Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniaMagda_Lena
-
Magda_Lena
26. 6. 2026, 21:18@Jana_Lo no ja verim ze ano, my sme planovali ist osobnym autom, neviem si predstavit ze by s tym bol problem. Zo skusenosti z predoslych rokov z karavan parkingu - tiez tam boli osobne auta so stresnymi stanmi.
Zobraziť vlákno -
Magda_Lena
26. 6. 2026, 19:57@Jana_Lo no ja verim ze ano, my sme planovali ist osobnym autom, neviem si predstavit ze by s tym bol problem. Zo skusenosti z predoslych rokov z karavan parkingu - tiez tam boli osobne auta so stresnymi stanmi.
Zobraziť vlákno -
Magda_Lena
26. 6. 2026, 15:14@Jana_Lo zdravim, my mozme posunut Parking XL na 4 dni. Napiste na seba kontakt ak mate zaujem, dakujem
Zobraziť vlákno -
Magda_Lena
29. 6. 2024, 10:42ahojte, zmenili sa nam tento rok plany tak posuvam 1 listok a 1 karavan parking,ak by niekto hladal dajte vediet, vdaka
Zobraziť vlákno -
Magda_Lena
5. 7. 2022, 00:56@SiskArt mam zaujem,ako vas mozem kontaktovat?
Zobraziť vlákno