Webparty — Diskusné fórum

mimamima

 • mimamima
  2017-04-18 19:25:09

  @emo samozrejme, že tam budem a ak bude čo, budem brať

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2017-04-17 13:08:38

  Future islands na Coachella! Bomba!!!! Teším sa na nich ešte viac, než doteraz! Áno dá sa to!!! Už nech sme na letisku ;) ^^

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2017-01-27 16:29:12

  anooo, pod toto sa podpisujem !!! Tiež by som ich rada videla a o to radšej práve na Pohode :)

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-12-12 20:57:29

  Emo ma vždy dokáže svojím príspevkom potešiť ;) :*
  Na štvrtok sa teším!!! Okrem Bolo nás jedenásť (čo mimoriadne potešilo!) sa teším že si v kľude sadneme na pivo, že si pozriem areál, miniem v stánkoch pol kráľovstva lebo sa mi všetko bude páčiť, urobíme si tisíc fotiek na milovanej Pohode, ....na toto nemám čas počas piatka a soboty, stále pozerám na hodiny a do programu, čakám na koncerty (veď musím byť v 1.rade!!) ...štvrtok je stretávací pohodový deň...hrozne sa už teším ....a to nám ostáva ešte 205 dní!!

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-08-19 12:49:07

  koncert Davida Kollera, kto by sa netešil :D

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-08-15 14:38:58

  @Peter_BB neviem počet ľudí správne odhadovať,ale zhodli sme sa s katseft že tam bolo plno. všade veľa ľudí, mala som pocit že je to viac ako 10 ale to len môj dojem. a hlavne vôbec mi to neprekážalo, nikdy som nestála v rade na wcko ani na pitie...záchody čisté, stále vyprázdňované...presne ako na Pohode ,nikdy som nevošla do toiky ktorá by bola plná.. (to že bolo navracané v umyvadle je zásluha hostí, nie domácich, čo už ;) :D )
  Trošku krok späť boli poháre bez uška..okrem iného je výhoda vratných pohárov že sa dajú zavesiť ...ale to je moja jediná výhrada inak tento rok o dosť lepšie než vlani. Hudobne ma veľmi milo prekvapili Norma Jean Martin a Scarecrow. To sú moje dva objavy, boli skvelí :) Janka Kirschner a Para - luxusné zážitky oba koncerty! A Crystal Castles som vydržala viac než polhodinu!!! ale to len vďaka katke a benjimu lebo pekne tančili a bavili sa ;) :D Búchali ale riadne lebo som šla spať a nemohla som zaspať ...^^

  Baví ma ako všetky festivaly hodnotíme na stránke Pohody :D Ale mne sa fakt nechce chodiť na "webparty" iných festivalov :D

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-08-09 19:25:07

  @emo cítim sa aj trošku trápne, ale ja fakt neviem kto je majlo...?!

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-07-19 23:00:28

  @Murdoc možno si budem zase vymýšľať ale marí sa mi, že som niekde čítala, vraj sigur si ten čas vybrali kvôli ďalšiemu koncertu ktorý hrali hneď ďalší deň... neviem či je to pravda. Každopádne mi minimálne 2x počas ich koncertu napadlo, ako ľudia nadávali na ten čas a aké je to nakoniec fajn až magické...milujem stmievanie sa na Pohode a tomu koncertu to dodalo atmosféru..aspoň ja som to tak vnímala :)

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-07-11 21:02:00

  Tohtoročná Pohoda - dokonalosť sama. Bolo to opäť krásne ako vždy, opäť pocit že to bol zase najlepší ročník :)
  Štvrtok: videla som vlastne všetky koncerty, bol čas aj na pivo aj na kamarátov. Očarila ma PJ Harvey, nečakala som že ma bude tak baviť, výborný koncert! Dj MK nás rozparádil :D výborná tancovačka, prskavka aj konfeta z rukáva :D ohňostroj ako sa patrí. nasmiali sme sa, vytancovali, super nápad ;)
  Piatok: Zrní + filharmonia - krása. The Vaccines boli TÁ kapela na ktorej som sa konečne vyskákala a vyhulákala a splnili moje očakávania, super koncert. Sigur Rós - jednoznačne najväčší zážitok tohto ročníka. Dojímavé, krásne, mocné, ...na záver sme si hromadne slzili pod podiom, okolo nás výborné publikum, viditeľne skalní fanúšikovia, nádherná atmosféra.
  Sobota: Sobota bola úžasná. Vítanie slnka nezabudnuteľné, ľuďom stačí dať možnosť robiť randál a sú šťastní ;) Typický pohodový krásny deň. Výborné koncerty, časté stretnutia s kamarátmi, sem tam nás vcucol nay dom kde sme si nečakane zatancovali či zaspievali ľudovky, ... Promenáda potešila, Lola Marsh - opäť zážitok neskutočný, atmosféra aj publikum...škoda slov, skrátka nádhera.David koller parádny ako vždy, Tha Tap tap vtipní ako vždy a Prodigy výborné ukončenie.

  Areál nádherný, nachodili sme milion kilometrov aj tak sme nevideli všetko. Kaviareň Kušnierik - krásny nápad, skvelé miesto, ktoré nám symbolicky nahradilo aj čajovňu u sousedú... ľudia odchádzajú a tak niektoré miesta zanikajú, iné vznikajú..ďakujem za toto miesto aj pekné chvíle tam...

  Záchody vždy čisté (ani raz som nebola v toike ktorá by bola aspoň do polovice zaplnená!!!), sprcha teplá, pivo dobré, organizácia ako vždy na nezaplatenie.
  Ste skvelí, robte to aj naďalej takto krásne. Ďakujem, že som mohla byť pri tom a zažiť chvíle nenahraditeľné.

  Zobraziť vlákno
 • mimamima
  2016-06-22 22:19:34

  @michal Prodigy vs. Kirschnerka....no..už som sa zmierila pomaly, ale Max Jury - Lola Marsh to je úplný škandál!!! s tým fakt neviem čo spravím! v sobotu to budú derby, z koncertu na koncert poklusom a to ani nehovorím o iných aktivitách, Kušnierikova kaviareň, popíjanie pivka, túlanie sa letiskom,.. len pri tej predstave som sa unavila ^^ Už nech sme tam :) ( a toho Maxa posuňte ;)

  Zobraziť vlákno