykompenzovalo na vsetkom:) nic to aspon si konecne uzijem program aj nehudobny:) btw. na co sa fakt tesim okrem gorillaz je baxter durry, na Primavere mal velmi dobry a zabavny koncert! -
Ja Pohodu fakt milujem, ale nemozem si pomoct ked pozeram na ten tohtorocny program, tak fakt neviem co si mam mysliet...orange a slsp maju v hlavnych casoch slovenske kapely alebo male zahranicne mena. Len smutne spominam napriklad na natrieskane rocniky 2011-2014, kde clovek nevedel na co skor. Viem ze doba je ina, festivalov pribudlo, ceny isli hore a pravdepodobne si Pohoda nemoze dovolit tolko kapiel zahranicnych co v minulosti ale vazne az takyto downgrade?
Zobraziť vlákno -
podla rozhovoru Michala na Aktualitach to vyzera, ze namieto Olivera Tree bude mozno nejaky tribute koncert, ina nahrada skor neista a nahrada za Action Bronsona asi zostane premlcana
Zobraziť vlákno -
@SomMaros
Zobraziť vlákno
Az teraz, doteraz tam bol len orange stage....sobotne hlavne podium ale celkom prazdne -
@SomMaros
Zobraziť vlákno
Ale v tom timeline neni program hlavneho stage, len na stredu -
aj chat gpt ako najviac realnu moznu nahradu v case Pohody uviedol Little Simz:)
Zobraziť vlákno -
@haluzman
Zobraziť vlákno
nič nie je stratené, minulý rok sa podarili African Express za pár dní, v 2024 ohlásili na konci júna Mount Kimbie (nepamätám za koho náhrada) a 2023 tiež koncom júna ohlásená náhrada Sleaford Mods za Slowthaia. -
Myslite ze bude nejaka nahrada za Action Bronsona? V diskusiach na nete ludia pytaju Little Simz a to by bola fakt pecka. Nejake dalsie tipy?
Zobraziť vlákno