Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
HUDOBNÉ NOVINKY VOL. 4

HUDOBNÉ NOVINKY VOL. 4

PREHĽAD HUDOBNÝCH NOVINIEK INTERPRETOV A INTERPRETIEK POHODY 2023: Jamie xx, Ben Howard, Sampa the Great, RNZ, Mandy, Indiana, Shygirl

20. apríl 2023

JAMIE XX: PRODUKOVAL SONG PRE ROMY 

Jamie xx je jeden z producentov nového singlu pre speváčku Romy, ktorú poznáte tiež z the xx. Song sa volá Enjoy Your Life a na predfestivalové obdobie je ako stvorený :)
Video k songu si pozriete na Youtube: 

-
BEN HOWARD: NOVÝ SINGEL

Ben Howard vydal nový singel s názvom Couldn't Make it Up, zároveň ohlásil vydanie nového albumu Is It?, ktorý vychádza 16. júna. Tešíme sa.
Nový singel si vypočujete na Spotify:
-
SAMPA THE GREAT: VYSTÚPENIE V SHOW JIMMYHO FALLONA 

Sampa the Great vystúpila naživo spoločne s Angélique Kidjo v Show Jimmyho Fallona, kde odohrali svoj spoločný song Let Me Be Great.
Pozrite si vystúpenie na Youtube: 

-
RNZ: NOVÁ NAHRÁVKA BELOW THE SURFACE 

Raper RNZ vydal nový projekt Below the Surface, na ktorom nájdete aj spolupráce s Dušanom Vlkom alebo Fvck_kvlt. Vypočujte si všetkých 10 trackov na Spotify: 

-
MANDY, INDIANA: NOVÝ SINGEL 

Mandy, Indiana vydali nový singel Pinking Shears, ktorým ohlásili aj vydanie svojho debutového albumu s názvom i've seen a way, ktorý vychádza 19. mája. Tešíme sa na nový materiál na Pohode.
Vypočujte si na Spotify ich nový singel: 

-
SHYGIRL: DELUXE VERZIA JEJ DEBUTU NYMPH 

Shygirl vydala avízovanú deluxe edíciu jej debutového albumu Nymph. Na novej verzii nájdete remixy a spolupráce s Arcou, Björk, Tinashe, Erikou de Casier a ďalšími.
Celý album aj s hviezdnymi spoluprácami si vypočujete napríklad na Spotify: 
-

VSTUPENKY NA POHODU 2023

AKO AJ MERCH V ZĽAVE SI MÔŽETE KÚPIŤ TU