A

Alfonzthe

  • Alfonzthe
    18. 6. 2026, 18:01

    Ahojte, nemá náhodou niekto informáciu, či vo štvrtok bude nejaký program aj doobeda? Nenašiel/prehliadol som túto informáciu ak je vonku, a som netrpezlivý čakať na timeline :-)

    Zobraziť vlákno