Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

charlotte

 • charlotte
  11. 4. 2024, 08:06

  @dukon :/ Že si nepozeráš program? Hrali 2023. Takže pochybujem, že by prišli do garáže 2024, keď mali celkom pekne zaplnené aktuality 2023.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  11. 4. 2024, 08:03

  Program zatiaľ šupa. Kvalitka a parádna všehochuť a to ešte toho pribudne. Spokojnosť. Tešíííím.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  6. 3. 2024, 12:12

  Turnstile majú jún v EU a na leto zatiaľ nič neohlásili z festivalov, ale keďže idú šnúru, Pohoda?

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  18. 2. 2024, 11:22

 • charlotte
  1. 2. 2024, 14:56

  @Doktor_Zivago Len asi 500 ľudí to tiplo správne. A ostatní boli veľmi blízko.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  31. 1. 2024, 09:52

  @Fajnschmetke + Peter BB V tomto štádiu je úplne jasné, že cesta je iba nereagovať. A to vôbec. Chlapci to správne poňali. Pretože: Nejedná sa o diskutéra, ktorému ide o inherentné dobro. Vidieť by to bolo na jeho empatii. Príklad s anti-vax, ktorý tu odznel, je veľmi vhodný. Reálny anti-vax človek by to preukázal na svojej úprimnej viere, že po vakcíne napr. polovica ľudí jeho vlasti a národa zomrie, alebo bude mať následky. S takým človekom diskutovať by bolo možné. Ale to nie je tento prípad a tento priestor tohto fóra na to nie je ani vhodný. Faul s Landovou pesničkou, ktorá je zjavne venovaná ľuďom ako Fico, Pellegrini... To už keď, tak pre kontext v diskusii z tohto albumu song 1938. Úplne jasná potom je moja línia. V závere som ju obmedzila na 2 témy. D1 - kde bola faulová argumentácia, že sa nič neurobilo. Tam deti ZŠ dokázali lepšie overovať fakty. Miesto konštruktívneho dialógu k zjavnému klamstvu, ktoré bolo jednoducho vyvrátené, prichádza rozšírený útok. Citujem: no tak na vasu D1 sa mozem zvysoka vysrat mna to nezaujima do Ziliny je to hotove a odtial to zaujima iba vas prechlastanych salenych gastarbeiterov z vyhodniarskych smradlavych dier co sa tyzden co tyzden drbete pucovat hajzle do Bratislavy a spat. Pokus o detské zosmiešnenie a urazenie celého východu, ktorý tu začína už od jeho Žiliny. A kde z tej ZA chodí po tej D1? Do BA? "Pucovať hajzle?" Perla za perlou a smiešny pokus o dehonestovanie a hádku. Druhá vec je ešte vtipnejšia. Použila som Aldens Number. Najznámejšiu schému na overenie spoludiskutujúceho. Ukážka na aplikovanie "Aldenovej teórie" - zavedenie niečoho absurdného, čo sa nikdy nestalo - a reakcie na ňu, si môžete pozrieť na konci diskusie pod príspevkom od užívateľa taus. Nepoužila som síce úplne čistú formu, ktorá vyzerá: Pán Fico a Chmelár pri rozhovore s pánom Aldénom... Predsa len už Aldens theory môže byť známa. Každopádne vo fáze, kde sa použije aldenka s takouto reakciou, každá konštruktívna debata končí a mení sa na stratu času. Pre naše metodologické účely je téma vyčerpaná. Rozhodnutie, či ďalej kŕmiť trola, je samozrejme na vás.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  31. 1. 2024, 09:02

  @Brain Jedna z možností je, že o toto dotyčnému aj ide. Po vzore iných SK festivalov, kde takýmto spôsobom festival fórum zrušil.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  30. 1. 2024, 11:48

  @Fajnschmetke Súhlas. Živago - Súhlas, len nie s jedným detailom. Píše sa s hrdosťou - sry profi defo =D Haluz +1, pridávam sa. No further comments.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  29. 1. 2024, 15:11

  @MG2 Už si na dne s týmito škôlkarskými výlevmi. Kopkáš nožičkami a šermuješ ručičkami. Lapáš po vzduchu. Myslíš, že mňa to baví vidieť ťa takto? Nebaví. Vráť sa nohami na zem. Konečne vysvetli, ako na D1 sa neurobilo ani hovienko. Miesto tých útekov, asi podstatných len pre tvoju psychohygienu. Ďalej všetci tu príčetní pamätáme takéto rozhadzovanie ručičkami, keď celí červení bohurovne ziapali všetci tí Blahovia, Ficovia, Chmelári, Uhríkovia, Kotlebovia či Mazúrekovia, Belousové, všetky alternatívne weby a ďalší, ako sme sa úplne pomiatli a snáď si robíme srandu a či to fakt myslíme vážne, že RF zaútočí na UA. Na chvíľu sa stiahli. A potom sa oprášili presne ako ty. Bez štipky sebareflexie a sebaúcty. V tých svojich pravdách, pekne poupravených a nadiktovaných pokračujú rovnako zúrivo. Keby si Ficovi, Matovičovi, Uhríkovi, Pellemu, Dankovi aspoň po členky siahal. Oni šaškujú pre svoje korytá a reálne sa im v tom darí. Majú z toho pekné kontá a tešia sa popularite. Podivadielkujú si v parlamente, ako sa nenávidia a zájdu na drink v družnej debate. Pred voľbami na seba popľujú, aby po voľbách boli najväčší kamoši. Alebo zas rivali v opozícii. Takých hlupáčikov presne potrebujú. Tieto hry preniesli až k bláznom, čo sa idú biť za ani nevedia čo ešte aj tu. Ľudí a slobody im je srdečne jedno. Čím viac vlády a menej ľudu, tým pre vládu lepšie. Takže D1? Tliachanie nelibtardov pred vojnou?

  Zobraziť vlákno