Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024

Rowena

 • Rowena
  13. 4. 2018, 19:42

  @Darkov_tato V podstate súhlasím, ja som stále zástancom Pohody a tej práce za ňou, to sa asi tak skoro nezmení... Mená u nás určite až tak mainstreamové nie sú, mne je skôr ľúto toho mainstreamového publika, ktoré začalo chodiť na festivaly všeobecne a bojím sa, že tento vírus nakazí aj Pohodu, lebo posledné roky to už aj na nej začína byť tak trochu viac o tom, aký outfit tam nahodíš. :D Toto teda myslím pod nálepkou mainstream, ale s tým nič moc nenarobíme, len sa tomu môžeme prizerať.
  @Peter_BB Tak nejako to vidím tiež (ako som aj popísala tuto vyššie), ono je to skôr o ľuďoch, než o lineupe, lebo tak keď je záujem, tak aj Dua Lipa príde :D ... Pred pár dňami som inak narazila na článok SME - na predplatenie, takže neviem, čo sa tam rozoberalo, ale vraj má Sziget dva roky nejakú novú bookerku. Tak neviem, zrovna posledné dva roky sa mi ten lineup tam zdal divný... náhoda? :D

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  12. 4. 2018, 16:35

  Nechcela som byť drzá, ale tiež mi napadlo, že najspokojnejší sú teraz práve takí, čo fandia tomu, že na festivaloch začali vystupovať "hviezdy" ako Rihanna :D až na pár artists som sklamaná aj zo Szigetu, kdežto x ľudí je z toho lineupu nadšených (takže to asi plní svoj účel, ale čo už)... úplne sa zmenila tá myšlienka toho, o čom festivaly sú... hádam k tomuto Pohoda až tak nikdy smerovať nebude. Z Coachelly mi je ešte smutnejšie, keď im tam niekto na FB napísal kritiku na ich lineup, tak ho tam milión úbožiatok poslalo dokelu, pritom mal pravdu. Inmusic vyzerá dobre, tak nejak si stále predstavujem program festivalov...

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  11. 4. 2018, 18:09

  :D Ako podľa ani gitarová scéna na tom nie je ktovieako, pod pojmom gitarovka si predstavím niečo surovejšie, než napríklad Blossoms (najviac mi zatiaľ sedia Ride)... Tento rok to vyzerá, že nie sú 100% spokojní ani fans gitár, ani elektroniky, zdá sa mi, že je v lineupe trochu veľa popových vecí... Aj keď chápem, že to komplikujú množiace sa nové festivaly. Ale samozrejme je to hlavne otázka vkusu, vo všeobecnosti je ten lineup vlastne dobrý, na FB sú z neho všetci zbláznení :))

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  4. 3. 2018, 09:49

  Mňa by potešilo, keby to gitarové meno bolo Miles Kane, ale zatiaľ má zverejnené koncerty len v UK, škoda.
  Ináč, najlepšie mená vo štvrtok je náhodou dobrá myšlienka, minulý rok mi to tiež tak sadlo. :)

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  21. 2. 2018, 20:13

  @Brain To isté si hovorím, x rokov si na Pohode skladám len "temný" lineup, ale tento rok akosi neviem... verím, že ešte nie je pozde napísať, že na dobré sa čaká.

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  16. 2. 2018, 01:02

  Pevne dúfam v niečo podobné, a atmosféru ako na Slaves a Turbowolf!

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  9. 2. 2018, 00:31

  @monghi S nimi by to mohlo byť celkom jednoduché... keď sa ich niekto na FB opýtal, či by neprišli do Škótska, odpoveď bola proste "ask your local promoters, we would love to". :D A mne opáčinkovali otázku, či bude aj nejaké letné turné po festivaloch, čo hádam značí, že áno.

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  7. 2. 2018, 15:34

  Áno áno dEUS, sem s nimi!! Spomínam si ako som ich objavila v 2011 na Pohode, keď som sa zahľadela do dúhy a započula niečo zaujímavé, utekala som tam a došla akurát, keď končil posledný song (asi Instant Street) a to som sa klepala o čelo (pomyselne), prečo som sa tam nedotrepala skôr. Takže potrebujem náhradu :))

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  7. 2. 2018, 15:19

  Ja teda asi pôjdem, práve to lacné vlezné ma celkom láka. Btw Peter, súhlasím, tá streda je dosť zlý deň aj pre nás "domácich", tiež už teraz premýšľam ako s tým naložím... Inak majú už na youtube aj nový song (chystá sa album), pozrite si to :) v 2019 by naozaj mohli prísť aj do TN

  Zobraziť vlákno
 • Rowena
  6. 2. 2018, 23:05

  Tak som si zrovna všimla, že We Are Scientists nás prídu pozrieť v máji do BA, čo je síce pekné, ale na Pohodu by to bol podľa mňa pekný úlovok a presne to, čo mi na nej zatiaľ chýba. Akurát, že v júni už sú zase za oceánom a festivaly zverejnené nemajú, takže asi "snívajte s nami", čo? :)

  Zobraziť vlákno