Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
K

KatyS

 • KatyS
  13. 7. 2023, 20:56

  @Peter_BB Ak Dave Matthews band mohli hrať vo Viedni, určite môžu aj v TN ;). Bola by to paráda!

  Zobraziť vlákno
 • KatyS
  13. 7. 2023, 17:11

  Za mňa opäť nádherný ročník, jeden z najlepších (celkovo asi pätnásty, prvý som navštívila v 1998) a ďakujem všetkým, ktorí k tomu prispeli!
  Organizácia super, atmosféra láskavá a pohodová. Jedinečná.

  Dosť neznámy (pre mňa..:) line-up ma nejako netrápil, objavila som zase veľa novej parádnej muziky... (ako inak každý rok :)). Užila som si hlavne Waking Vision, Dakh Daughters, Tatáčov, Midi Lidi, Vintage Trouble, Duo Ruut, Bena Howarda, Avalanche Kaito, Mulatu Astatke, Arooj Aftab, Bogomil Font, Suzanne Vega, Carolinu Polachek, Bazookas... Nakukla som zo zvedavosti i na koncert Gleba či Central Cee, ale táto hudba mi veľa nehovorí, tak nemám potrebu to nejako komentovať...

  Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Každý si na Pohode nájde to, čo jeho srdcu a ušiam lahodí... (a kto si nenájde, je asi beznádejný dudroš, pretože ponuka interpretov je nenormálne pestrá!!! :)).
  Som neskutočne vďačná za tento krásny a kvalitný festival (obzvlášť za takú symbolickú cenu). Díky ešte raz všetkým organizátorom, užite si leto a vydýchnite si!

  Už teraz sa teším na ročník 2024 a potešili by ma (never stop dreaming... haha ) napr.: Anoushka Shankar, Dave Matthews band, Taxiwars, Hrana tour, Swell Season, Isama Zing, Aurora, Andi Almquist, DakhaBrakha, Jamie Cullum, Adrian Bellue, Monkey Business...

  Zobraziť vlákno
 • KatyS
  14. 7. 2019, 07:28

  #spolunapohodu Ahojte, sme dvaja a hľadáme dnes odvoz do ZA, ideálne okolo 12tej alebo neskor... vďaka.

  Zobraziť vlákno