Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
A
Alfonzthe
-
Ahojte, nemá náhodou niekto informáciu, či vo štvrtok bude nejaký program aj doobeda? Nenašiel/prehliadol som túto informáciu ak je vonku, a som netrpezlivý čakať na timeline :-)
Zobraziť vlákno