Sign in or Join the Webparty and share your thoughts and experiences with others.

  • Acid3P
    12. 2. 2026, 10:23

    veľmi sa teším na Lúčnicu. To môže byť na letisku veľký zážitok.

  • blood_orange
    9. 2. 2026, 19:55

    Kaytranada prave v lete oznamil Europske turne

  • Jan
    7. 2. 2026, 11:40

    este stale dufam v SMERZ alebo Ouklou

  • dukon
    5. 2. 2026, 09:52

    WOW SHERELLE, tu si preji uz nekolik let. Totalni booking letos, jeji sety jsou nej nej nej, tohle seo opravu povedlo
    https://www.youtube.com/watch?v=s6T47-HCifI

  • tack
    4. 2. 2026, 20:08

    Ďakujem, na tento návrat sa teším.

  • Richard_Jon
    3. 2. 2026, 21:53

    Predam 3-dnovy listok za 129 a parking p5 za 44

  • zamolex
    3. 2. 2026, 19:42

    Ahoj, hele, přešel jsem z spotify na tidal kvůli ICE reklamám, a mega bych ocenil playlist na youtube nebo na tidalu a dalších platformách. Máte o to někdo jiný zájem?
    ****
    Hey, listen, I switched from Spotify to Tidal because of the ICE ads, and I would really appreciate a playlist on YouTube, Tidal or other platforms. Is anyone else interested in this?

  • tack
    3. 2. 2026, 07:13

    Výborne, oddelenie kontroly kvality nám odsúhlasilo Zdeněčka Pohlreicha a priehrštím relevantných príspevkov zdôvodnilo prečo.

  • haluzman
    1. 2. 2026, 09:16

    takze dalsia hadanka, vsetci tipuju action bronson, toz dobre teda

    • Peter_BB
      2. 2. 2026, 09:25

      @haluzman Len FYI pre tych kto ste nepocuvali _FMko: pride s kapelou, a vystupi na hlavnom podiu ako tzv. sub-headliner, alebo mozno aj "sub-sub-headliner" :)

    • jay95
      2. 2. 2026, 13:39

      @Peter_BB diky, to vyzerá ozaj že sa neoplatí vymeškať. Aj keď to nie je 2x moja šálka kávy (1x možno ešte hip-hop áno :D ).

      Ja sa poteším ešte elektronike, či tú už nečakať? Vieme niekto?

    • Peter_BB
      2. 2. 2026, 13:53

      @jay95 Plne chapem :), kedze tiez tipujem, ze ako "rap ignorant" :) vydrzim na nom dlhsie ako napr. na Central Cee :) Snad vyjde atmosfera ako na Public Enemy v 2012 :)
      OFF TOPIC: elektronika je dost mozne "citliva tema" :), vid aj zopar relevantnych prispevkov od Cookieho and co. vo flejme :) nizsie. Chapem to len skrz vlastnu "fabulaciu" :( ze z dramaturgie Pohody postupne uplne vypadli +/- tie zanre elektroniky, ktore mali obrovsky uspech v jednej tych 2 hal este na Vystavisku :)) - vopred vdaka za opravy ci upresnenia :)

    • severni_vitr
      2. 2. 2026, 20:40

      @jay95 Michal bol dnes ráno v FMku a spomímal tam, že väčšie zahraničné mená by mali pribudnúť už len z elektroniky a potom už len SK scéna, naznačil že prídu Chiki liki tu-a

    • Peter_BB
      2. 2. 2026, 23:45

      @severni_vitr Dik za nadviazanie v tomto vlakne :) Akurat sa mi zdalo, ze Miso skor "naznačil", ze ohladne Chiki-liki to de facto zalezi na rozhodnuti kapely samotnej. Snad to vyjde, a za mna idealne (aspon na par hitov) aj s Lubom :)

    • jay95
      3. 2. 2026, 09:17

      Super. Díky chalani. (:

    • Brain
      29. 1. 2026, 11:37

      @cookie haleluja ! o tom cely cas hovorim :) aspon jeden taky stejdz :=)

    • cookie
      29. 1. 2026, 13:54

      @Brain jj… neskutocne nalozene. tempting!

    • dukon
      30. 1. 2026, 10:40

      @cookie huste, James Holden & Surgeon Live opening ceremony - bych si dal.... a na Pohode to by byl svatek

Webparty — Log in

Forgotten password

By registering as well as logging in you express your consent with Terms of Service.

or

Not registered?

Register

Join the Webparty community, sign in.

Log in with Facebook Log in with Google Log in with Twitter Register with e-mail

By registering as well as logging in you express your consent with Terms of Service.

Already registered?

Log in