Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
 • Tono
  10. 12. 2021, 17:07

  @Captain_Obvious ked mi zavolal redaktor, hned bolo jasne, na koho ho treba odkazat. Barbie je (nielen) v tychto temach najvacsia frajerka :)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  3. 12. 2021, 17:11

  @wratko chápem, mám kopec známych čo chodia k nám aj na Grape. Nechcem, aby si ľudia vyberali medzi akciami, chcem aby mohli chodiť a chodili všade aj k nám aj na Grape aj na Uprising, do klubov atď.
  Našim cieľom nie je niekoho sabotovať. Problém je inde a Michal to podľa mňa vysvetlil dosť jasne. Azda má festival právo reagovať, ak s niečim nesúhlasí resp. vysvetliť, ako sa veci majú? Áno, dalo sa aj nekomunikovať a tváriť sa, že je vsetko ok. Chápem, že podobný postoj by nikoho nerozrušoval, no nebol by úprimný. Grape sa rozhodol, bude v TN, my sme povedali, prečo sa nám to nepáči (obsah ani forma) a ideme ďalej.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  3. 12. 2021, 16:15

  @wratko Mozeme to otocit. Su dve sestry. Mladsiu necha frajer, tak si povie, ze sa jej paci frajer starsej sestry. Navyse v auguste ide na brigadu, tak co... Starsia namieta, ze to hadam nie, tak sa to nerobi (ani keby to bolo v nejakom kmeni na opacnom konci zeme bezne). Ukoncia to s tym, ze mladsia povie:
  "Ok, tak ja teda s tvojim frajerom nebudem, aj ked sa mi paci, lebo si sestra."
  O par mesiacov neskor ale doda: "Alebo vies co, predsa len s nim budem najblizsie dve leta, resp. kym si nenajdem noveho frajera (btw neboj, na jednom uz pracujem ;))"
  A o par dni neskor sa cuduje: "...a co si z toho taka rozladena?"

  Kazdopadne taketo prirovnania su veru odveci, toto je konkretny pripad, ktory by urcite nepotesil ani Glasto ci blzsie ani Colours, ani RfP (viem to, lebo som sa o tom s ludmi od nich bavil). Je mi to normalne ludsky luto + som nekonfliktny typ a neznasam hejty, ani flejmy, no neberte nam moznost aspon povedat, ze sa nam to nepaci. Potrebovali sme to povedat, aby sme mohli ist dalej... ako vravi Michal - vlastnou cestou ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  30. 11. 2021, 19:12

  @ShapeIess @Murdoc Katka, Emo, Milan... ahojte :) ja verím, že Pohoda bude. Včera som sa vrátil zo skvelého showcaseu v Izraeli a napriek novej mutácii ma to naplnilo optimizmom. Podmienky pre vstup do krajiny i návrat z nej boli pomerne prísne, no ľudí neodradili a výsledok bol skvelý (teda aspoň z môjho pohľadu. Kopec skvelej muziky, super atmosféra, tancujúci a spievajúci ľudia.

  Situácia je u nich momentálne oveľa lepšia, no aj u nás bola dva roky po sobe najlepšia práve začiatkom júla. Plus po skúsenosti s PotG, keď sme nemali na bráne nikoho pozitívneho a ani s odstupom sa žiaden prípad nepotvrdil verím, že to vieme spraviť bezpečne aj v plnej kapacite. Snáď bude možné o tom presvedčiť aj kompetenté úrady (a vlastne aj ľudí, aby sa nebáli a prišli).

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  29. 10. 2021, 13:47

  @Captain_Obvious veľmi fajn muzika ;)

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  19. 10. 2021, 11:59

  @miso98 vďaka za tip
  Presne ako píšeš... Pohoda je <3 aj Chopin je <3
  Ja som od neho síce ako neklavirista zvládol zahrať len toto: https://youtu.be/JDZ_DlNfsWk (samozrejme oveľa horšie prevedené), ale i keď je pre mňa nehrateľný, je prudko počúvateľný.

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  3. 6. 2021, 13:24

  @Evcik zdravím, budete potrebovať potvrdenie o zaočkovaní plus potvrdenie o prekonaí korony v priebehu posledných 180 dní (lepšie je samozrejme mať vystavenie potvrdenia o prekonaní choroby všeobecným lekárom, no ako dôkaz by mala stačiť aj vami spomínaná SMS).

  Zobraziť vlákno
 • Tono
  1. 6. 2021, 15:30

  @Jeezo Pohoda presents sa na našom pódiu v zásade počas jednotlivých dní nemení (viď prvé dva riadky v sekci artists). Bookujeme aj mená na T3, tam sa občas objaví aj zahraničné meno, ktoré hrá všetkých 5 dní Pohoda on the Ground, ako aj mená, ktoré zahrajú len jeden deň.

  Zobraziť vlákno