Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
W

warhola

 • warhola
  18. 6. 2015, 21:12

  Zdravím agentúru a všetkých jej spolupracovníkov!
  Po včerajšom zverejnení Lineup-u som ostal mierne povedané zaskočený nepochopiteľnými reakciami niektorých ľudí. Ani si neviem predstaviť ako zle sa to musí čítať ľuďom, ktorí celý svoj čas venujú príprave festivalu, ktorý robí radosť každý rok obrovskému množstvu ľudí.

  Hej Ty, hater! Nie, nemusíš byť spokojný s lineupom, nemusí sa Ti páčiť tohtoročný výber headlinerov, nemusíš byť spokojný so štvrtkom a možno Ti Bjork lezie na nervy, ale pred tým ako svoje rozhorčenie alebo dokonca až krivdu vychŕliš vo všetkých možných diskusiách skús narátať do desať a zamyslieť sa nad tým, koľko neskutočných koncertov si vďaka Pohode videl a zažil? Koľko ľudí a nových kapiel si vďaka pohode spoznal? O koľko Ti Pohoda tvoj veľa krát nudný život spestrila? Koľko krát si povedal že Pohoda sú Tvoje vianoce v lete a raj na Zemi?

  To všetko sa tu nezjavilo len tak, z ničoho nič. Za každým superlatívom ktorý si si z Pohody doniesol a z ktorého žiješ ešte pol roka po festivale stoja konkrétni ľudia. Ich čas, námaha, energia a chtíč urobiť pre 30 000 ľudí maximum. Toto je to čo robí Pohodu Pohodou. Žiadna anonymná nahrávacia spoločnosť, ale konkrétni ľudia, ktorých väčšina z Vás pozná po mene.

  Skús si to na chvíľu uvedomiť a potom porozmýšľaj o tom, či Tvoje komentáre neboli prisilná káva pre ľudí, ktorý sa pre Teba snažia spraviť všetko čo je v ich silách a niekedy ešte trochu viac. Ak si nespokojný s tým, alebo s oným, v poriadku. Zariaď sa podľa toho, nájdi si alternatívu a ostaň spokojný na nejakom inom mieste. Len neurážaj a neznevažuj celoročnú prácu a námahu ľudí, ktorý to robia aj pre Teba.

  Touto cestou sa chcem agentúre a všetkým jej spolupracovníkom poďakovať za každý jeden ročník pohody z ktorých všetky boli vždy dokonalé. Chcem Vám len odkázať že nás, ktorí sa tešíme na každú Pohodu, lebo vieme že nikdy nesklamala a nesklame, je 1000 krát viac ako tých čo sú večne s niečim nespokojní.

  Pohoda je značka na ktorú sa dá spoľahnúť a na to buďte hrdí. Budte hrdí na seba, na svoju prácu a nikdy sa nenechajte demotivovať!

  S pozdravom

  W.

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  17. 6. 2015, 17:06

  Škoda, ale aj tak ďakuejm za odpoveď

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  16. 6. 2015, 23:17

  dobrý deň,

  chcel by som sa spýtať či budú tento rok chladničky. Minulý rok dosť chýbali.
  Ďakuejm za odpoveď.

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  25. 5. 2015, 23:00

  Vďaka za odpoveď

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  25. 5. 2015, 22:57

  Ďakujem za odpoveď

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  21. 5. 2015, 20:17

  Bude tento rok nejaká klasika/ vážna hudba? To boli vždy perfektné koncerty.

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  17. 5. 2015, 03:07

  Ako som už písal: nič viac, iba žvásty rozmaznaného detska.

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  17. 5. 2015, 03:02

  sorry, tento koment patrí o pod vyšší text

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  17. 5. 2015, 02:54

  neskutočné žvásty rozmaznaného detska

  Zobraziť vlákno
 • warhola
  5. 5. 2015, 00:21

  Škoda, ale aj tak ďakujem za odpoveď. A môžme sa na ňu tešiť v ďalších ročníkoch, či je žánrovo mimo záberu pohody?

  Zobraziť vlákno