Airport Trenčín 6 — 8 July 2023

casovac

 • casovac
  28. 3. 2018, 09:12

  Otázka na organizátorov: je šanca, že na tento ročník prídu aj Fleet Foxes, alebo to úplne vylučujete? Pár dní pred Pohodou hrajú v Prahe, tak či si kúpiť lístok, alebo ešte počkať. Vďaka ak niekto odpíše.

  Show thread
 • casovac
  12. 3. 2018, 08:31

  Pripajam sa, vdaka organizatorom za Presov, dufam, ze ich snaha a nasa ucast nevysla nadarmo, aby sa tato krajina pohla dopredu z aktualneho marazmu. A klobuk dole za Michala Kocaba, ze bol ochotny pricestovat az na daleky vychod.

  Show thread
 • casovac
  21. 2. 2018, 10:06

  Dufal som, ze v tychto dnoch Pohoda oznami Fleet Foxes, ale asi z toho opat nic nebude. Skoda, maju zatial v kalendari 2 dni volno pocas Pohody medzi Opener a Rock Werchter a asi jediny vyznamnejsi festival, ktory bude v tom case je Bilbao, ale tam hrali tusim minuly rok. Zrejme oznamia v tom case vystupenia niekde v kluboch/halach podobne ako 2.7. v Prahe. Ale aj tak je tento rok zatial velmi dobry lineup.

  Show thread
 • casovac
  18. 12. 2017, 14:09

  @monghi Zrejme najzodranejšia páska akú mám je Dig your own hole. To boli časy:)

  Show thread
 • casovac
  19. 10. 2017, 07:57

  @user56faee91b3968 Ahoj, Fleet Foxes, ale zatial je to len v teoretickej rovine, pretoze je to dost daleko - som z Presova.

  Show thread
 • casovac
  18. 10. 2017, 19:08

  Viete niekto poradiť ako je to so sedením na koncertoch vo Viedenskom Gasometri? Je z galérie dobre vidieť, nie je to príliš ďaleko od pódia? Vďaka

  Show thread
 • casovac
  30. 6. 2017, 09:45

  @Doktor_Zivago Predpoved, ktora sa da brat ako spolahliva je max. na 5 dni. Aj piaty den je pravdepodobnost okolo 20%. Mozu to byt najlepsi meteorologovia, ale ked niekto da predpoved 7 dni a viac, tak vari z vody. Pockaj do pondelka a pozeraj napr. yr.no - norska stranka o pocasi, su celkom presni.

  Show thread
 • casovac
  25. 6. 2017, 13:14

  Bonusové skladby, ktoré pridali k tejto reedícii sú parádne. "I promise", "Lift" sú pecky, ostatné taktiež vynikajúce. Na týchto pesničkách vidno kam Radiohead cesty zaviedli po 20 rokoch, dnes už sú niekde úplne inde ako vtedy.
  Jedna menšia kuriozita, pamätníci možno vedia, že v tých rokoch bolo u nás jednou z možností dostať sa k informáciám o hudbe cez vtedy názorovo ešte relevantný časopis Rock&Pop, a tam vyšla v auguste 1997 na OK Computer recenzia šéfredaktora Vojtech Lindaura, kde ich veľmi nepochválil, proste im dal 3 hviezdičky z 5 a v článku napísal vetu, ktorú si doteraz pamätám: "Taková pomalá hudba ke zpomalenému filmu o postupném štěpení buněk". Tuším, že neskôr si za tú recenziu sypal popol na hlavu, keďže väčšina už vtedy pochopila, že ide o vynikajúci album.

  Show thread
 • casovac
  19. 6. 2017, 11:32

  @Peter_BB Pochybujem, ze Rattaj je za Tatra Flowers - https://www.strba.sk/podujatia/tatra-flowers-2017/, ak si mal na mysli toto. To reziruju ini, tusim ze aj Hubinak. Inak vatsina toho clanku, boli spisane jeho aktivity a k investicii do festu len toto:

  "Rattaj avizuje, že festivaly chce organizovať ďalej.
  „Chceme sa sústrediť aj na event manažment, voziť na Slovensko a do Česka samotných interpretov. Je to strašne veľa príležitostí a žiadny alebo len malý kapitál, čiže je to skvelá príležitosť pre silného investora,“ povedal SME Rattaj.
  Predpokladá, že v budúcnosti by mohol vstúpiť aj do organizácie niektorého zo slovenských festivalov.
  „Na Slovensku je ich už veľa, predpokladám, že čochvíľa sa určite niektorý dostane do finančných problémov a to bude šanca, aby do toho vstúpil investor,“ tvrdí."

  Show thread
 • casovac
  19. 6. 2017, 10:57

  @Peter_BB Ale ved toto sa dalo cakat, ze pride tato moda aj k nam. Taky Kollar ma svoju Dohodu, aj ked viacmenej ide o propagaciu Funradia. Vsetky vatsie koncertne podujatia na SK organizuju agentury za cielom zisku, urcite nie pre charitu, takze preco by nejaky financnik neinvestoval aj do festivalu. Skor ale vidim otazne do coho by chcel/mohol investovat aj vzhladom k poctu festov na SK: Pohoda- urcite nie, Grape- rovnako ako Pohoda vypiplana znacka, takze asi nie, Topfest - toto je asi najvatsi kanditat, aj vzhladom na typ dramaturgie. Osobne si myslim, ze kulturne povedomie takychto ludi v nasom regione, je uplne niekde inde, takze nieco dramaturgicky podobne ( a aj velkostou primerane na nase pomery) ako su Goldenvoice so svojou Coachellou u nas nehrozi.

  Show thread