Webparty — Diskusné fórum

elle

 • elle
  2017-07-17 11:12:55

 • elle
  2017-07-04 13:11:31

  @Peter_BB Pivobrana je celkovo sto rokov za opicami, celá scéna je niekde inde, ale vdaka. aspoň si na unttapde checknem tie prvoplánové nevyvážené slovenské grcky bez charakteru, ktoré by som si iba ťažko niekde inde objednávala, a budem môcť ohŕňať nos a volať do neba po nejakom skutočne progresívnom pivovare, čo má na slovensku gule (ok, hellstork, lanius možno). not happening :( ale vraj by sme mali byť vďační aj za toto, že? (nene, pre mňa je východiskový stav ten ktorý sa snažím dosiahnuť, a budem nespokojná, kým sa neustkutoční. nebudem spokojná iba pre to, že niečo sa zmenilo k lepšiemu - pretože to vedie k stagnácii). akože fakt, fakt ani jeden z prítomných nemajú tú guráž uvariť nejaký berliner weisse? pale ale je to najlahšie, to je to prvé, čo človek, ktorý začína s pivom varí, a keď zoberieme tento fakt do úvahy, je to ešte viac na zaplakanie, akú dlhú cestu ešte bude musieť pivovarníctvo na svk prejsť. inak musím povedať, že na tradične pivnú debatu na stretku sa teším :)

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-07-03 13:19:12

  @elis veru, nepekné zahrávanie sa s našimi citmi ...

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-07-03 12:26:48

  @thepaulla wtf??????? ja som tento rok totálne odflákla prípravu, a urobím také čosi, že kuker vytlač mi pls svoj rozpis (ako keby tam z buchotov vlastne bolo čo vyberať v noci...) :D takže som doteraz o tomto tiež netušila ale whaaaaaaaaaaaat?!?!?!?!?!? ach jo

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-07-01 09:50:16

  @monghi to je síce pekný nápad, ale ja som dosť súťaživý typ. akože veľmi :D ak mi predtým za to niekto neslúbi aspon že vyhrám pivo... tak neviem :D plus mi tam chýba ten rozmer, že priamo na pohode XX môžeš vyhrať lístok na XX+1, a to od žiadneho z parnerov, ktorý si na tom robí promo, ale priamo od pohody, za to, že som svojpomocne niečo vyrobila (kraftwerk - https://goo.gl/photos/ttG1Z71Gp18tR3hd8 a antwoord - https://goo.gl/photos/Nc2ncAzcGP65Bd9s9 minuloročnú neprikladám, to som nemala vela času na tvorenie :D ) nadchla sa pre vlastne tak trochu zvláštny nápad (masky na festivale?) a prišla si potrapošiť medzi desiatku podobne šibnutých ludí. A tiež bolo fajn stretnúť sa uprostred toho stagového chaosu s tímom pohody, urobiť si zopár fotiek, obligátne pokecať... ale tak chápem, majú dôvody, zostane mi týchto pár dní pred pohodou viac času na prechádzku so psom :)

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-06-30 23:30:12

  @Matwe minimálny záujem????? :((( veď tam bolo kopec masiek! ach joooo to je fakt škoda

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-06-30 22:42:12

  haloooo pohoďáci, čo tá slávnostná promenáda? bude? dáte tému?

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-06-27 10:39:36

  pekný deň! kedy sa môžeme tešiť na zverejnenie témy promenády? :)

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-06-06 15:54:41

  @emo :)))) je nám tu v praze blaze, čo si budeme hovoriť... občas až tak, že sme prejedené a aj sa nam nikam nechce a na veľa vecí sa vykašleme (napr taká angel olsen toť nedávno :X). Inak o Einstürzende Neubauten samozrejme vieme, pela som ódy keď ich ohlásili, a potom že lístok 15 stoviek a v Karlíne (to už sa fakt nedá považovať za klubový koncert :/ ). Ja práve rozmýšľam, či ísť na nich, alebo do Underdogs na Föllakzoid (ja som si ten Underdogs totálne zamilovala!), ja fakt neviem. neviem... Inak beseda sa každoročne kryje s Offom, takže aj keď by som rada, poľsko má prednosť. Inak tie koncerty by sa aj vám zunovali, toho sa človek rýchlo, ani nie že preje, ako skôr už potom nemá z toho také potešenie a je z toho len odosobnená rutina... To aj my sme si mysleli, že na koľko koncertov tu budeme chodiť, ale nie nie, nie je to tak. (vďaka bohu, však by sme finančne ozaj nestíhali)

  Zobraziť vlákno
 • elle
  2017-06-05 16:18:39

  pohoda, tábor radosti!

  včera som si v prahe zašla do underdogs na k-x-p, ktorým predskokanovali Tábor radosti. tábor radosti indeed. pýtala som sa sama seba, ako je možné, že som túto kapelu doteraz nikdy nepočula? (tomáško povedal, že sme iba príliš mladí). a dokázala by som napísať A4 dôvodov s popismi, čo sa to včera vlastne odohralo v mojej hlave (akože takmer celý koncert som sa blažene usmievala), ale... ešte musím vybaviť jeden telefonát v práci a ja som ho doteraz len odkladala a odkladala... takže, TÁBOR RADOSTI! pls na pohodu s nimi prosím. a tiež rafael stříbrný. vďaka

  Zobraziť vlákno