rezen

losreznos@gmail.com

  • rezen
    30. 6. 2023, 14:44

    @Peter_BB dakovacka a tebe samozrejme tiez vsetko dobre :D

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    30. 6. 2023, 14:42

    @cookie pisal som to vam obom, ale teda aj tebe takto osobne diky :D

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    29. 6. 2023, 11:35

    @emo dakujem pekne :) akurat konecne napocuvavam program a rad by som si pooznacoval vybrane koncerty, myslis, ze uz je vhodny cas pytat sa na appku? :D

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    21. 6. 2023, 16:33

    !!!KARANTÉNA!!!
    Ostáva 14 dní do raja, tak bacha na seba, nech sa tam vidíme :)

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    15. 6. 2023, 22:53

    @cookie caaau :) 14 dni pred... :)

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    15. 6. 2023, 14:37

    tak uz sa nam to zase blizi, tak som len prisiel pozdravit, ze sa teda opat konecne uvidime :)

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    9. 8. 2022, 09:29

    @emo vidime sa tam ;)

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    14. 7. 2022, 13:51

    @emo dojal si ma, uprimne... Krasne emocie si zachytil :)

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    12. 7. 2022, 14:35

    mal som tu napísanú celkom obsiahlu slohovú prácu, no kým som to dopísal, tak ma odhlásilo a príspevok zmizol, takže sa mi tu nechce sedieť ďalšie dve hodiny. Preto poviem iba: "OBROVSKÉ ĎAKUJEM" :) bolo to opäť magické a vidíme sa zase o rok na letisku :) už len 358 dní :) Snáď sa vidíme aj skôr, na PICFe :)

    Zobraziť vlákno
  • rezen
    5. 7. 2022, 20:56

    ALKOTESTERY / DREGERY ???
    bude aj tento rok pri parkovisku takato sluzba?
    Dolezita otazka pre soferov pri tak nabitom sobotnom programe :D
    Diky :)

    Zobraziť vlákno