9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020
A

Andrey

 • Andrey
  1. 10. 2020, 14:40

  @Peter_BB Tými nezmyslami som myslel to, ze ti mame dodat nejaky dokaz aby si mohol mat strach a pod. kraviny.
  Nehnevaj sa ale to ze niekto spomenie vakciny v prispevku ta zjavne z nejakeho dovodu vytaca do nepricetnosti. Ja samozrejme netusim ci sa naozaj nejaka účinná vakcína aj podarí vyvinúť. Dúfam ze hej, pripadne ze príde nejaký vysoko účinný liek.
  Neviem prečo by sa to akože nesmelo spomenúť na fóre Pohody a prečo ti tak záleží silou mocou dokazovať ze očkovanie nebude ucinne. Dosť bizarne. Ved to sa vôbec nevylučuje s pomocou kapelám, hudobníkom a ludom pracujúcim v umeleckej branzi celkovo. Kľudne si mohol začať tému o tom. Nik ti v tom predsa nebráni. Ja si napríklad kupujem albumy kapiel, i keď mam Spotify, namiesto lístku na koncert. Príp. prispejem na zbierku umelcom. Tie pridružené povolania by ale mala riesit hlavne vlada.
  Úprimne ti poviem, fakt ze divne pochody sa odohrávajú v tej tvojej hlave.

  Zobraziť vlákno
 • Andrey
  30. 9. 2020, 11:55

  @Peter_BB Len dodám. Vôbec to nie je o strachu, ale o zodpovednosti a ohľaduplnosti jedného voci druhému, o ochrane zdravia a ľudských životov. Je úplne absurdné a zarážajúce ako tato téma vyvoláva rozkol medzi ľuďmi, keď by nás mala naopak všetkých spájať. Sme na jednej lodi a všetkých sa nas to týka.

  Zobraziť vlákno
 • Andrey
  30. 9. 2020, 11:29

  @Peter_BB Sorry, ale nemam moc chut sa tu zamotavat do takychto nezmyslov. Netreba byt odbornikom na epidemiologiu, aby clovek vedel ze Pohoda a vsetky ostatne fesivaly a podujatia po celom svete boli zrusene koli prebiehajucej pandemii a neobnovia sa pokial sa ta situacii nejak zasadne nevyriesi, najpravdepodobnejsie to bude hromadnym ockovanim. To len konstatujem vseobecne zname fakty.
  Neviem ako si clovek zasluzi hudobny festival. To necham na posudenie tebe. Faktom je ze ak sa tato situacia nevyriesi, masove podujatia logicky nebudu, s nejakymi zasluhami to nema nic spolocne.

  Zobraziť vlákno
 • Andrey
  30. 9. 2020, 07:52

  @Peter_BB Pokial vidim, tak diskusia bola o ruseni koncertov v dosledku sucasnej pandemie, ktora sa opat zhorsuje. Vakciny, ci sa ti to paci alebo nie budu rozhodovat o byti, ci nebyti vsetkych hudobnych festivalov a hromadnych podujati. Ta tema tu samozrejme patri, ved preboha aj Pohoda nebola tento rok koli pandemii. Ziva hudba ako taka je ohrozena.
  Vies slusne by naopak od teba bolo jednoducho mlcat, ak sa ti nadhodena tema nepacila a mas taky problem celit realite, v ktorej zijeme s otvorenymi ocami. Mozes si sice zapchat oci aj usi, ale pandemia tu bude a tak lahko neodide.

  Zobraziť vlákno