M

Magda_Lena

  • Magda_Lena
    26. 6. 2026, 21:18

    @Jana_Lo no ja verim ze ano, my sme planovali ist osobnym autom, neviem si predstavit ze by s tym bol problem. Zo skusenosti z predoslych rokov z karavan parkingu - tiez tam boli osobne auta so stresnymi stanmi.

    Zobraziť vlákno
  • Magda_Lena
    26. 6. 2026, 19:57

    @Jana_Lo no ja verim ze ano, my sme planovali ist osobnym autom, neviem si predstavit ze by s tym bol problem. Zo skusenosti z predoslych rokov z karavan parkingu - tiez tam boli osobne auta so stresnymi stanmi.

    Zobraziť vlákno
  • Magda_Lena
    26. 6. 2026, 15:14

    @Jana_Lo zdravim, my mozme posunut Parking XL na 4 dni. Napiste na seba kontakt ak mate zaujem, dakujem

    Zobraziť vlákno
  • Magda_Lena
    29. 6. 2024, 10:42

    ahojte, zmenili sa nam tento rok plany tak posuvam 1 listok a 1 karavan parking,ak by niekto hladal dajte vediet, vdaka

    Zobraziť vlákno
  • Magda_Lena
    5. 7. 2022, 00:56

    @SiskArt mam zaujem,ako vas mozem kontaktovat?

    Zobraziť vlákno