Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

tomillies

 • tomillies
  11. 6. 2017, 23:46

  ešte je možné, že alt-J budú hrať kratšie, dĺžka koncertu nie je myslím nikde zverejnená

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  11. 6. 2017, 21:13

  nie je za čo, ale popravde to je muflonov clashfinder, ktorý tu prednedávnom postoval.. ja som iba doplnil interprétov ;)

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  11. 6. 2017, 02:59

  všetky doposiaľ zverejnené časy https://clashfinder.com/s/pohoda2007/

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  9. 6. 2017, 10:13

  @Honza_H ja stále dúfam, že ešte príde... :(

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  4. 6. 2017, 00:22

  @cookie to bola teda jazda :D

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  18. 5. 2017, 12:29

  @Doktor_Zivago Presklené fitko
  Festival každoročne vyberá aj najzaujímavejšie vizuálne umenie, ktoré sa realizuje v areáli trenčianskeho festivalu. Vyhlasuje sa preň súťaž, ktorú okrem Kaščáka hodnotí aj umelkyňa Ilona Németh.

  Minulý rok zvíťazil minaret, teraz zvláštna telocvičňa. Ide o dielo Ľudová manéž Košičana Mária Kasteloviča, zvonku bude vyzerať ako skleník.

  Každý, kto ho navštívi, bude dve minúty cvičiť. Dostane okuliare na virtuálnu realitu, v ktorých sa mu budú prehrávať rôzne cviky. Nebude to však žiadny aerobic, polohy tela budú mať národné prvky, hovorí Kaščák. Presnejšie to zatiaľ nevie popísať.

  „Páčilo sa mi, ako dielo narába s absurditou, cez komickú formu rozpráva o vážnych témach. Zvonka to bude vyzerať zábavne.“ Po cvičení účastníci budú vypĺňať dotazník, ako zážitok posilnil ich národné cítenie.

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  18. 5. 2017, 11:02

  @Peter_BB Kaščáka najviac sklamalo, že sa mu tento rok nepodarilo presvedčiť kapelu Radiohead, nech k nám príde. Pokúša sa o to už niekoľko rokov a teraz bude vystupovať aj v našich končinách.

  Súvisí to však aj so situáciou na trhu, ktorá môže Pohodu ovplyvniť v budúcnosti. „Môže nás to ohroziť, ak by sa veľkí festivaloví hráči rozhodli pôsobiť aj v našom okolí. Ja si hovorím, že to nemusí byt zlé, naopak, k programu budeme pristupovať ešte tvorivejšie. Festival sme však nikdy nevnímali ako podujatie jedného veľkého interpreta,“ hovorí Kaščák.

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  17. 5. 2017, 13:06

  @Honza_H
  Veľkú nádielku nových mien zavŕši zoznam umelcov, ktorí zahrajú v novom priestore pre alternatívnu elektronickú hudbu s názvom Laug-Techno-Bau Klub. O ich výber sa opäť postarala dvojica Adam Dekan a Matwe Kaščák: Sine Ray (DE/SK), Sky to Speak (CZ), Tittingur (SK), Casi Cada Minuto (SK), AC/Boys (AT), Új Bála (HU), PSJ (CZ), Disco Møreti (CZ). Grafofón (performance Borisa Vitázka, Zuzany Sabovej a Milana Adamčiaka), Jack Jack (SK), Barcode DJs (SK), Subact (AT), Schwefelgelb (DE), FlexFab (CH) a Asebest (SK). Z elektroniky to však nie je všetko.

  Aktuálne máme potvrdených 100 mien z 28 krajín sveta, mnohé ďalšie ešte pribudnú.

  Tak žeby ešte doplnili elektroniku? Určite by ma to potešilo, ale dávajú si načas tento rok :D

  Zobraziť vlákno
 • tomillies
  16. 5. 2017, 20:08

  @muflon tak samozrejme to musí mať ten festival aj správne naimplementované, že..? náramok, je možné nabiť ešte pred začiatkom festivalu a čo sa zvýši, je po skončení zaslané späť na účet.. mať platobnú kartu a byť rýchli v platení je síce pekné, ale ak pred tebou v rade stoja ďalší piati, ktorí platia v hotovosti, tak ti je to na prd... predstav si napríklad pivobranu.. každý druhý, čo bol za pultom, nejako narábal s peniazmi.. ak by namiesto toho radšej čapovali a všetky platby by prebehli prakticky okamžite, tak by boli všetci spokojnejší.. viac by sa predalo a viac by sa vypilo :)..
  v rade čakáš iba ak, si chceš náramok dodatočne nabiť, ale to mi príde to isté, ako keď teraz stojíš v rade na bankomat..
  pre festival to je tiež výhodne, síce sú s tým spojené vyššie výdavky, ale ľudia takto minú o cca 15-30% viac

  Zobraziť vlákno