Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Vrátenie lístkov

Dvadsiaty štvrtý ročník festivalu sa presúva o ďalší rok. Pohoda 2021 sa tak v tradičnej podobe neuskutoční, naživo sa na trenčianskom letisku stretneme 7. – 9. júla v roku 2022.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám prejavili dôveru a kúpili si lístok na Pohodu 2020 a Pohodu 2021. 

Všetky vstupenky z týchto rokov zostávajú v platnosti na Pohodu 2022. O tom, či túto možnosť využijete, rozhodujete vy, ponúkame aj možnosť vrátenia plnej sumy za lístky. Existujú tri možnosti, ako s lístkami naložiť, vzťahujú sa na všetky druhy vstupeniek, vrátane Junior a Kids, parkingu a všetkých typov ubytovania, zakúpených na festivale, v autorizovaných predpredajoch i online.

1.  Prenesenie vstupeniek

Prenesenie vstupeniek na budúci rok je tou najlepšou možnosťou, ako festival v týchto časoch podporiť a zároveň mať s predstihom lístok na ďalší rok.

Vstupenky s obmedzeným vekom (Junior/Kids) kúpené pred 15. aprílom 2020 budú platiť aj v prípade, že ich držiteľ bude mať o 2 roky viac.

Na prenos netreba realizovať žiadne kroky. Lístky, ktoré ich držitelia nevrátia do 7. 10. 2021, budú automaticky považované za platné.

2.  Vrátenie lístka s darovaním časti zaplatenej sumy

Ak chcete vrátiť peniaze za lístok a zároveň ste ochotní venovať nám časť vstupného na pokrytie vynaložených nákladov na tento ročník, prosím, vyplňte v termíne od 7. 4. 2021 do 7. 10. 2021 tento formulár. Za takúto pomoc vám pošleme darček (viac info vo formulári).

3.  Vrátenie plnej sumy za zakúpené lístky

Rozumieme, že pre niekoho je v súčasnej situácii nevyhnutné vrátenie plnej sumy za zakúpené lístky. Urobíme to s pochopením. Ak chcete vrátiť peniaze za lístok v plnej výške, prosím vyplňte tento formulár v rozmedzí od 7. 4. 2021 do 7.10.2021.

EXTRA   Kúpiť lístok na Pohodu 2022

Ak chcete podporiť prípravy festivalu Pohoda 2022, alebo ak chcete jednoducho na Pohodu 2022 prísť, ponúkame vám možnosť zakúpiť si všetky druhy permanentiek, vrátane parkingov, ubytovania a ostatných kategórií lístkov v Pohoda shope.

Ďakujeme za akúkoľvek podporu. Tešíme sa na stretnutie na Pohode 2022.

 


 

Podmienky pre vrátenie vstupného 

  • Do systému vracania lístkov budú zaradené len platné lístky predané cez oficiálne predpredaje festivalu Pohoda. Ich zoznam nájdete v sekcii SHOP.
  • Vyplňte formulár
  • V prípade, ak vlastníte e-ticket, stornujeme Váš lístok po vyplnení formuláru a vrátime Vám požadovanú čiastku na poskytnuté číslo účtu najneskôr do 60 dní od vyplnenia formulára.
  • V prípade, ak máte tlačený lístok (vstupenku), vyplňte formulár v sekcii VRÁTENIE LÍSTKOV a odošlite ho prostredníctvom pošty ako doporučenú zásielku na adresu Pohoda Festival, s.r.o., Prostredná 46, 900 21 Svätý Jur najneskôr do 7. 10. 2021, vždy s uvedením odosielateľa. Peniaze Vám vrátime najneskôr do 60 dní od doručenia tlačenej  vstupenky na účet, ktorý vyplníte vo formulári na uvedenú adresu (peniaze sa budeme snažiť poukazovať na bankový účet  obratom, no prosíme o trpezlivosť, ak by prišlo k počiatočnému veľkému počtu žiadostí o refundáciu).  V prípade, ak formulár vyplníte, no vstupenka nám fyzicky nebude doručená od konkrétneho odosielateľa, peniaze Vám refundované nebudú. Ak budete zasielať viac vstupeniek, odporúčame Vám použiť službu poistenia zásielky.
  • Tlačené vstupenky na adresu Pohoda Festival, s.r.o., Prostredná 46, 900 21 Svätý Jur, môžete prostredníctvom pošty odosielať doporučene v časovom rozmedzí od 7. 4. 2021 - 7. 10. 2021.  Všetky na túto adresu doporučene odoslané a nám doručené zásielky budú protokolárne otvárané za účasti vždy minimálne dvoch osôb, aby nedošlo k pochybnostiam, preto tiež vždy na obálke doporučenej zásielky uveďte odosielateľa.
  • Všetky tlačené vstupenky obsahujú kódy, na základe ktorých je možné určiť cenovú hladinu, v ktorej bola vstupenka pôvodne predávaná. Vrátená suma, o ktorej refundáciu zákazník požiada, bude korešpondovať s cenou, v ktorej bola permanentka predávaná.
  • Peniaze budú refundované formou prevodu na účet. 
  • V prípade zasielania darčeku z e-shopu www.pohodafestival.sk hradí poštovné objednávateľ.
  • V prípade zahraničných transakcií znáša bankové poplatky objednávateľ. 
  • Možnosť požiadať o refundáciu vstupeniek sa vzťahuje na všetky typy vstupeniek, ktoré boli zakúpené na Pohodu 2020 a Pohodu 2021do 7. 4. 2021.