Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
M

MS

 • MS
  10. 7. 2023, 14:36

  @Fairy_Land, kašli na to, veď vidíš, že to je beznádejné. je to týpek, ktorý má smutný život a nikto ho nemá rád, každému je ukradnutý. tak zúfalo hľadá pozornosť aspoň na internete. nereagovať na to je najlepšie možné riešenie.

  Inak Pohoda aj tento rok výborná napriek pár výhradám k line-upu to opäť bol víkend, kedy človek nestráca vieru v Slovensko, vďaka za to :)

  Zobraziť vlákno
 • MS
  18. 7. 2022, 15:31

  @Slnieckar , to je asi rozdiel medzi tvojím a mojím vnímaním sveta. ja nepotrebujem žiadneho vodcu ani nič podobné. a to, že s vyššie spomenutými osobami v mnohom súhlasím neznamená, že ich bezmyšlienkovite a nekriticky uctievame - práve naopak, ak sa nám niečo nepáči, tak ich neváhame konštruktívne kritizovať, pretože tak to v zdravej spoločnosti funguje. taktiež sa nepotrebujeme nikomu vyhrážať smrťou, nesúhlas sa dá vyjadriť aj inak ale to neznamená, že treba byť ticho. fakt plačeš na nesprávnom mieste, tu sa podobných reakcií ako sú tie tvoje nedočkáš.

  Zobraziť vlákno
 • MS
  18. 7. 2022, 14:50

  @Slnieckar, ahoj, čo znamená v tvojom poňatí protislovenský extrémista a protislovenská propaganda? lebo obávam sa, že z príspevku len srší frustrácia a možno trochu komplexy ale výpovedná hodnota žiadna. ešteže 30,000 ľudí sa vedelo na Pohode zabaviť bezohľadu na to, čo si o tom myslíš ;)

  Zobraziť vlákno
 • MS
  26. 5. 2022, 14:08

  :D super, tak díky moc obom, aj za historku aj za odpovede :D

  Zobraziť vlákno
 • MS
  23. 5. 2022, 14:38

  Ahojte. Idem prvý raz na Pohodu a mám dve otázky. Ak sú odpovede niekde uverejnené, tak sa ospravedlňujem ale nič konkrétne som nenašiel.
  1. Ako to je s platbami za jedlo a pitie v areáli? Bude sa dať platiť kartou, prípadne budú k dispozícii bankomaty alebo by ste odporúčali priniesť si dostatočnú hotovosť?
  2. Bude niekde miesto na nabíjanie telefónov alebo sa treba spoliehať na seba a svoju power banku?
  Díky moc a teším sa :)

  Zobraziť vlákno