Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniabezo
-
@Doktor_Zivago asi pôjdu na The Cure tak sa chcú vyspať :-D
Zobraziť vlákno -
@bezo mala to byť reakcia na FeroDzouka :-)
Zobraziť vlákno -
@bezo hups... admin zmaž to prosím, príspevok patril ako odpoveď do diskusie nižšie ;-)
Zobraziť vlákno -
@tack každý kto má dieru v riti robí youtube rozhovory a každý kto má dieru v riti sa vyjadruje k niečomu čomu absolútne nerozumie...
Zobraziť vlákno -
každý kto má dieru v riti robí youtube rozhovory a každý kto má dieru v riti sa vyjadruje k niečomu čomu absolútne nerozumie...
Zobraziť vlákno -
@scorn si niečo pil?
Zobraziť vlákno -
@bezo
Zobraziť vlákno
soráč, príspevok patril inde... môžete ho zmazať -
@Doktor_Zivago
Zobraziť vlákno
dá sa okúpať na tzv. ostrove viď mapa. Je tam aj bufet ;-)
https://maps.app.goo.gl/beQteJm6RXjRoZZm8 -
dá sa okúpať na tzv. ostrove viď mapa. Je tam aj bufet ;-)
Zobraziť vlákno
https://maps.app.goo.gl/beQteJm6RXjRoZZm8 -
@buff
Zobraziť vlákno
Neviem čo si tom myslieť. Odporúčaná dĺžka dráhy pre pristátie F16 je minimálne 2km čo trenčianska dráha spĺňa. Zase na druhú stranu, nie je to bežná vojenská základňa, kde musia byť lietadlá v pohotovosti ale opravárenský podnik, kde sa dá prílet/odlet naplánovať. A lietadlá sa tam opravujú už aj teraz.