A

amd_space

  • amd_space
    19. 6. 2026, 18:09

    @jay95 Nepostrehol som odkaz nikde komunikovaný, ale už roky mám ten odkaz medzi záložkami a v júni začnem pravidelne kontrolovať

    Zobraziť vlákno
  • amd_space
    19. 6. 2026, 17:17

    @jay95 Timeline sa už dá nájsť, iba naň nie je odkaz na hlavnej stránke :)
    https://www.pohodafestival.sk/sk/timeline
    Ja už som sa nasrdil na nejaké sloty, ale tak to už k tomu patrí a za mňa sú to najmä:
    PIATOK
    - Fat Dog na hlavnom pódiu o 16:30??? Teším sa na nich dlho a čakal som párty už po tme, lebo toto mohlo mať potenciál
    - Lúčnica naopak o 22:45? a ešte sa kryje s Apashe
    SOBOTA
    - mne je to skoro až jedno, ale krytie Para a Gleb nepoteší veľa našincov
    - Jana Kirschner ako Lúčnica o 22:45 a zatvára Orange stage. Tam sa mi to vyslovene hodí podvečer (podobne mohli aj Lykke Li dať skôr vo štvrtok

    Zobraziť vlákno
  • amd_space
    5. 6. 2026, 14:09

    @PEKY Ak ti nevadí, že nebude úplne zadarmo, tak odporúčam mestké parkoviská, ktoré sú prakticky vedľa zastávok kyvadlovky. Zo všetkých parkovísk zadarmo to je dosť ďaleko peši, ak beriete veľa vecí a kyvadlovka má povolený vjazd bližšie k areálu. Ak bude jazdiť tak, ako posledné roky, tak tieto 3 parkoviská (!okolo posledného nejazdí nočná kyvadlovka):
    Stanica - https://maps.app.goo.gl/cbPAki8VtDztyUyA8
    Hasičská - https://maps.app.goo.gl/bKkfxgUhogHjSJus9
    Električná - https://maps.app.goo.gl/QsLMyM3kNpYuan4RA

    Cena je 1€/hod alebo max 9€ deň. Ak zaparkuješ vo štrvrtok okolo 12tej, tak to je 13€ do nedele (22€ od stredy). Najlepšie zaplatiť cez EasyPark

    Zobraziť vlákno
  • amd_space
    18. 3. 2026, 14:37

    @Fruitaa Za mňa áno, ale netreba čakať zázraky. Je to stále len stan a nemá to aktívne chladenie :) Ale ráno spíš dlhšie určite pokojne o 1.5h a cez deň je výrazne nižšia teplota ako v bežnom stane (plus väčšia tma). Vetranie je ok, ako aj v iných stanoch. A teda ešte moja rada - lepšie klasický paličkový ako ten samorozkladací. Tam je menší priestor vnútri najmä po stranách.

    Zobraziť vlákno
  • amd_space
    16. 3. 2026, 17:54

    @Doktor_Zivago Ahoj, zaregistroval som sa preto, aby som prípadne pomohol lepšie prežiť Pohodu (resp. zlepšiť spánok :)). Je tam výrazný rozdiel. Sú to stany Quechua 2 Seconds z Decathlonu, jeden klasický a druhý Fresh&Black. Pred pár rokmi sme prešli na Fresh&Black (ale naše stany klasika v kempe) a pokiaľ svieti slnko, tak ráno to robí veľký rozdieľ, kedy sa zobudíš prepotený z tepla. Cez deň to tiež robí rozdiel, keď si chceš dať šlofíka :). Dôležité sú ale aj štuple do uší

    Zobraziť vlákno