Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023

Marian_ba

 • Marian_ba
  9. 8. 2018, 21:38

  @Murdoc Ahoj. Keď už o gastre. Na Miletičke na trhovisku je dlhé roky stánok kde sa griluje bôčik a kurence! Fakt vysoká kvalita, také niečo by mohlo byť na Pohode. Kurence zo Žiliny sa tu už preberali, bojkot atď.
  To bola výzva aj pre Ľubicu nech sa niekedy zastaví " na centrááálnom tr-hovisku na bóóčik na kurencééé"! :-)

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  24. 7. 2018, 21:38

  @tomik Chodím si na Pohodu oddýchnuť, od všetkého. Takže nemám problém prehliadnúť ten kúsok "politiky" čo tam je. Z celého programu je to možno 1%. Ale, kde sa dostane obyčajný obyvateľ tak blízko k prezidentovi, dokáže s ním nesúhlasiť, položiť otázku? A presne to je tá Pohoda, ktorá prináša zo všetkého trošku.
  Názory na Pohodu sú rôzne. Môj názor. Pohoda je apolitická. Presvedčiť niekoho, že to tak nie je a hlavne niekoho kto na nej nebol je zbytočné. Inak.
  Táto webparty je obraz Pohody. Je tu kultúrna atmosféra, priateľská, hlavne o hudbe a raz začas sa objaví príspevok o politike, tak 1% zo všetkých príspevkov :-) Množstvo ľudí ju číta, menej prispieva.
  A Michal nepatrí do politiky, má chrbtovú kosť.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  15. 7. 2018, 13:26

  Po týždni pokojná nedeľa, spomienka na tri pohodové dni na Pohode. Ďakujem.
  Pozitívne zážitky prevalcujú tie negatívne, ktoré boli len dve (dve rady na pivo).
  Krásne čisto, ráno dve vozidlá o šiestej leštia plochu betónu do čista. Ak si pozriem fotky, ani by som neuveril ako je tam naozaj čisto. Aj počas koncertov, počas dňa.
  Čítam si týždeň z Pohody "zistil som, že veľa z mojich priateľov začalo byť trochu paranoidných a vekom začali veriť rôznym konšpiráciám..." hovorí frontman EverythingEverything. To sa stalo aj mne. V piatok stretnem kamarátov z detstva a informujú ma o tom, že ticketportal priniesol tlačiareň a tlačí tu lístky... načo! však vo svojich stánkoch majú tlačiarne nemusia ich nosiť na Pohodu. Posielam ich na bránu aby sa presvedčili, že sa lístky nepredávajú.
  Ďaľší známy mi oznamuje že je tu o 10 000 ľudí viac! Kam by sa pomestili. Trvá mi hodnú chvíľu s mojimi výpočtami aby som ho o tom presvedčil. Katastrofa. Kam sa podel zdravý rozum?!
  A na záver. Ja som jeden z tých čo veria v to, že to celé sa robí pre pohodlie nás všetkých a nie pre zisk. Ak sa spraví parkovisko P4 tak nie pre prachy, ale preto, aby mal ten čo si nedokázal kúpiť lístok na parking, ešte kam zaparkovať. Čo vy na to?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  13. 7. 2018, 16:58

  @keke Ahoj. Ty si tento rok nebol, alebo si bol s karavanom?

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2018, 19:13

  @Peter_BB Fox je mňa výhoda. Som odtiaľ cca 10m a perfektne odhlučnia zvuky od elektrocentrál, ktoré sú pri gastro. :-)
  Ale mali tam veľa nevyužitého miesta, čo sa mi zdá nanajvýš divné ak je plocha za nimi pre stany zaplnená.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  12. 7. 2018, 18:57

  @Doktor_Zivago Ahoj. Vstup o 14:00 je oficiálny. Tento rok zo strany parkoviska to bolo presne, 2017- 14:10, 2016 načas. Čo sa týka druhej brány. Michal to tu už vysvetľoval v minulosti. Ak vnútorný areál nie je dokončený a nie je pre návšteníkov bezpečný, tak ho otvoria neskôr. Kupujem lístok na Pohode na budúci rok, takže sa ponáhľam do areálu aj ja. Ale chyba bola tento rok taká, že bránu pre peších otvorili skôr a na tej našej nemali o tom žiadne info.
  Lístky za jednotnú cenu na festivale, to je novinka. Asi správna vec.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  10. 7. 2018, 22:44

  @Peter_BB to by fakt bolo. Ja chodim na Pohodu prvy odchadzam medzi poslednymi, aby som chytil dobry flek a aby som nestal v zapche. Ak to tak bude dalej tak po fox village bude este kutik pre tych co si priplatia,potom to rozsirime lebo je toho malo,potom kutik pre slobodne mamicky lebo sa nemozu pozerat na matky s partnermi...nechcem si zvykat na taku Pohodu!

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  7. 7. 2018, 12:36

  @user56faee91b8396 este je stale dost miesta.mne sa paci pasaž ngo. ulicka po trave pri lindexe. Jedine uzke miesto je pri toaletach pred urpiner stageom, tam by to chcelo rozširit.

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  7. 7. 2018, 12:33

  @Ivco som na 10-tej Pohode za sebou.prichod 10.30,pustali na travu letiska o 11.00,bol som asi desiate auto.davali hned nalepky na auta,hned reagovali ako sa dalo.na brane ked zacali pustat raz tolko ludi ako min.rok,ked som isiel pre veci do auta 3x tolko.turnikety sa nedaju rozsirit lebo je sviatok,reagovali na karavany aby neblokovali cestu atd. Ak si na 15-tej Pohode mohol si tusit ze to tak bude.ozaj na szigete sa v prvy den min.roku cakalo 7 hodin...

  Zobraziť vlákno
 • Marian_ba
  1. 7. 2018, 20:14

  Ahojte Pohoda.
  Tri roky po sebe som poprosil SBS aby dali ku v chodu od parkoviska nejaký kontajner. Vždy vyhoveli, nejaký dotiahli z areálu. Teraz už tam vidím dva. Paráda. Ale hodil by sa aj jeden na sklo, každý rok je tam vééééľa fľiaš!

  Zobraziť vlákno