Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

charlotte

 • charlotte
  10. 8. 2023, 20:20

  @Peter_BB Jasné, veď si rozumieme.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  10. 8. 2023, 20:19

  @casovac Ďakujem pekne za zaujímavý tip.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  9. 8. 2023, 20:08

  @Peter_BB Nastavením je takým festivalom napr. Atmosféra festival. Nie v zmysle, že by mala tak známy program. Ale tam sa o.i. aj rodina s akýmkoľvek potomstvom bude cítiť vítaná https://festivalatmosfera.sk/ Svojim spôsobom by to mohla byť taká malá sestra Pohody.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  9. 8. 2023, 15:55

  @MG2 No ty si chudák.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  9. 8. 2023, 15:54

  @emo @Peter Ďakujem páni, zaujímavé tipy. Akurát riešim či niekde ešte skočíme aj s pubertiakmi ako na Pohodu, alebo len sami, aby sme mládeži nekazili vkus. :-D Vyzerá to zaujímavo, snáď si ešte niečo nájdeme. Uprising bez mládeže, ale ako bolo spomenuté, ťažko nájsť niečo ako Pohoda, tak možno niečo žánrom vyhranenejšie a menej pestré nám ešte sadne.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  9. 8. 2023, 01:15

  Rozmýšľam aké festivaly by sa ešte oplatili tento rok. Lovestream nejdem a Uprising idem a možno ešte by sme niečo dali. Poradíte ešte niečo tejto krvnej skupiny Pohoda pozitívni? Díkes. Tento ročník sa mi páčili veľmi Shygirl, Shame, Duo Ruut, Mulatu Astatke, Dry Cleaning, Sleaford Mods, Shame, Blanco Teta, Alina Pash, Filip Topol, Meowlau X Val, IAmNot, Kimi D, O., Krstní Otcovia a mnohí ďalší, masakrálna bola trojka Liniker, Mandy, Indiana a Avalanche Kaito

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  12. 5. 2023, 19:03

  @MG2 O môjho pindíka, tak ako o všetko dookola, sa strachovať nemusíš. Ďakujem za záujem, ale ja mám chlapa na správnom mieste a mám ho k dispozícii kedy ja chcem. Pekné deti mi urobil a je to krásny a nežný človek a najlepší manžel a teba by nežne ľavačkou pohladil, tak máš z krku vrut do dreva, chytráčik. Že tu máš vodcu ako sám priznávaš, tak to si sám. Márne tu pištíš o jeho záujem, lebo ako vidím na teba kašle, tak ako už každý. Pekne si sa predviedol, virtuálny trolko. Určite si vyberiem umelca, ktorého ja chcem a nepotrebujem k tomu nevyžiadane rady a pseudodiskusiu od blbečka blúzniaceho tu či má pipík či nie. To už si pekne klesol, keď si ideš porovnávať pipíky na webpárty festivalu. Ver že si určite radšej dám pivko na Pohode alebo hocikde s normálnou babou alebo chlapom čo je zhodou okolností na svoje pohlavie, ako s hejtrom, čo ani nevie čo má od rozkoše hejtovať. Darmo sa tu unúvaš vyprovokovať, aby si bol bloknutý. Čo raz napíšeš na net, je večné. Tu budú tie tvoje blbosti svietiť. Trapko.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  12. 5. 2023, 13:53

  @charlotte To patrilo nižšie MG2.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  12. 5. 2023, 13:51

  Silné slová silného macho chlapa. Fňuk, fňuk, vyrev sa tu. Síce tam som svoj príspevok vôbec nesmerovala, ale teba stačí nechať hovoriť. Áno, presne tak vyzerám ujo, si to trafil. Lebo ja podľa vonkajšieho vzhľadu ľudí neposudzujem a všetci sme rovnakí. Len ty vytŕčaš a si iný. Samozrejme lepší ako my. V tvojom svete, kde uspokojiť partnera je výhradne o sexe, prečo teda ty sexuálny boh žiadnu partnerku nemáš? Predvčerom za to mohol Michal Kaščák, včera Soros, dnes Miss Petty. Mimochodom s Petty si to absolútne netrafil, lebo si robí len srandu presne z teba. https://www.youtube.com/watch?v=QxO-oo_4sRE&t=1s Ale ťa štve, že títo ľudia dokážu mať plnohodnotné vzťahy a ty sexuálne majoritne orientovaný nie. Na Pohode všetkých vítam a nikto sa tam nemá báť za to aký je. Že tam a tu stretne hejtra čo je myslením a prejavmi ešte ďaleko horšie na tom ako Záborska a Matovič. Smutné. Veľmi ťa zaujíma kto má čo medzi nohami, ale nejak zle si to zrátal. Počítať nevieš ani na prstoch. Čo má "pupuško" s medicínskym zákrokom do častí tela??? Sa nejak vyznáš. A chlapci sa maľovali všetci. Už Deti kvetov, rockeri sa maľovali a nosili ultra vysoké podpätky. Judas Priest a spol založili image na sadomaso kultúre a sami vraveli, že toto sa nemôže ujať aby sa to nakoniec stalo fetišom metalistického image. Ozzy chodil zmaľovaný ako obrázok. Ale veď Mötley Crüe, Kiss, Twisted sister, Lars aj Kirk z Metallica sa líčia a Kirk si bežne maľuje dodnes nechty, Europe... Temnejší metalisti sú zmaľovaní ako z treťotriedneho hororu, alebo ako bubáčikovia z rozprávky pre deti. Punk sa maľovali a stierali vzhľadom rozdiely medzi vnímaním ženy a muža, hodiny stáli pred zrkadlom a robili si čirokézov, farbili si vlasy. Nová vlna celá. Odfarbovali si vlasy, tupírovali a robili si trvalu, tak ako aj metalisti. The Cure, Martin Gore nosil sieťované pančuchy a minisukňu, Duran Duran. Neoromantici. Neogotici. Emo scéna. Industriál. Pop. Disco. Poprockeri. Alternatívci. Aj u nás, keď už si neviem kde spinkal. Aj Maťo Ďurinda sa líčil. Peter Nagy. Oceán. Peter Muk. Len ty dinosaurík si teraz škrupinu vajíčka rozbil. Aspoň sa tu nestrapňuj už.

  Zobraziť vlákno
 • charlotte
  10. 5. 2023, 13:37

  @MG2 Áno, len a len Soros môže za to, že si už dlhšie ako Soros poriadne neuspokojil poriadnu ženu. Soros sa tentokrát na teba vykašlal, tak frajerku si nakoniec budeš musieť nájsť sám. Keď jej to ani potom neurobíš tak, ako to má rada, tak jej len rozpažíš mierne ručičky dlaničkami nahor a nezúčastnene povieš: Soros. Potom keď ti aj táto odíde, tak vedz, že ty s tým nič nemáš, to Soros.

  Zobraziť vlákno