Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania
monghi
I'm lost in a forest ...
-
monghi
23. 11. 2018, 11:10@drunkkmachine :) ved to verime snad vsetci ... ;)
Zobraziť vlákno -
monghi
23. 11. 2018, 10:57tak, silno som dufal, ze Chvrches budu na Pohode ... tak nic ... a pre tych, co sa stale ohanaju Radiohead na Pohode ... trosku reality do tychto vyhlaseni .. najskor si treba overit, ci vobec kapela ma v plane na buduci rok koncertovat ... zatial som nic, v pripade Radiohead, nenasiel ...
Zobraziť vlákno -
monghi
9. 11. 2018, 15:20Pohoda ... odhliadnúc od toho, čo na nás na budúci rok chystáte ... už sa prosím nejako buď udobrite alebo obnovte kamarátstvo s Tatabojs ... veď už je to na hanbu sveta, keď Para je na feste v podstate kazdy rok a "Tatáči" nehrali na Pohode koľko ... už 10 rokov? ... "ach vrať se mi, ach vrať se mi, má lásko ... (z autobusu)"
Zobraziť vlákno -
monghi
8. 11. 2018, 13:32@kristin na Pohodu zda sa chodime rovnako dlho, ale ja zostava stale verny ... uz mi je jedno, kto tento rok pride, nieco si tam najdem, ako vzdy ... Ostrava ... tiez som zvedavy, ale tam nebude taky komfort, ako na letisku. Co som pocul, areal v noci vyprazdnuju ... uvidime. A mozno zbehnem aj na Nova Rock, ked na jar ohlasia oneday tickets ... podla nalady v danom okamihu :) A ked ohlasia Sziget, co si myslim, ze ano, tak mozno aj tam :))))
Zobraziť vlákno -
monghi
8. 11. 2018, 12:17@kristin trosku ma z toho srdce rozbolelo, ale tak, ako sa hovori, "väčší pes ... " ... ale su v CZ, v Rakusku doslova na skok od BA ... a osobne predpokladam, ze sa s nimi pochvali aj madarsky Sziget, kedze ten fest ide cely tyzden ...
Zobraziť vlákno -
monghi
8. 11. 2018, 10:42@Peter_BB teda, leda, ze by si bol este mladsi, ako si myslim :)))) co ti potom ticho zavidim :D
Zobraziť vlákno -
monghi
8. 11. 2018, 10:35@Peter_BB aale cosi ... :) Boys Don´t Cry sa datuje k roku 1978, skor nie .. Malice (povodny nazov Cure), neskor Easy Cure, mastili v rokoch 1976 - 1977 vacsinou rockove covery, dokonca aj s inym spevakom :)
Zobraziť vlákno -
monghi
8. 11. 2018, 09:40@Peter_BB vysledok je 1976 ... a to je inak rok vzniku The Cure, aj ked este pod inym nazvom :) Uvidime, snad to bude nieco ine ;)
Zobraziť vlákno -
monghi
8. 11. 2018, 08:06@simbela sleduj dnes stranky Mad Cool festivalu ... dali hadanku, ktora moze napovedat vela, aj nie :) Exit a COO to u mna istia, ale ak by Miso dotiahol Roba na Pohodu, tak sa zblaznim od radosti!!
Zobraziť vlákno -
monghi
7. 11. 2018, 14:24@drpindu ved ja som to ako zart bral :) aj ked si takuto sialenost predstavit velmi neviem :D Ale, zabavuchtive publikum by sa na Pohode naslo, aj keby vystupili superstaristi :)
Zobraziť vlákno