POHODA je tento rok vďaka Vacuumlabs a jeho projektu Rýchlotest-Covid bezpečným miestom bez COVID-19

Rôzne druhy testovania na COVID-19 nás sprevádzajú už niekoľko mesiacov. Aby sme sa po ročnej prestávke mohli opäť stretnúť na trenčianskom letisku, musia všetci - organizátori, účinkujúci, partneri aj účastníci prejsť testovaním na COVID-19. My vo Vacuumlabs si zakladáme na bezpečnom a otvorenom prostredí, kde sú všetci vítaní. Preto je nám cťou, že môžeme zaistiť, aby POHODA bola bezpečným miestom pre nás všetkých.

Aby bol festival v súlade s epidemiologickými nariadeniami platnými v Slovenskej republike a zároveň bezpečnou bublinou, môžu do priestoru festivalu vstúpiť výhradne ľudia s negatívnym LAMP alebo antigénovým testom urobeným v testovacích miestach Rýchlotest-Covid na letisku.

Kým organizátori a účinkujúci sú testovaní LAMP testami, účastníci rýchlejšími - antigénovými. Naše technické riešenie zaistí, aby ste po otestovaní nemuseli čakať na výsledok. Sme Vacuumlabs, globálny poskytovateľ fintech riešení, pulzujúca a ústretová komunita založená na vízii a zdieľaných hodnotách a zručnostiach. Máme radi výzvy a naším hlavným cieľom je práca na projektoch, ktoré majú potenciál zlepšovať životy ľudí alebo podporiť uvedomelé spotrebiteľské správanie. Našim klientom sme okrem iného, pomohli od nuly vytvoriť Mox.com, digitálnu banku novej generácie v Hongkongu, kryptopeňaženku Yoroi pre kryptomenu Ada s viac ako 170 tisíc stiahnutiami alebo online kalkulačku 2030Calculator pre Doconomy, sledujúcu CO2 stopu vašich nákupov. A samozrejme Rýchlotest-Covid.

V čase vrcholiacej pandémie sme v spolupráci s medicínskymi partnermi vytvorili vlastnú testovaciu službu, Rýchlotest-Covid. Tá testovala naše tímy developerov a neskôr aj spoločnosti, ktoré chceli zaistiť bezpečné pracovné prostredie pre svojich zamestnancov. Dnes prevádzkujeme 13 MOMiek, v ktorých sme vykonali už takmer 400.000 testov. Vďaka nasadeniu našich developerov má služba od počiatku vysokú technologickú podporu, je zameraná na prepracovaný proklientský prístup, s jednoduchou registráciou na test a rýchlym doručením výsledkov.

Okrem antigénových testov si záujemci môžu vybrať aj klasické PCR výterom, alebo pohodlnejšie slinné testy a to všetko za najnižšie ceny na trhu. 

Vacuumlabs je globálny technologický partner, poskytovateľ úspešných full-stack fintech riešení, ktoré dosahuje svojim tímom softvérových inžinierov a dizajnérov s dlhoročnými skúsenosťami v oblastiach fintech, kryptomien, online trhov a digitálnych produktov. Z našich deviatich officov sprevádzame našich globálnych klientov pri vývoji ich produktov. Od roku 2012 sa náš tím rozrástol na viac ako 300 a dnes máme viac ako 60 klientov po celom svete, od Tokia až po New York. Pre bližší pohľad do našej “kuchyne” vám odporúčame navštíviť náš blog Inside Vacuumlabs