Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniajazzist
-
@Peter_BB Jasne ja nechcem na buduci rok Pohodu, ale som majitel farmafirmy a chcem vas tu vsetkych presvedcit na odbyt mojich vakcin, aj s kotleba-cipmi ako bonusom :)
Zobraziť vlákno
Peter, ja tu nemam najmensi zaujem "strasit" vas hrdinskych soplickarov krutou realitou ktora ako vidno na monghiho linku, uz realne ohrozuje nase zazitky v 2021. Ak si ty chces nechat klapky na ociach a nechces si uvedomit, co je jedinou nadejou na navrat k normalnemu zivotu aj nas hudobnych fanusikov, je to tvoja vec. Ja ta urcite o nicom presviedcat nebudem, zostan stastny vo svojom bezstarostnom svete. -
@monghi vsetci sme velmi zvedavi, aj ja som zvedavy ci sa nebudem musiet s re-ohlasenia Comet is Coming tesit tretikrat :(
Zobraziť vlákno
vsetky nase nadeje uz zostavaju len na ockovacej latke, ci bude ucinna, ako rychlo sa podari vyrobit jej velke mnozstva a ci medzi ludmi neprevladnu hoaxy anti-vaxer idiotov -
ten koronac aspon na nieco dobry, o The Comet is Coming ziskani-potvrdeni sa mozem tesit dvakrat :)
Zobraziť vlákno -
@Peter_BB presne toto som od teba cakal Peter, nic v zlom :)
Zobraziť vlákno -
@user56faee91b3968 ci sa festivaly a ine akcie vratia do normalu bude zavisiet hlavne od percenta ludi ktore sa necha zaockovat, aspon v Europe. Koncom roka ked to dufam uz bude mozne aj bezpecne otestovane. Kto ma zaujem aby sa navrat k normalu podaril co najskor, moze potom prispiet svojou troskou ak presvedci konspiratorov vo svojom okoli nech sa zaockovat daju. Myslim ze k tomu budu vyzyvat aj organizatori kulturnych akcii, aspon ti normalni.
Zobraziť vlákno -
@Peter_BB To je pravda. A priznam sa ze tu na WP som s tym urcite postrasil ako prvy. Ale nechcel som naozaj nikoho strasit, skor som sa zahral na vizionara, aj ked doteraz som o tomto mojom talente nevedel :)
Zobraziť vlákno
Totiz uz 28.1. ked este cela Europa vratane Talianska pokojne spala som na WP o moznych rizikach pre Pohodu napisal: "clovek nema istotu nikdy, pesimistovi napadnu rozne mozne aktualne strasiaky, ked nie kotleba, tak koronavirus"
A az o necely mesiac 21.2. v Taliansku potvrdili prvy pripad nakazy.
Nechcite prosim odomna ziadne dalsie proroctva :) -
tak dnes nas starostlivy ale zanovity pan premier live vyhlasil ze minim.do konca leta sa kvota 1000 ludi menit nebude
Zobraziť vlákno -
@emo https://www.facebook.com/vrbovskevetry/photos/a.10150868322694498/10159995277944498/?type=3&theater
Zobraziť vlákno
a to nikde nespominaju ze budu davat pivo zadarmo -
@emo jasne, iba som podpichol, prepac, ja mam zo spravy radost, iba jej uplne nerozumiem :) teda ako chce nasho pana premiera zanoviteho presvedcit na vyssie kvoty. a to za mesiac. v kazdom pripade mu velmi drzim palce
Zobraziť vlákno -
@emo mal by si Michalovi vysvetlit ze sa nemusi obavat navalu ze mu tam aj tak nikto nebude chciet prist
Zobraziť vlákno