Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniaamd_space
-
@jay95 Nepostrehol som odkaz nikde komunikovaný, ale už roky mám ten odkaz medzi záložkami a v júni začnem pravidelne kontrolovať
Zobraziť vlákno -
@jay95 Timeline sa už dá nájsť, iba naň nie je odkaz na hlavnej stránke :)
Zobraziť vlákno
https://www.pohodafestival.sk/sk/timeline
Ja už som sa nasrdil na nejaké sloty, ale tak to už k tomu patrí a za mňa sú to najmä:
PIATOK
- Fat Dog na hlavnom pódiu o 16:30??? Teším sa na nich dlho a čakal som párty už po tme, lebo toto mohlo mať potenciál
- Lúčnica naopak o 22:45? a ešte sa kryje s Apashe
SOBOTA
- mne je to skoro až jedno, ale krytie Para a Gleb nepoteší veľa našincov
- Jana Kirschner ako Lúčnica o 22:45 a zatvára Orange stage. Tam sa mi to vyslovene hodí podvečer (podobne mohli aj Lykke Li dať skôr vo štvrtok -
@PEKY Ak ti nevadí, že nebude úplne zadarmo, tak odporúčam mestké parkoviská, ktoré sú prakticky vedľa zastávok kyvadlovky. Zo všetkých parkovísk zadarmo to je dosť ďaleko peši, ak beriete veľa vecí a kyvadlovka má povolený vjazd bližšie k areálu. Ak bude jazdiť tak, ako posledné roky, tak tieto 3 parkoviská (!okolo posledného nejazdí nočná kyvadlovka):
Zobraziť vlákno
Stanica - https://maps.app.goo.gl/cbPAki8VtDztyUyA8
Hasičská - https://maps.app.goo.gl/bKkfxgUhogHjSJus9
Električná - https://maps.app.goo.gl/QsLMyM3kNpYuan4RA
Cena je 1€/hod alebo max 9€ deň. Ak zaparkuješ vo štrvrtok okolo 12tej, tak to je 13€ do nedele (22€ od stredy). Najlepšie zaplatiť cez EasyPark -
@Fruitaa Za mňa áno, ale netreba čakať zázraky. Je to stále len stan a nemá to aktívne chladenie :) Ale ráno spíš dlhšie určite pokojne o 1.5h a cez deň je výrazne nižšia teplota ako v bežnom stane (plus väčšia tma). Vetranie je ok, ako aj v iných stanoch. A teda ešte moja rada - lepšie klasický paličkový ako ten samorozkladací. Tam je menší priestor vnútri najmä po stranách.
Zobraziť vlákno -
@Doktor_Zivago Ahoj, zaregistroval som sa preto, aby som prípadne pomohol lepšie prežiť Pohodu (resp. zlepšiť spánok :)). Je tam výrazný rozdiel. Sú to stany Quechua 2 Seconds z Decathlonu, jeden klasický a druhý Fresh&Black. Pred pár rokmi sme prešli na Fresh&Black (ale naše stany klasika v kempe) a pokiaľ svieti slnko, tak ráno to robí veľký rozdieľ, kedy sa zobudíš prepotený z tepla. Cez deň to tiež robí rozdiel, keď si chceš dať šlofíka :). Dôležité sú ale aj štuple do uší
Zobraziť vlákno