Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Spustili sme registráciu do NGO pasáže na Pohode 2023

Spustili sme registráciu do NGO pasáže na Pohode 2023

V rámci NGO pasáže ponúkame priestor pre prezentáciu neziskových organizácií, nadácií a občianskych združení. V roku 2022 sa na festivale predstavilo takmer 20 subjektov – od ekologických, cez charitatívne, umelecké a občianskoprávne organizácie, až po subjekty venujúce sa problematike drog.

28. apríl 2023

Tento rok sme sa spojili so spoločnosťou Swiss Re, v spolupráci s ktorou prinášame vynovený formát NGO pasáže. Tešiť sa môžete na diskusie s inšpiratívnymi hosťami na zaujímavé spoločenské témy ako aj prezentácie občianskych organizácií či rôznych iniciatív, ktoré menia svoje okolie k lepšiemu. Súčasťou pasáže bude aj malé námestie, na ktorom sa bude realizovať časť programu a návštevníci si na ňom budú môcť oddýchnuť.

Okrem klasických tém sa tento rok zameriame aj na špecifickú tému, ktorou sú sociálne inovácie. Čo to vlastne je? Sociálna inovácia je taká spoločenská zmena, ktorá prináša nové a efektívne riešenia či postupy pre vysporiadanie sa s rôznymi spoločenskými problémami a prináša pozitívne spoločenské zmeny s merateľným dopadom. Ak sa vaša iniciatíva alebo vaša organizácia cítite ako sociálny inovátor, veľmi radi vás spoznáme a dozvieme sa o vás viac, tak sa neváhajte registrovať.

Registrovať sa môžete do 22. mája 2023

REGISTRAČNÝ LINK

PODMIENKY

Pri výbere sa bude prihliadať najmä na aktuálnu kampaň a aktivity organizácie, jej celospoločenský prínos a súlad s hodnotami festivalu.

Tešíme sa na vás.