Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

user56faee91afdbe

 • user56faee91afdbe
  18. 7. 2015, 12:10

  podla mna celkom hlupy napad dat kvetinarstvo na festival, ved to su peniaze do luftu..zistili, ze sa to vobec nepredava, tak im urobili takuto reklamu s bjork, ale ani to nemalo nejaku húfnu odozvu..takze nabuduci rok kvetinarstvo netreba:)

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  18. 7. 2015, 12:08

  niee, mumfordi boli ok pred par rokmi, teraz uz pohoda presvihla ich zenit.. a florence ja osobne nazivo neviem zniest, meci ako koza..

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  18. 7. 2015, 12:07

  omgg, sory ale martausova je cisty odpad..to sa hodi tak na dohodu, nie na pohodu..

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  16. 7. 2015, 23:28

  mna ten Europa stage štve už odjakživa, človek, aby sa nemohol dostať na koncert, na ktorý má plné právo, je dosť divné. Navrhujem ho nadobro zrušiť, alebo aspoň otvoriť bočné steny.

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  13. 7. 2015, 12:31

  to ma tiež prekvapilo, že hrali tak krátko, škoda, lebo boli super.

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  12. 7. 2015, 23:32

  Ďalší vynikajúci ročník už môj 8. bez prestávky) za nami, aj keď som to po asi najslabšom štvrtku v historii cítila inak , ale nasledujúce dni ho bohato vynahradili, hlavne sobota bola úplne perfektná:) Opäť sme objavili množstvo úžasných kapiel a za to je Pohoda najlepšia.

  Highlighty:
  Young Fathers - neskutočná energia, ich zvuk bol ohromujúci, najlepší koncert Pohody!
  CocoRosie - jedni z tých interpretov, ktorí sú omnoho lepšie naživo, neskutočný zážitok!
  Die Antwoord - nech si vraví kto chce, čo chce, tá energia a show bola skrátka úžasný zážitok a hlavne záver koncertu!Som rada, že som ich konečne videla live.
  Turbowolf - veľké prekvapenie, poctivý rock´n´roll, stagediving, pogo, všetko bolo, spevák je úplný týpek. Pred koncertom som pociťovala dosť únavu, ale kapela ma úplne prebrala a potiahli sme až na vítanie slnka. Paráda.
  Lola Marsh - čarovné vystúpenie, síce na úpeku, ale malo to skvelú atmosféru.
  Omar Souleyman - veľká zábava, ten typ koncertu, ktorý netreba brať vážne a skrátka si ho užiť a zatancovať si. Všetci mali úsmev na tvárach a o to ide:)
  Kate Tempest - silné emócie, zjavom nenápadná žena, ale keď začala chrliť, bola ako mašina. Vynikajúce, škoda len, že sme na ňu prišli trošku neskôr. Chcela by som si jej koncert zopakovať.

  A velikánske ďakujem patrí tomu, kto robil dramaturgiu na SLSP aréne, človek mal istotu, že keď prišiel, našiel kvalitné veci, a tak je to každý rok. Erotic Market, Darkstar, Elektro Guzzi, Fallgrapp.. Obidve noci boli čarovné a skvele vystavané. Piatok patril prevažne trapu/house/techno, sobota zasa úžasná drum´n´bassová noc - RONI SIZE - prišli sme na nich síce neskôr z CocoRosie, ale bolo to neskutočné! Hybrid Minds dali poctivý dramáč bez prímesí, potešili veľmi, sú to páni. Aj Koven a B-complex splnili svoju úlohu dobre. Skrátka, SLSP je najlepší stage, vďaka!

  Toto bol asi prvý ročník, kedy ma headlineri (až na Antwoord) vôbec nezaujali - Manu Chao hral tú istú melódiu po celý koncert, človek si už pripadal ako na futbale, museli sme z neho odísť. Bjork bol síce určite umelecký zážitok a ohňostroj bol krásny, ale nejak sme na ňu neboli nastavení a odišli sme z nej skôr. Franz Ferdinand a Sparks neboli zlí, ale tiež nás neprinútili ostať dlhšie než na tri songy.

  Inak organizácia výborná, v gastrozóne sa dali vybrať super veci, aj nemäsožraví si prišli na svoje, čisto bolo, splachovacie záchody big up, len mi bolo ľúto tých mŕtvych myšiek po areáli..prvý rok som ich takto zaregistrovala, chúdence. S tou strašnou zimou po nociach nenarobíme nič, v posledných rokoch je to už pravidlo, treba asi viac piť. Takže ďakujem celý Pohoda team, ste super a teším sa na ďalší rok!  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  3. 7. 2015, 12:35

  no..uz som sa tesila ze konecne po par rokoch pohoda, na ktorej bude teplo, a zase tam budem musiet v noci nosit svetre s bundou a šálom..ale stale dufam v kutiku duše, že sa to posunie.

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  3. 7. 2015, 12:22

  pardon, omylom som postla bratislavu, trenčin je tu:
  http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/trencin/15-dni

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  3. 7. 2015, 12:03

  to je snad vtip toto pocasie, cely cas krasne, pred aj po pohode, a akurat tri dni pohody hnusne...dufam ze sa to este posunie nejak. radšej mam na pohode horučavy než zimu:/
  http://pocasie.sme.sk/krajina/slovensko/bratislava/15-dni

  Zobraziť vlákno
 • user56faee91afdbe
  18. 6. 2015, 11:51

  čo ja viem, podľa mňa tento rok ani nie sú nejaké veľké mená...teda Bjork bola asi drahá, ale neviem, či dať toľké peniaze na ňu sa oplatilo..

  Zobraziť vlákno