9. — 12. Júl 2020
9. — 12. Júl 2020

emo

 • emo
  31. 3. 2015, 22:11

  ale figu, teraz už funguje všetko tip top, ale predtým sa zvučilo tak postarom a pod. boli sme na tatab. ešte pred presťahovaním na letisko a bolo to nekonečné nazvučovanie, furt s niečim neboli spokojní, potom konečne začali hrať a potom sa zas pol hodinu zvučili, takže nejaké meškanie oproti tomu muselo byť úplnou lahôdkou :) tak to neviem kde ste boli chlapci, tú kapelu najskôr úplne neprávom od vtedy ignorujeme, čiže k nej sa vyjadriť neviem :)
  EBM a príbuzné štýly u nás už vôbec nebežia, ale pokiaľ viem min. jedna komunita na západe stále funguje a tí ľudia tu (teda tam k sebe) ťahajú neskutočné veci, úplne by stačilo sa na nich napojiť, ale asi nie je inde žiaden záujem, ak sa mýlim tak ma oprav monghi

  Zobraziť vlákno
 • emo
  31. 3. 2015, 10:01

 • emo
  31. 3. 2015, 09:57

  sinko de la maňana sa teším na vítanie rána

  Zobraziť vlákno
 • emo
  31. 3. 2015, 06:58

  ja dávam úplne odveci tip Manics s.p. :) ale nie no, tí by ma veľmi potešili, približne tak ako manu ch. a trošku aj viac :), teda by ma zaujímalo, či sú ešte vždy absolut vylúčení z potencionálne vystúpivších kapiel :) hlavne ak teda si minule urobili jeden jediný koncertný výlet úplne mimo trasy svojho turné do Trutnova v tom roku venovanému obetiam fašizmu a komunizmu ...

  Zobraziť vlákno
 • emo
  30. 3. 2015, 02:39

  a mesacne vykazy su de ha? Ben jay-i .. joj ta ssak asi na mesiaci ostali ked su mesacne

  Zobraziť vlákno
 • emo
  29. 3. 2015, 08:01

  ajnšt"u"rcende nojbauten :-) .. ja ďakujem elle že som spoznal kokorozi :* na kolors som nebol ale niektoré pohodacke publika to by ani nestalo za reč . Bjork je pre mna asi taka uspavacka ako ajnšturcende alebo nik kejv .. skôr ma zaujima ci vzhladom na tohtorocne osadenstvo nezažijeme male obnovenie šugªrkjubs na 1 skladbu napr. Bolo by to milé ; )

  Zobraziť vlákno
 • emo
  28. 3. 2015, 17:37

  čauko :)

  Zobraziť vlákno
 • emo
  28. 3. 2015, 17:32

  ahoj :) vidíme na stretnutí v sobotu či kedy to býva

  Zobraziť vlákno
 • emo
  28. 3. 2015, 17:29

  ahojte, prečítajte si nižšie - zlá správa pre mongáča a aj iných aj mňa, cure na pohode tento rok nebudú :(
  dobrá správa - michal nižšie svojim pekným štýlom prezradil, že bez ladu skladu oslávia 30-ku na Pohode :)
  keďže ale kto mlčí, ten svedčí vyzerá a ďalej tiež nižšie neuniklo mojej pozornosti, že to bude možno aj chikilikitu-a a možno chór vážskych muzikantov :) to už len tipujem, ale jasnejšie vyplýva z nevyvráteného martina zberateľa, že sa chystá aj viac koncertov BLAS okrem Pohody, veľmi pekná akcia bola na oslavu 15-ky a 25-ky chiki+blas, s kvalitným zvukom v tabačke ... :)
  tak prosím o info aj tu keď to bude aktuálne na 30-výročné turné (?) nech to nepreserkám, kebyže ste zas raz na päťročnicu v KE, ďakujem :)

  Zobraziť vlákno
 • emo
  27. 3. 2015, 15:08

  ale hej no podľa Teba a podľa mňa
  a nie je to náhodou úplne jednoduché
  aký je rozdiel medzi tým, že každý festival by mal mať aj svoje "domovské" kapely, ktoré sú vždy vítané alebo že tak proste je a nejakú tú kapelu(y) aj má a že by mali byť vždy všetky kapely nové, alebo že takú kapelu majú mať / nesmú mať, alebo že by sa kapely mali/nemali opakovať ... nič?
  tak potom si predstav, že si ty kapela a niekde vystupuješ a potom ti napíšem že chcem aby si prišla o5 ... nič?
  tak potom si festival a mne kapele nepíšeš že by si ma o5 rada privítala ... nič?
  tak teraz Ti poviem, že malý moravský fest pár km vzdušnou čiarou od Pohody má super kapely, kt. potom za nejaký čas občas vystúpia aj na Pohode a ten mal roky svoju stálicu, až raz kapela z objektívnych príčin nemohla docestovať a tak dorazil jej protagonista sám ako účastník festu alebo asi on ani oni si už nevedeli skoré leto bez seba predstaviť (?)... stále nič?
  tak potom nič
  divná to doba na niektorých z nás doľahla :) stále to chce nový model armády

  Zobraziť vlákno