Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Ayvens Roller Disco tento rok prinesie hviezdne obsadenie a veľa zábavy

Ayvens Roller Disco tento rok prinesie hviezdne obsadenie a veľa zábavy

Okrem voľného korčuľovania a workshopov sa na Roller Discu tento rok za mix pult postavia a svoje sety odohrajú Maja alias Fero Joke, Lasky z Pary, Peťa Polnišová, YAK.SHA, Robo Roth, Jano Gordulič, Michael Szatmary, Rado, Mešša, Janka Kovalčíková, Lenka Libjaková a Diana Paulová. Že to bude fantastické, vás presvedčia popisky ich setov:

04. júl 2024

Fero Joke: Majina šláger bomba DJ set
Počas setu na Roller Discu Maja alias Fero Joke odohrá najväčšie šlágre, odtrhovačky a guilty pleasures. Bude to riadna veselica a zábava (nielen hudobná). Maja si dá pred setom poriadného turka v skle, takže očakávajte poriadnu šláger bombu!

Spáry lásky + SlaNina DJ set
Lasky so sebou prinesie veľa láskavej hudby.

Petra Polnišová: Šu šu šu piti piti pá DJ set
Peťa Polnišová zahrá výber talianskych a francúzskych disco hitov, keď sme mali ofiny natupčené príliš vysoko a nároky na hudbu príliš nízko:)

YAK.SHA DJ set
" Tento rok to je presne 10 rokov od môjho posledného DJ setu, tak sa teším, že si moju DJs minulosť pripomeniem práve na Pohode,” dodáva k svojmu setu YAK.SHA.

Robo Roth DJ set
Robo Roth zahrá svoje obľúbené skladby zo sedemdesiatych ale aj osemdesiatych rokov. V jedných vyrastal a druhé ho formovali.

Rado Mešša #MEKYNAVEKY DJ set
Rado Mešša - DJ, moderátor, hudobný dramaturg Rádia Slovensko a publicista ponúkne v DJ sete #MEKYNAVEKY nadčasovú hudbu Mira Žbirku tak, ako ju najradšej počúval Meky - z vinylov.

Jano Gordulič DJ set
Jano Gordulič vám zahrá DNB, dubstep a ďalšie jeho obľúbené guilty pleasures hity. K setu dodáva: "Vypočuj a uteč." :)

Mimóza DJ set: Janka Kovalčíková a Lenka Libjaková
Dj set Mimóza bude ako ich relácia. Zábavný a dekadentný, presne tak ako drink s pomarančom a bublinkami na raňajky.

Diana Paulová DJ set
Diana Paulová sa stala víťazkou tohtoročného Pohoda Visual Art Contestu a okrem jej site specific diela Tu nateraz sa na Pohode predstaví aj ako DJka na Roller Discu. Zahrá overené tanečné klasiky ale aj moderné tanečné bangre.

LÍSTKY NA POHODU 2024