9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Andrew_M

 • Andrew_M
  26. 7. 2018, 12:42

  @svajka V com ti bolo akoze Kisku luto? Ze normalne pride medzi ludia, porozprava sa s nimi, poda si ruky, atd..?
  To by akoze prezident nemal robit?! To je akoze zle?

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  26. 7. 2018, 10:41

  @tomik Načo vytváras problém ktorý neexistuje. Dobre meno festivalu sa tu snažíš poskodit ty a tebe podobny hlupymi konspiraciami. Aj keby si tam Mistrík išiel robiť kampaň so súhlasom organizátorov tak na tom nič také nie je. Ako som už spomenul vyššie Glastonbury dali priestor politikovi na hlavnom stagei. Neviem si predstaviť keby sa niečo podobné stalo na Pohode, čo by si tu ty z toho robil.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  25. 7. 2018, 12:53

  @tomik Nie je nič výnimočné keď hudobné festivaly vyjadria postoj k spoločenským a politickým témam.
  Na Glastonbury vystúpil na hlavnom stagei s prejavom Jeremy Corbyn ako opozičný lider. A čo?
  Diskusie na Pohode nie sú povinné nerušia hudobný program, dá sa im v pohode vyhnúť. Ľudia o ne záujem majú tak ako aj o Kisku Radicovu či Havla v minulosti o čom svedčí veľká na vstevnost v diskusných stanoch. Michal nemá najmenší dôvod to rušiť.
  A to že to dráždi ludi ako Blaha Kollár či Kotlebovcov len svedčí o tom že Pohoda je na správnej strane spektra.

  Zobraziť vlákno
 • Andrew_M
  15. 8. 2017, 21:23

  @CeceX Ako nehnevaj sa, ale trocha súdnosti by ti nezaškodilo. Na Grape som nebol, ale stačí mi pozrieť na line up a vidím, že su to len také odrobinky z toho čo bežne hrava na Pohode. Veď väčšina ich headlinerov už na Pohoda bola a to ešte hrali niekedy popoludni alebo na vadlajsich stageoch. Je to len taký úzky vysek z oveľa širšieho a pestrejsieho záberu Pohody, kde je vacsi zaber aj generačne, čo sa týka publika. Plus su tam hudobné legendy a aj experimentalnejsie a undergroundovejsie veci.
  Mne tiež az tak úplne pohodovy lineup nesadol, ale aj tak tam toho stále bolo dosť a este som aj mnohé nestihol. Elektronika mohla byť lepšia to je pravda. Grape čo tak pozerám mal len toho Fitzeralda plus nejaký dnb. Ja dnb môžem a to čo býva na Grape každý rok je len ta najväčšia dnb komercia. Dosť otras aspoň pre mňa. Ako nie je to zlý festival, su tam v pohode kapely, ale nie je to nič čo by nebolo bohato zastúpené aj na Pohode, kde je k tomu toho ešte oveľa ovela viac. Ta pridana hodnota, aj vzhľadom na cenu, je aspoň pre mňa neporovnatelna.

  Zobraziť vlákno