Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

wratko

 • wratko
  14. 7. 2022, 09:41

  @emo ďalšia radosť vo mne

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  4. 7. 2022, 10:48

  @rezen vedla Gastro A2, viac ku vchodu pre pesich. Tiez som chvilu hladal

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  31. 1. 2022, 19:30

  @cookie tak toto nepotesilo

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  3. 12. 2021, 16:35

  @emo ci uz mladsi vs starsi brat, mladsia sestra vs starsia sestra, taketo veci sa maju riesit doma.

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  3. 12. 2021, 16:33

  @Tono Ahoj Tono, pises, ze ste to potrebovali povedat. Tak ste to teda povedali. Mate teraz pocit ze sa Vam ulavilo? Pomohlo to niekomu/niecomu? Ak ano super.
  Som dost stary na to, aby som vedel, ze nestaci poznat nazor jednej strany a nie vzdy su veci tak ako to poda jedna strana bez toho, aby sme sa snazili pochopit konanie druhej strany. Ale tu nie sme na sude.
  Ja len chcem verit, ze dnesnym statusom Pohody ste nechceli dosiahnut, aby si Vasi fanusikovia vybrali medzi P a G. Je nas tu totiz vela takych, ktori mame radi oba festivaly a toto povazuju za Vas interny problem, ktory ste si mohli vyriesit medzi sebou, dat si chlapsky po papuli. Ved vies co sa vravi o prani spinavej bielizne na verejnosti.

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  3. 12. 2021, 13:53

  V dome svojich rodičov bývajú dvaja bratia, obaja v cca tínedžerskom veku. Mladší a starší. Každý má svoju izbu. Tomu mladšiemu ale jedného dňa praskne v detskej izbe radiátor a vytopí mu ju. Na istý čas, konkrétne dva víkendy, potrebuje ísť bývať do izby svojho staršieho brata, kým majstri izbu nedajú do poriadku. Navyše v čase, keď bude starší brat s kámošmi na čundri, takže si tam nebudú zavadzať. Mladší brat vie, že stačilo by ísť za rodičmi a len im oznámiť, že sa sťahuje do izby staršieho brata, ale keďže spolu dobre vychádzajú, ide mu to oznámiť. Zavrú sa do izby a dlho o tom debatujú. Starší brat mladšieho presviedča, že veď si predsa môže na tie dva víkendy prerobiť garáž, alebo podkrovie, resp. pivnicu. Navyše, nebolo by fér zostávať v jeho izbe, lebo on si tam za vlastné vreckové kúpil plagáty aj počítač a mladší brat sa mu na tie plagáty bude dívať a určite si zapne aj jeho počítač.
  Keďže ale mladší brat nemá čas si prerobiť na bývanie ani garáž, ani podkrovie, ani pivnicu, povie rodičom, že on teda tie dva víkendy prespí v izbe staršieho brata. Rodičia v tom nevidia žiaden problém.
  Na najbližšej rodinnej oslave, kde sa stretnú všetky tetky, babky, strýcovia, si starší brat zoberie počas prípitku slovo a prehlási, že sa dištancuje od svojho mladšieho brata, pretože ten mu za zatvorenými dverami sľúbil, že do jeho izby spať nikdy nepôjde. Obviní mladšieho brata, že si vybral to najjednoduchšie riešenie. Posťažuje sa, že on už predsa vyzdobil svoju izbu za svoje peniaze z vreckového od všetkých tých tetiek, babiek a strýcov.
  Celá rozvetvená rodina, ktorá ma oboch bratov veľmi rada, len nechápavo pozerá a je jasné, že oslavu majú všetci definitívne pokazenú. Rodičia by sa od hanby najradšej prepadli pod zem.

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  30. 10. 2021, 07:29

  @emo a do tretice ojtóbrový comeback. Nie je mi jasné, prečo tento chlap ešte nehral na Pohode: https://youtu.be/IqJqAKc3l44

  Zobraziť vlákno
 • wratko
  30. 10. 2021, 07:24

 • wratko
  30. 10. 2021, 07:22

 • wratko
  22. 4. 2020, 16:18

  @RadoM Naštve sa na Matoviča, lebo ten ju vyhlásil skôr

  Zobraziť vlákno