Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
 • Tono
  30. 11. 2021, 19:12

  @ShapeIess @Murdoc Katka, Emo, Milan... ahojte :) ja verím, že Pohoda bude. Včera som sa vrátil zo skvelého showcaseu v Izraeli a napriek novej mutácii ma to naplnilo optimizmom. Podmienky pre vstup do krajiny i návrat z nej boli pomerne prísne, no ľudí neodradili a výsledok bol skvelý (teda aspoň z môjho pohľadu. Kopec skvelej muziky, super atmosféra, tancujúci a spievajúci ľudia.

  Situácia je u nich momentálne oveľa lepšia, no aj u nás bola dva roky po sobe najlepšia práve začiatkom júla. Plus po skúsenosti s PotG, keď sme nemali na bráne nikoho pozitívneho a ani s odstupom sa žiaden prípad nepotvrdil verím, že to vieme spraviť bezpečne aj v plnej kapacite. Snáď bude možné o tom presvedčiť aj kompetenté úrady (a vlastne aj ľudí, aby sa nebáli a prišli).

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  29. 10. 2021, 13:47

  @Captain_Obvious veľmi fajn muzika ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  19. 10. 2021, 11:59

  @miso98 vďaka za tip
  Presne ako píšeš... Pohoda je <3 aj Chopin je <3
  Ja som od neho síce ako neklavirista zvládol zahrať len toto: https://youtu.be/JDZ_DlNfsWk (samozrejme oveľa horšie prevedené), ale i keď je pre mňa nehrateľný, je prudko počúvateľný.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  3. 6. 2021, 13:24

  @Evcik zdravím, budete potrebovať potvrdenie o zaočkovaní plus potvrdenie o prekonaí korony v priebehu posledných 180 dní (lepšie je samozrejme mať vystavenie potvrdenia o prekonaní choroby všeobecným lekárom, no ako dôkaz by mala stačiť aj vami spomínaná SMS).

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  1. 6. 2021, 15:30

  @Jeezo Pohoda presents sa na našom pódiu v zásade počas jednotlivých dní nemení (viď prvé dva riadky v sekci artists). Bookujeme aj mená na T3, tam sa občas objaví aj zahraničné meno, ktoré hrá všetkých 5 dní Pohoda on the Ground, ako aj mená, ktoré zahrajú len jeden deň.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  18. 5. 2021, 22:34

  @Murdoc @Murdoc uprimne, ani ja som to necakal. Vedel som, ze kolegovia spravia super robotu, detto kluby... No uz viackrat sa ukazalo, ze samotna kvalita nemusi stacit na uspech v podobe vypredania akcie. Teraz je ale ten hlad po kulture a stretnuti/zdielani zazitkov zjavne naozaj velky + kapacita je zial velmi mala.

  Kiez by sa aspon nemusel ratat staff a mohli by sme tak do predaja pustit v juni este zopar vstupeniek. Verim, ze do jula bude vela navstevnikov zaockovanych, dufam, ze situacia bude celkovo lepsia a ze v extereri je ta sanca na prenos naozaj mala. No mne sa to lahko hovori, rozhodnut musia ini a chapem, ze maju obavy. Staci, ze niekto nedodrzi nic, navyse v nejakom uzavretom priestore, a pripadny problem by isiel na ich triko. Citime doveru odbornikov voci Pohode, vedia, ze by my by sme to zvladli, no zaroven maju respekt pred vytvaranim akychkolvek precedensov.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  18. 5. 2021, 16:30

  @Doktor_Zivago preveril som, aktuálne je už aj štvrtok vypredaný, ostáva cca 20 lístkov na stredu.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  18. 5. 2021, 15:09

  @emo za 10 min len piatok a sobota, nedela za hodku, este su posledne kusy na stredu a stvrtoks ;)

  Zobraziť vlákno