Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023

muflon

 • muflon
  16. 5. 2017, 13:47

  @tomillies prosim len to nie. Zazil som s nimi par festivalov a vzdy to je katastrofa. Treba to vybavat, nabyjat, rady a pre festival je to drahe a je to dalsi kus zbytocneho plastu = odpad. Vsetcia mame platobne karty, radsej investovat do platobnych terminalov najlepsie vsade, karty su uz rychlejsie ako vydavanie hotovosti.

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  4. 5. 2017, 17:04

  @Peter_BB Gorillaz v Prahe budu za 1690 - 1990kc to by musela Pohoda pridat na cene aby ich utiahla :)

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  27. 4. 2017, 13:59

  Pridávam cestovateľský tip. Keď sa niekedy vyskytnete v Seattli navštívte sídlo kexp rádia, ktoré je hneď pri space needle. Môžete si pozrieť tour po útrobách rádia s obrovským množstvom LP alebo vidieť živý koncert kapely do rádia stači sa zastaviť hodku a pol pred koncertom, ktorých zoznam je ne webe rádia. Mne sa tak podarilo v jeden deň vidieť the xx a Samphu. Koncert druhého menovaného veľmi potrebujeme aj na pohode! Na piáne mu to ide, šli z toho zimomriavky.

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  20. 4. 2017, 15:18

 • muflon
  3. 4. 2017, 16:49

  @lurie súhlasím a trochu The War on Drugs

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  3. 4. 2017, 14:23

  Môj objav tohto roka je Motorama a myslím, že by sa ich oplatilo pozvať aj na Pohodu. Postpunkáči z Ruska, odporučilo mi ich spotify v discover weekly playliste a o dva týždňe na to mali koncert v Prahe kde bolo všetko energia, pogo aj vytrhané struny.
  https://youtu.be/Z8cmSEXOE0g a z koncertu https://youtu.be/rbm1KHsZlMs

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  30. 3. 2017, 10:48

  To naozaj bol koncert, čo mala MIA na Pohode taký skvelý ako je popisovaný od agentúry, či je to len PR? S partiou sme odtiaľ odchádzali veľmi sklamaný hlavne pre najhorši zvuk čo som kedy zažil. Tento booking ma teda prekvapil, žijem v bubline, že MIA sú vyhodené peniaze alebo to bolo naozaj dobré?

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  29. 3. 2017, 10:29

  @Jeezo anoooo! oni su najviac, na pohodu prosim prosim. Toto sialenstvo robili na Open'eri. https://youtu.be/lrybn5PFZY0 pamatny koncert. Po tomto dropli security v backstagi a mali party s ludmi.

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  13. 3. 2017, 11:15

  @Peter_BB Na začiatok ľuďia, ktorí požadujú ich "silné mená" (najčastejšie chcú niečo mŕtve z 90') nechápu o čo v Pohode ide a aký skvelý lineup nás čaká.
  Toto je ale vpodstate koncert Gorillaz plus pár ich kamarátov, nieje to klasický festival. Tam viac mien nieje treba, veď sa to vypredalo za 40 minút. Podľa redditu sa tam chystajú ludia z USA, CA a celej Európy.
  Naslepo nejdem, idem za Gorillaz, konečne ich vidieť naživo, je to ich prvý koncert od roku 2010 a podľa mňa sa aj tak na východ od Berlína naživo neukážu, všetcia ostatní umelci budú len plus a vpodste by som bol rád keby celý zbytok lineupu bol zverejnený až na mieste, veď to prekvapenie a radosť by bola oveľa väčšia.
  Toto zverejňovanie lienupu (aj na Pohode) mi niekedy príde ako prezrádzanie pointy filmu v trailery. Uvedomujem si, že asi niesom typický návštevník festivalu ale celkom dôverujem, výberu Michala alebo Damona, že vedia oveľa lepšie ako ja čo sa oplatí počuť a vidieť.
  O pivo sa nebojím väčšinu festivalov som aj tak prežil triezvy, týmto postom som chcel zistiť či tam nestretnem niekoho odtiaľto to stretnutie by mi stálo aj to predražené pivo :) bola by to dobrá story.

  Zobraziť vlákno
 • muflon
  12. 3. 2017, 16:50

  Caute, nechystá sa niekto z webparty na Gorillaz? https://demondayzfestival.com

  Zobraziť vlákno